PROACTIVE BCAA Advanced 400g - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

AMIX Monster Beef 2200g (wołowe!!)
AMIX Monster Beef 2200g (wołowe!!)
229,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

PROACTIVE BCAA Advanced 400g

Producent ProActive
Nasza cena: 59,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
ProActive BCAA Advanced - jest doskonałym uzupełnieniem diety sportowca w najbardziej wartościowe aminokwasy jakich potrzebuje nasze ciało. Stanowią one bardzo duży udział struktur mięśniowych i są niezbędne do prawidłowego przebiegu syntezy białek.
 
  • Najbardziej opłacalne BCAA na rynku
  • Wysokie stężenie aminokwasów
  • Promują redukcję tkanki  tłuszczowej
  • Ułatwiają rozbudowę muskulatury
  • Przyspieszają regenerację po  wysiłku
  • Najpopularniejszy suplement  antykataboliczny
  • Doskonałe właściwości smakowe
 
BCAA Advanced to najlepsza propozycja dla ludzi poszukujących najwyższej jakości w najlepszej cenie. Od lat aminokwasy rozgałęzione należą do najpopularniejszych suplementów na świecie i absolutnie nic nie wskazuje na to, by ten trend miał się kiedykolwiek zmienić. Ich skuteczność i pozytywny wpływ na organizm potwierdzają liczne badania wykonywane przez niezależnie pracujące jednostki. Pozwalają one na znaczne skrócenie czasu niezbędnego do pełnej regeneracji układu mięśniowego po treningu oraz zapobiegają degradacji mięśni.
 
Katabolizm to proces którego obawia się niemal każda osoba dbająca o rozwój swojej sylwetki. Szczególnie zagrożone jest nasze ciało w okresie redukcji tkanki tłuszczowej gdzie codzienna podaż kalorii jest niższa, a poziom aktywności fizycznej większy. Stosowanie BCAA ogranicza pozyskiwania energii z tkanki mięśniowej, gdyż aminokwasy te posiadają unikalną zdolność do zastępowania cukrów w organizmie w najbardziej krytycznych sytuacjach. Według wielu badań nie tylko pomagają chronić nam ciężko wypracowaną masę mięśniową, lecz dodatkowo działają stymulująco na proces redukcji tłuszczu.
 
BCAA to absolutna podstawowa pozycja w suplementacji każdego sportowca który myśli o osiągnięciu dobrych wyników. Niezależnie od tego czy trenujemy siłowo, wytrzymałościowo czy szybkościowo podaż cegiełek do budowy mięśni jakimi są aminokwasy powinna być odpowiednio wysoka. Odpowiadają one również za regenerację oraz wzrost takich wskaźników wytrenowania jak siła czy wytrzymałość.  


Składniki aktywne: Ilość w porcji (6,1g)
BCAA, w tym: 5g
L-Leucyna 2,5g
L-Izoleucyna 1,25g
L-Walina 1,25g


Wielkość porcji: 6,1g
Ilość porcji w opakowaniu: 66

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 porcję BCAA Advanced przed i po treningu. Osoby o dużej masie ciała powinny stosować podwójne porcje.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowrzechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach PROACTIVE BCAA Advanced 400g
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 102 z 102 w kategorii Aminokwasy  

Licznik odwiedzin: 11037705