#RAW Epimedium Icariin 100g - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

AMIX Monster Beef 2200g (wołowe!!)
AMIX Monster Beef 2200g (wołowe!!)
229,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

#RAW Epimedium Icariin 100g

Producent #RAW
Nasza cena: 109,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
#RAW Epimedium Icariin - jest to zdecydowanie najbardziej wydajna wersja suplementu poszukiwanego przez wielu mężczyzn na całym świecie. Posiada potwierdzoną skuteczność w wielu aspektach, zarówno zdrowotnych jak i poprawiających możliwości wysiłkowe organizmu. 
 
  • Najbardziej ceniony booster libido na świecie
  • Zwalcza liczne zaburzenia funkcji seksualnych
  • Poprawia ukrwienie narządów płciowych
  • Pozwala na osiągnięcie erekcji
  • Zwiększa uczucie pompy mięśniowej
  • Pomaga transportować krew do tkanek
  • Wykazuje szerokie działanie prozdrowotne
 
Epimedium Icariin jest suplementem dostarczającym ekstrakt horny goat weed standaryzowany na zawartość aż 10% kluczowej ikaryny. Jest to prawdopodobnie najczęściej wybierany suplement na rynku w celu poprawy zdolności seksualnych. Warto podkreślić, że od wielu wieków stosowany  jest w tradycyjnych medycynach ludowych, a swą skutecznością nawet w dzisiejszych czasach farmakologii przewyższa środki o pochodzeniu syntetycznym. Doskonale poprawia kondycję mężczyzn w każdym wieku i przyczynia się do likwidacji dyskomfortów seksualnych niezależnie od przyczyny występowania. 
 
Ikaryna jest najbardziej wartościową substancją w całym ekstrakcie z Epimedium. Co więcej jest jednym z nielicznych suplementów w swojej grupie która posiada skuteczność potwierdzoną przez wieloletnie badania, a także cieszy się znakomitymi opiniami i dużym zaufaniem osób stosujących. W naszym organizmie istnieje jeden kluczowy enzym odpowiedzialny za zmniejszenie ochoty na seks. Ikaryna jest dla niego inhibitorem, czyli obniża Jego aktywność i tym samym przyczynia się do wzrostu naszego libido. Na rynku istnieje wielu produktów reklamowanych jako boostery libido, jednak tylko niewielka ich część realnie działa.

ekstrakt epimedium quadrangularis horny goat weed ikaryny
 
Suplementy jakie jak RAW Epimedium Icariin skierowane są absolutnie dla wszystkich. Ekstrakt Epimedium kojarzy się przede wszystkim ze zwiększeniem zdolności seksualnych co oczywiście jest prawdą, jednak posiada jeszcze jeszcze inne cenne właściwości. Osoby trenujące siłowo z pewnością docenią efekt intensywnej pompy mięśniowej który znacznie przewyższa potencjał najczęściej stosowanej argininy czy cytruliny. Warto także wspomnieć o wyraźnie szybszej regeneracji oraz wydajniejszym przepływie składników odżywczych i mikroelementów.


Skład: ekstrakt z Epimedium (10% ikaryny).
Bez dodatku cukru, środków konserwujących, środków słodzących i barwników.
 
Wielkość porcji: 2g (porcja dzienna)
Ilość porcji w opakowaniu: 50 (porcji dziennych)

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1g Raw Epimedium Ikaryny dwa razy dziennie, najlepiej rano i przed aktywnością seksualną lub przed snem.


UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach #RAW Epimedium Icariin 100g
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 47 z 48 w kategorii Boostery libido Następny produkt

Licznik odwiedzin: 11256274