LABRADA Humano Growth 120 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

DRIVEN SPORTS Frenzy 325g
DRIVEN SPORTS Frenzy 325g
149,00 zł
129,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

LABRADA Humano Growth 120 kap.

Producent Labrada
Nasza cena: 219,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Labrada Humano Growth - to jeden z najpotężniejszych i najbardziej cenionych niehormonalnych suplementów oparty o Humanofort, który zyskał bardzo dużą popularność na całym świecie. Zawiera wyłącznie wysoce standaryzowane ekstrakty których zadaniem jest maksymalny wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej.
 
  • Największa dawka Humanofortu na rynku z opatentowanym akceleratorem
  • Nasila anabolizm wewnątrz komórek mięśniowych
  • Wzrost masy mięśni przy redukcji tłuszczu
  • Promuje wzrost testosteronu
  • Duży skok siły oraz wytrzymałości
  • Poprawia definicję oraz gęstość umięśnienia
  • Zmniejsza utlenianie białka w organizmie
 
Humano Growth jest najlepszą drogą dla osób dążących do atletycznej budowy ciała oraz poprawy swoich wyników, jednak chcących uniknąć stosowanie środków dopingujących, które z pewnością nie są obojętne dla naszego zdrowia. Suplementy oparte o Humanofort są w stanie pokazać nam swój prawdziwy naturalny potencjał. Pozwalają przede wszystkim na przełamanie dotychczasowych barier treningowych i są doskonałym czynnikiem pozwalającym nam wykonać kolejny krok naprzód do osiągnięcia swojego celu.
 
Wiele osób zastanawia się czy warto w danej chwili skupić się na redukcji tkanki tłuszczowej czy budowie dobrej jakościowo masy. Odpowiedź na to pytanie z pewnością jest mocno indywidualna, jednak efektem stosowania Labrada Humano Growth jest tzw. rekompozycja składu ciała, co oznacza widoczną progresję pod każdym względem, nawet jeśli nasza waga nie ulega drastycznym zmianom. Humanofort to ekstrakt z ptasich embrionów, jednak mimo stosunkowo nietypowej nazwy jest to środek będący najsilniejszym naturalnym wzmacniaczem hormonów.
 
Labrada Humano Growth ma znaczący wpływ na skrócenie czasu potrzebnego do pełnej regeneracji naszego organizmu. Doskonale pogłębia nasz sen, wydłuża fazę R.E.M. Oraz przyczynia się do silniejszego wyrzutu wszystkich anabolicznych hormonów. Wiele z testów które dotychczas przeprowadzono potwierdza również obniżenie poziomu kortyzolu w czasie suplementacji tym związkiem. Z pewnością jest to jedyna warta uwagi propozycja dla ludzi dążących do maksymalnego rozwoju, jednak bez ingerencji w układ hormonalny.

 
Składniki aktywne: Ilość w porcji (4 kap.)
Humanofort®
Embryonic Peptide Matrix Yielding Naturally Occurring Growth Factors
100 mg
Lean Muscle Accelerator™
Bio-Active Plasma Albumin Peptides Yielding Naturally Occurring Immunoglobulins and Growth Factors
2000 mg


Wielkość porcji: 4 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 30

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 4 kap. Humano Growth codziennie przed snem.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowrzechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach LABRADA Humano Growth 120 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 20 z 20 w kategorii Boostery hormonu wzrostu  

Licznik odwiedzin: 10519071