REDCON1 Total War 388g - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

FENIX Ground Zero 90 kap.
FENIX Ground Zero 90 kap.
249,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

REDCON1 Total War 388g

Producent RedCon1
Nasza cena: 189,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
RedCon1 Total War - jest to jedna z najmocniej pobudzających przed treningówek jaka pojawiła się na rynku. Oparta o wiele zróżnicowanych substancji pobudzających, w taki sposób by dotrzeć nawet do najbardziej wymagających zawodników i spełnić w 100 procentach ich oczekiwania.
 
  • Długotrwałe, ekstremalne pobudzenie
  • Godny następca pierwszej wersji Mesomorph'a oraz 1.M.R
  • Zróżnicowane stymulanty o odmiennej charakterystyce
  • Znaczny wzrost siły oraz wytrzymałości
  • Nasila pompę mięśniową oraz użylenie
  • Rozpoczyna anabolizm około treningowy
  • Wspiera rozwój muskulatury i redukcję tłuszczu
 
Redcon Total War to znakomita przed treningówka skierowana dla osób poszukujących ekstremalnych wrażeń treningowych i mających dość przeżywania kolejnych rozczarowań przez wątpliwej jakości produkty. Produkt RedCon1 posiada starannie zaprojektowaną formułę składników oraz jasny opis jaka dawka substancji czynnej została użyta. Producent nie ukrywa więc zawartości pod pretekstem mieszanek zastrzeżonych dlatego możemy być pewni jakości suplementu oraz gwarancji skutecznego działania.
 
Każdy człowiek posiada indywidualną tolerancję na składniki pobudzające. Zmienia się ona wraz z wiekiem, okresem treningowym czy adaptacją układu nerwowego. Stałe zwiększanie dawek staje się zatem nieefektywne oraz nieekonomiczne. Producenci Total War poszli więc o krok do przodu i zaprojektowali suplement który zawiera energetyki o zróżnicowanej charakterystyce przez co organizm nie zyskuje na niego tolerancji tak szybko jak w przypadku innych produktów. Co ważne działanie to trwa przez długi czas i nie mamy do czynienia z efektem tzw. zejścia po treningowego.

redcon1 total war opinie i efekty oraz działanie
 
Stosowanie suplementów przed treningowych ma wiele zalet, zarówno tych doraźnych jak i rozłożonych w czasie. Nie ulega wątpliwości że postawienie naszego ciała w stan najwyższej gotowości pozwoli nam na przeprowadzenie bardziej efektywnego treningu. Regularność na tej płaszczyźnie przekłada się na osiągane przez nas wyniki zarówno na siłowni, jak i w jakimkolwiek innym sporcie. Co więcej wpływa także na ogólny wygląd i estetykę naszej sylwetki. Suplementy takie jak Redcon1 Total War są doskonale zarówno dla początkujących jak i również bardziej doświadczonych osób którzy pragną przełamać stagnację.
 
redcon 1 total war skład oraz sklep

Wielkość porcji: 14,5g (1 miarka)
Ilość porcji w opakowaniu: 30

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 miarkę Redcon Total War na 30 minut przed treningiem. Ze względu na dużą moc suplementu zaleca się rozpoczynanie od połowy dawki.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach REDCON1 Total War 388g
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 140 z 142 w kategorii Boostery treningowe Następny produkt

Licznik odwiedzin: 11516752