HAYA LABS Synephrine 99% 100 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

OMEGA SPORTS Burn24 180 kap.
OMEGA SPORTS Burn24 180 kap.
229,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

HAYA LABS Synephrine 99% 100 kap.

Producent Haya Labs
Nasza cena: 39,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Haya Labs Synephrine - jest to jedna z najlepiej przebadanych substancji termogeniczych na rynku która swoją budową przypomina efedrynę. W odróżnieniu jednak od niej nie wykazuje tak długiej listy skutków ubocznych oraz negatywnego samopoczucia.
 
  • Redukuje tkankę tłuszczową z całego ciała
  • Działa energetyzująco
  • Pomaga kontrolować nadmierny apetyt
  • Nasila działanie innych spalaczy
  • Pozwala przekształcać tłuszcz w energię
  • Usuwa nadmiar zatrzymanej wody
  • Stymuluje pracę metabolizmu
 
Synefryna jest jednym z najpopularniejszych składników elitarnych spalaczy tłuszczu i w dużej części to właśnie ona odpowiada za ich działanie. Na rynku istnieje wiele produktów termogeniczych które skutecznie redukują tkankę tłuszczową, a synefryna w najróżniejszych formach jest właśnie tą substancją która je wszystkie łączy. Jej wpływ na utratę tkanki tłuszczowej został udowodniony już wiele lat temu, a popularność tego związku ciągle wzrasta przede wszystkim ze względu na wysoką skuteczność oraz stosunkowo małe ryzyko występowania takich efektów jak bóle głowy czy pogorszone samopoczucie.
 
Naturalnym źródłem jej pochodzenia są owoce cytrusowe, szczególnie wyróżnić możemy tak zwaną gorzką pomarańczę. Zawiera ona najwięcej substancji czynnej i często także w takiej postaci synefryna występuje w suplementach. Synefryna Haya labs jest źródłem farmaceutycznej jakości chlorowodorku przez co dostarczamy do organizmu wyłącznie substancję czynną, a to wiąże się oczywiście z wyższą skutecznością. Zastosowanie synefryny jest znacznie szersze aniżeli tylko jako spalacza tłuszczu. Może powodować zwiększoną wytrzymałość na treningach, wzrost energii, ale również być ważnym ogniwem w leczeniu przeziębienia i objawów występowania astmy.
 
synefryna solo sklep i skład haya labs synephrine 99%

Wielkość porcji: 1 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 100

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 kap. Synefryny Haya Labs jeden do trzech razy dziennie zachowując odstęp między porcjami.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach HAYA LABS Synephrine 99% 100 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 165 z 165 w kategorii Spalacze tłuszczu  

Licznik odwiedzin: 10688014