AMIX CellUP Shot 60ml - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

ANABOLIC INNOVATIONS Stoked XT 90 kap.
ANABOLIC INNOVATIONS Stoked XT 90 kap.
259,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

AMIX CellUP Shot 60ml

Producent Amix
Nasza cena: 7,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Amix CellUp Shot - to błyskawiczne źródło energii i pewność udanego treningu zamknięta w wygodniej butelce gotowej do wypicia. Absolutnie najlepszy pod względem składu produkt przed treningowy w takiej formie podania.
 
  • Mocne pobudzenie do działania
  • Długotrwały wzrost energii
  • Intensywna pompa mięśniowa
  • Poprawia wytrzymałość na treningu
  • Najwygodniejsza forma do wypicia
  • Lekkie, orzeźwiające smaki
 
Cell Up Shot jest źródłem wartościowych substancji o charakterystyce zarówno energetycznej jak i również zwiększającej komfort treningu. Zapewnia uczucie długotrwałej energii na czas na nawet najcięższych sesji treningowych bez efektu zejścia i negatywnych skutków. Dzięki rozbudowanej formule składnowej w odróżnieniu od innych tego typu produktów na rynku nie tylko zwiększa poziom energii, ale również podnosi ukrwienie mięśni, usprawnia transport tlenu i składników odżywczych oraz wpływa na wydolność. Jest to zdecydowanie najbardziej rozbudowany produkt z tej grupy jaki pojawił się na rynku. 

AMIX CellUP Shot opinie i smak
 
Stres, nadmiar pracy czy nauki nie wpływają dobrze na nasz poziom motywacji. Bardzo często po ciężkim dniu nie mamy w sobie wystarczająco dużo chęci na wykonanie zaplanowanego treningu. Nawet jeśli do niego dojdzie wówczas intensywność nie jest już na takim poziomie jak zwykle. Amix CellUp jest suplementem zawierającym znaczne dawki poszczególnych składników aktywnych które już po kilkunastu minutach potrafią odmienić senność i zmęczenie w stan pełen energii i chęci. Dzięki wygodnej, jednorazowej porcji możesz zawsze zabrać go ze sobą i wykorzystać w najbardziej odpowiedniej chwili.
 
amix cellup shot skład oraz sklep i efekty
 
Wielkość porcji: 1 ampułka
Ilość porcji w opakowaniu: 1

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 ampułkę Amix Nutrition Cell UP na 15 minut przed aktywnością fizyczną.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach AMIX CellUP Shot 60ml
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 138 z 138 w kategorii Boostery treningowe  

Licznik odwiedzin: 11256263