BRAWN Thermo-Lean 120 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

BPS Dermacrine 225 ml
BPS Dermacrine 225 ml
289,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

BRAWN Thermo-Lean 120 kap.

Producent Brawn Nutrition
Nasza cena: 149,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Brawn Nutrition Thermo-Lean - to skuteczny spalacz tłuszczu, który nie tylko szybko redukuje tkankę tłuszczową, ale jednocześnie zachowuje masę mięśniową chronią ją przed degradacją.Skierowany dla osób oczekujących widocznych rezultatów przy umiarkowanym pobudzeniu. Działa na wielu płaszczyznach nasilając procesy termogeniczne jak i również lipotropowe przez co zapewnia szybkie i trwałe rezultaty podczas odchudzania.
 
  • Skutecznie redukuje tłuszcz z całego ciała
  • Delikatnie pobudza
  • Działa również na uporczywą tkankę tłuszczową białą
  • Znacznie przyspiesza metabolizm spoczynkowy
  • Pozwala kontrolować nadmierny apetyt
  • Zapewnia energie do ćwiczeń 
  • Doskonały stosunek ceny do składu
 
Brawn Thermo Lean jest doskonałym wyborem dla osób szukających spalacza tłuszczu o realnym działaniu, jednak o umiarkowanym potencjale pobudzającym. Doskonale sprawdza się na każdym etapie redukcji tkanki tłuszczowej i pozwala osiągnąć widoczny spadek masy ciała w stosunkowo krótkim czasie. Jest to jeden z najbardziej kompletnych produktów do stosowania w okresie redukcji tkanki tłuszczowej. Działo wielokierunkowo przez co aktywuje procesy uwalniania komórek tłuszczowych szybko i skutecznie. 
 
Okres odchudzania jest bardzo ciężki zarówno dla osób początkujących jak i również doświadczonych sportowców. Jest to czas kiedy nie dostarczamy do organizmu dużej ilości kalorii i  mikroelementów, a jednak musimy pracować równie ciężko i pozostać bardzo aktywni. Ważną rolę w tym okresie odgrywa odpowiednio dobrana suplementacja, a idealnym sojusznikiem w walce ze zmęczeniem i brakiem motywacji jest opatentowany Pure Energy zawarty Brawn Thermo-Lean. Doskonale poprawia komfort codziennego funkcjonowania i pozwala nam zachować pełnie energii i witalności nawet w okresie redukowania masy ciała.

 
Składniki aktywne: Ilość w porcji (dziennej) 4 kap.
3,5-Diiodo-L-Thyronine (T2) 1 200 mcg
Pure Energy® 200 mg
Caffeine 200 mg
Fucoxanthin 10% 200 mg
Green Tea Extract 50% EGCG 500 mg
Stearoyl Vanillylamide 50 mg
Alpha GPC 300 mg


Wielkość porcji: 2 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 60

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 2 kap. Thermo Lean dwa razy dziennie, najlepiej rano i przed aktywnością fizyczną lub późnym po południem.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach BRAWN Thermo-Lean 120 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 167 z 168 w kategorii Spalacze tłuszczu Następny produkt

Licznik odwiedzin: 11031804