#RAW Forskolin 50g - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

APS Mesomorph 388g
APS Mesomorph 388g
189,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

#RAW Forskolin 50g

Producent #RAW
Nasza cena: 59,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
RAW Forskolin - doskonały suplement przeznaczony dla osób dążących do rekompozycji sylwetki. Wspiera syntezę białek mięśniowych, jednocześnie działając w kierunku redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej. Związek o potwierdzonej skuteczności w niezależnych testach.
 
  • Prowadzi do rozwoju beztłuszczowej masy mięśniowej
  • Szybka synteza białek
  • Aktywuje cAMP
  • Chroni komórki mięśniowe przed  czynnikami katabolicznymi
  • Nasila procesy termogeniczne oraz lipolizę
  • Redukuje tkankę tłuszczową bez stymulacji układu nerwowego
 
Forskolina jest związkiem doskonale znanym na całym świecie wśród ludzi interesujących się sportem i suplementacją. Jej naturalnym źródłem pochodzenia jest roślina znana pod nazwą Pokrzywa Indyjska. Cechą charakterystyczną działanie jest utrzymywanie bardzo wysokiej aktywności wytwarzania ciepła z ATP, przez co tkanka tłuszczowa staje się dla nas podstawowym źródłem energii. Jest także czynnym uczestnikiem procesów związanych z gospodarkę hormonalną tarczycy przez co bezpośrednio przyczynia się do regulowania zaburzeń metabolicznych. Pamiętajmy, że im wydajniej pracuje nasza tarczyca, tym większe ilości tkanki tłuszczowej jesteśmy w stanie zredukować.
 
Od wielu lat Forskolina jest obiektem zainteresowania sportowców i badaczy z całego świata. Coraz większa ilość publikacji potwierdza jej skuteczność w zakresie redukcji tkanki tłuszczowej oraz rozwoju muskulatury. Co ważne, jest to składnik który niemal całkowicie omija skutki uboczne które występują w przypadku wielu innych substancji. W żaden sposób nie wpływa negatywnie na funkcjonowanie narządów wewnętrznych oraz nie podnosi ciśnienia tętniczego krwi. Wzrost poziomu cAMP który gwarantuje stosowanie forskoliny pobudza organizm do wykorzystywania na potrzeby energetyczne większej ilości tkanki tłuszczowej. Niektóre badania sugerują również korzystny wpływ Pokrzywy Indyjskiej na poprawę krążenia krwi.

 
Skład: Coleus Forskohlii Root Extract 10% 50g
Bez dodatku cukru, środków konserwujących, środków słodzących i barwników.

Wielkość porcji: 250 mg
Ilość porcji w opakowaniu: 200

Dawkowanie i sposób użycia: stosować jedną porcję ekstraktu Coleus Forskohlii 1-2 razy dziennie.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowrzechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach #RAW Forskolin 50g
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 148 z 165 w kategorii Spalacze tłuszczu Następny produkt

Licznik odwiedzin: 10912248