AMBROSIA Night Owl 60 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

DRIVEN SPORTS Frenzy 325g
DRIVEN SPORTS Frenzy 325g
149,00 zł
129,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

AMBROSIA Night Owl 60 kap.

Producent Ambrosia
Nasza cena: 219,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Ambrosia Night Owl – jest to jedyny w swoim rodzaju suplement będący najlepszym naturalnym dopingiem dla naszego mózgu. Pozwala na znaczne podniesienie efektywności wysiłku umysłowego oraz dba o znakomity stan naszego narządu wzroku. Jest to idealne połączenie dla ludzi pracujących umysłowo przez wiele godzin.
 
  • Naturalna i bezkonkurencyjna formuła składników
  • Bardzo dobra biodostępność dla naszego mózgu
  • Wspiera zachowanie dobrej kondycji psychicznej
  • Znacznie podnosi zdolności kognitywne
  • Idealny w okresie zwiększonej ilości nauki 
  • Kompleksowo dba o nasz wzrok
 
Night Owl jest produktem z najwyższej półki skierowanym do osób które są zdecydowane na zastosowanie produktów wyłącznie najwyższej, farmaceutycznej jakości. Opart jest o unikalną formę magnezu jaką jest l-treoninan przez co łatwo przekracza barierę krew – mózg i koncentruje tam swoje działanie. Według wielu badań jest to najcenniejsza forma tego pierwiastka która wykazuje znacznie szersze działanie od pozostałych. Przyczynia się między innymi do stymulowanie procesu regeneracji uszkodzonych synaps, a także usprawnia przekazywanie danych pomiędzy poszczególnymi neuronami. Regularna suplementacja zapobiega także rozwojowi zaników pamięci oraz przyczynia się do zwiększenia naszych zdolności poznawczych.
 
Magnez jest pierwiastkiem który w swojej suplementacji posiadają miliony ludzi na całym świecie, niezależnie od prowadzonego trybu życia. Forma L-Treonianu jest jednak prawdziwym przełomem co pozwala przypisać temu z pozoru doskonale poznanemu związkowi wiele dodatkowych funkcji. Każdy z nas ma doskonałą świadomość z roli magnezu, jednak Magnesium L-Threonate jest przede wszystkim wsparciem dla naszego mózgu oraz układu nerwowego. Jego główną przewagą jest bardzo duża przyswajalność z przewodu pokarmowego oraz możliwość kumulowania się w mózgu, czego nie możemy doświadczyć przy używaniu jakiejkolwiek innej formy. Badania sugerują także znaczny wpływ na działanie przeciwdepresyjne gdyż jest aktywnym antagonistą receptora NMDA.


AMBROSIA Night Owl opinie i działanie
 
Ambrosia Night Owl jest idealnym połączeniem składników dla ludzi pracujących bardzo wydajnie przy otoczeniu kolorowych ekranów czy monitorów. Pozwala nie tylko na poprawę funkcjonowania synaps i całego mózgu, ale również zabezpiecza nas przed potencjalnymi uszkodzeniami wzroku. W dynamicznym trybie życia często nie zwracamy uwagi na nasze oczy, jednak pamiętajmy że ich profilaktyka u osób szczególnie narażonych ma ogromne znaczenie. Ich uszkodzenia są niezwykle skomplikowane i ciężko przywrócić nasz wzrok do stanu świetności. Suplement ten dzięki obecności adaptogenów nie tylko zasila nas do ciężkiej pracy, ale pozwala także na optymalną regenerację i dba kompleksowo o nasze zdrowie.

AMBROSIA Night Owl skład oraz sklep

Wielkość porcji: 2 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 30

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 2 kap. Night Owl późnym popołudniem, między obiadem, a kolacją, najlepiej między 16:00 a 17:00.UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach AMBROSIA Night Owl 60 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 115 z 115 w kategorii Umysł i koncentracja  

Licznik odwiedzin: 12627976