HAYA LABS Agmatine Sulfate 60 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

BPS Dermacrine 225 ml
BPS Dermacrine 225 ml
289,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

HAYA LABS Agmatine Sulfate 60 kap.

Producent Haya Labs
Nasza cena: 49,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Agmatyna - jest to jedna z najsilniej pompujących substancji na rynku o właściwościach podnoszących również wydolność i zwiększających anabolizm wewnątrzkomórkowy. Doskonale sprawdza się do stosowania około treningowego przy wysiłku siłowym lub siłowo - wytrzymałościowych.
 
  • Wolumizer NO nowej generacji
  • Pozwala osiągnąć ekstremalną  pompę mięśniową
  • Umożliwia przeprowadzenie intensywnych treningów
  • Działa również jako inhibitor arginazy
  • Skraca czas niezbędny do regeneracji
  • Promuje wzrost wydolności mięśniowej
  • Zwiększa przepływ składników odżywczych
 
Haya Labs Agmatyna to siarczan agmatyny, który obecnie jedną z najbardziej cenionych substancji na rynku posiadająca potwierdzoną skuteczność w zwiększaniu produkcji tlenku azotu NO. Jest metabolitem aminokwasu argininy, jednak w odróżnieniu od niej nie ulega absolutnie żadnym stratom w przewodzie pokarmowym i jest o wiele bardziej bio dostępna dla organizmu. Działa także już w znacznie mniejszych dawkach, a porcje rzędu 500mg odczuwalne są o wiele mocniej niż nawet kilkukrotnie wyższe dawki argininy czy też AAKG.  
 
Agmatyna jest substancją która w ostatnich latach znacznie podniosła poprzeczkę producentom suplementów. Obecnie stała się niemal wizytówką suplementów przed treningowych o mocnych właściwościach pompujących. Porcja podana przed wysiłkiem fizycznym bardzo szybko oczyszcza pracujące mięśnie z toksyn oraz usprawnia cały obieg tlenu. W ten sposób nasze ciało może pozwolić sobie na podejmowanie większego wysiłku bez negatywnych konsekwencji w postaci osłabionej regeneracji. W istocie stosowanie agmatyny przyczynia się do poprawy naszych osiągów w sporcie i pozwala na przełamywanie własnych granic treningowych.
 
Agmatyna Haya Labs jest wysoce biodostępna i wykazuje szerokie spektrum działania na organizm. Pompa mięśniowa jest kluczowa dla odpowiedniego wzrostu mięśni i nasilenia anabolizmu. Treningi stają się dla nas niezwykle motywujące i dążymy do jak najcięższej pracy, tylko po to aby z każdą serią nasze żyły stały się grubsze, a objętość mięśni coraz większa. Taki stan to również duży dopływ składników odżywczych, a co za tym idzie maksymalizacja efektywności tzw. okna anbolicznego.

haya labs agmatyna opinie i efekty oraz sklep solo

Wielkość porcji: 2 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 30

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 2 kap. Agmatyny na 30 minut przed wysiłkiem fizycznym.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach HAYA LABS Agmatine Sulfate 60 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 66 z 66 w kategorii Boostery pompujące  

Licznik odwiedzin: 10687995