#RAW Capsicum Extract 100g - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

BPS Dermacrine 225 ml
BPS Dermacrine 225 ml
289,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

#RAW Capsicum Extract 100g

Producent #RAW
Nasza cena: 49,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
#RAW Capsicum Extract - jest to ostra przyprawa stosowana od wielu lat w różnych częściach świata. Sprawdza się doskonale jako element suplementacji prozdrowotnej oraz zwalczającej wolne rodniki, jak i również jako naturalny termogenik i spalacz tłuszczu.
 
  • Naturalny i skuteczny antyoksydant
  • Wchodzi w skład wielu spalaczy tłuszczu
  • Zmniejsza masę ciałą
  • Przyspiesza metabolizm spoczynkowy
  • Łagodzi ból
  • Najbardziej wydajna kapsaicyna dostępna na rynku
 
Raw Capsicum Extract może stanowić cenne uzupełnienie diety w okresie w wartościowe związki zawarte w papryce. Nie ulega wątpliwości że przyprawa ta nie bez powodu posiada szerokie grono swoich zwolenników którzy suplementują ją niemal przez cały rok. Wiąże się to ze specyficznym ostrym smakiem który bardzo odpowiada wielu z nas, wsparciem z komfortem trawiennym oraz przede wszystkim z działaniem zwalczającym nadmiar wolnych rodników. Istnieją jednak ludzie którzy szczególnie w kapsaicynie cenią właściwości redukujące nadmiar tkanki tłuszczowej.
kapsaicyna w proszku sklep i opinie

Kapsaicyna jest naturalnie występującym związkiem w owocach. Doskonale nasila procesy odpowiadające za termogenezę. Może do tego dojść przede wszystkim poprzez pobudzenie receptorów waniloidowych które uwalniają adrenalinę oraz noradrenalinę. Metabolizm pracuje wtedy w znacznie wyższym tempie,a sama lipoliza zostaje aktywowana, a właśnie o taki efekt chodzi każdej osobie dążącej do obniżenia masy ciała. Co ciekawe alkaloid ten jest w pewien sposób zabójczy dla rozwoju tkanki tłuszczowej gdyż nasila jej śmierć nim ta zdąży się w pełni rozwinąć. #RAW Capsicum Extract to z pewnością wydajny i godny uwagi suplement zarówno w okresie redukcji tkanki tłuszczowej, jak i również do stosowania prozdrowotnego.

Skład: Capsicum Extract 1% kapsaicyny
Bez dodatku cukru, środków konserwujących, środków słodzących i barwników.

Wielkość porcji:  500-1000 mg
Ilość porcji w opakowaniu: 100-200

Dawkowanie i sposób użycia: stosować jedną porcję jeden do dwóch razy dziennie. Zaczynać od stosowania połowy lub 1/4 porcji w celu sprawdzenia tolerancji organizmu. Unikać kontaktu z oczami.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowrzechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach #RAW Capsicum Extract 100g
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 171 z 176 w kategorii Spalacze tłuszczu Następny produkt

Licznik odwiedzin: 11516767