HAYA LABS Ursolic Acid 100 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

BPS Dermacrine 225 ml
BPS Dermacrine 225 ml
289,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

HAYA LABS Ursolic Acid 100 kap.

Producent Haya Labs
Nasza cena: 39,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Kwas Ursulowy - to jeden z najbardziej obiecujących suplementów jakie pojawiły się w ostatnich latach na rynku. Wykazuje zdolność do zwiększenia syntezy białek mięśniowych przy jednoczesnym obniżeniu zawartości tkanki tłuszczowej. Prawdopodobnie kwas ten ma również wpływ na naturalne wytwarzanie hormonów.
 
  • Wzrost beztłuszczowej masy ciała
  • Promuje spalanie tkanki tłuszczowej
  • Działa jako antykatbolik
  • Zapewnia wzrost wytwarzania testosteronu
  • Ogranicza aktywność estrogenów
  • Wysoka dawka substancji czynnej
 
Haya Labs Kwas Ursolowy jest wyjątkowym suplementem skierowanym w pierwszej kolejności do ludzi dla których priorytetem treningowym jest estetyczna sylwetka z małą ilością tkanki tłuszczowej. Suplement ten nie zapewnia ogromnych przyrostów wagi na które składa się wiele czynników takich jak masa mięśni, tłuszczu, woda czy glikogen, lecz starannie zwiększa objętość jedynie masy mięśniowej, przez co mimo wolniejszych przyrostów są one o wiele bardziej widoczne. Efekty stosowania Ursolic Acid najłatwiej jest dostrzec w lustrze gdyż dodatkowo nasila wykorzystywanie tkanki tłuszczowej jako podstawowego źródła energii.  
 
Należy pamiętać, że związek ten jako rozpuszczalnik w organizmie wykorzystuje tłuszcze, dlatego najefektywniejszą opcją stosowania jest pora blisko posiłków które zawierają źródło tłuszczy. Co więcej kwas Ursulowy nie dostarcza nam żadnych hormonów pod jakąkolwiek postacią dlatego jest całkowicie bezpieczny, a jego naturalnym źródłem jest Rozmaryn. Nawet osoby nie stosujące restrykcyjnej diety mogą zauważyć znaczną poprawę w swojej sylwetce oraz samopoczuciu podczas przyjmowania kwasu ursolowego.
 
kwas ursulowy haya labs skład i sklep oraz opinie


Wielkość porcji: 2 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 50

Dawkowanie i sposób użycia: stosowac 2 kap. kwasu Ursulowego jeden do dwóch razy dziennie, najlepiej z posiłkami zawierającymi tłuszcze.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach HAYA LABS Ursolic Acid 100 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 86 z 88 w kategorii Suplementy specjalne Następny produkt

Licznik odwiedzin: 10688011