ALL NUTRITION Whey Protein 908g - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

DRIVEN SPORTS Frenzy 325g
DRIVEN SPORTS Frenzy 325g
149,00 zł
129,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

ALL NUTRITION Whey Protein 908g

Producent All Nutrition
Cena promocyjna: 69,00 zł
64,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
AllNutrition Whey Protein -  to wysokiej jakości odżywka białkowa oparta w całości o pełnowartościowe źródło protein w postaci koncentratu serwatki, którego wartość biologiczna wynosi BV=104. Jest to obecnie najbardziej ekonomiczna, a zarazem znakomita jakościowo odżywka wysoko białkowa na rynku.
 
 • Wyjątkowy korzystny stosunek ceny  do składu
 • Tylko i wyłącznie białko  pochodzenia zwierzęcego
 • Wysoka zawartość najbardziej  wartościowych aminokwasów
 • Bogaty wybór przepysznych smaków
 • Pełnowartościowy surowiec   
 • Świetnie sprawdza się również  w okresie pracy nad definicją
 • Wspiera utratę tłuszczu oraz  budowę mięśni
 
All Nutrition Whey Protein to kompleksowa odżywka białkowa skierowana do wszystkich osób aktywnych fizycznie, którzy nie są w stanie dostarczyć odpowiedniej ilości najistotniejszego makroskładnika wyłącznie z pożywienia. Koncentrat serwatki jest jedyną frakcją zastosowaną w produkcie, dzięki czemu nie została w jakikolwiek sposób obniżona Jego jakość. Bardzo często wielu producentów dodaje mniej wartościowe białka pochodzenia roślinnego, starając się sztucznie podnieść parametry produktu, nie zważając na utratę jakości, słabszą przyswajalność oraz pogorszenie walorów organoleptycznych.
 
Białko serwatkowe jest zdecydowanie najpopularniejszą odżywką wśród sportowców od bardzo dawna. Lista korzyści wynikających z Jego zastosowania jest niezwykle długa i dotyczy niemal każdej osoby aktywnej fizycznie, a nawet osób nie podejmujących wysiłku fizycznego, które jednak dbają o zdrowy i zbilansowany styl życia. Jest to rodzaj białka najbardziej bogaty w aminokwasy których organizm nie jest w stanie sam syntezować i muszą być dostarczane do organizmu z zewnątrz. Bardzo duży udział posiadają również najbardziej istotne aminokwasy rozgałęzione, które biorą bardzo duży udział w odbudowie uszkodzonych włókien mięśniowych.
 
AllNutrition Whey Protein to najlepsza propozycja na rynku dla osób szukających taniej i dobrej odżywki białkowej. W odróżnieniu od innych ekonomicznych produktów wyróżnia się bardzo dobrą rozpuszczalnością, świetnymi parametrami oraz bardzo pozytywnymi walorami w kwestii samku.


Składniki odżywcze Whey Protein:
 • Zawartość jednej porcji (33g):
 • Wartość energetyczna : 109 kcal
 • Tłuszcz 0,4g
  • w tym nasycone 0,2g
 • Węglowodany 3,2g
  • w tym cukier 1,4g
 • Błonnik 0g
 • Białko 23,1g
 • Sól <0,1 g

Wielkość porcji: 33g
Ilość porcji w opakowaniu: 28

Dawkowanie i sposób użycia: stosować według braków w diecie najlepiej 1-3 porcje dziennie.UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez sklep BEST BODY © 2015. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach ALL NUTRITION Whey Protein 908g
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 137 z 147 w kategorii Białka Następny produkt
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
GAT JetFuel SuperBurn 120 kap.
    GAT JetFuel SuperBurn 120 kap.  189,00 zł
JetFuel Superburn - to najmocniejszy z serii kultowych spalaczy tłuszczu jaki kiedykolwik został opracowany w najskuteczniejszej wersji USA. Oparty jest o czterostopniowy innowacyjny system składników spalających tłuszcz na wielu ... 

Licznik odwiedzin: 11256259