BRAWN Formestane 90 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

FENIX Ground Zero 90 kap.
FENIX Ground Zero 90 kap.
249,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

BRAWN Formestane 90 kap.

Producent Brawn Nutrition
Nasza cena: 159,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Brawn Nutrition Formestane - jest to prawdopodobnie najskuteczniejszy na świecie inhibitor aromatazy i związek o charakterze antyestrogenowym. Pozwala w krótkim czasie osiągnąć znakomitą definicję sylwetki, suchość umięśnienia oraz gęstość i doskonałą jakość. Doskonale sprawdza się zarówno w okresie redukcji tkanki tłuszczowej jak i również w czasie budowania masy jakościowej.

  • Radykalnie blokuje aktywność enzymu aromatyzującego
  • Podnosi poziom wolnego testosteronu
  • Zwiększa anabolizm
  • Znacznie poprawia jakość umięśnienia
  • Przyspiesza regenerację nawet przy ciężkich treningach
  • Umożliwia udaną rekompozycję składu ciała
  • Jeden z najbardziej cenionych związków ostatnich lat

Formestane jest środkiem stosowanym przez sportowców sylwetkowych przede wszystkim w celu obniżenia poziomu estrogenów, hormonów które w dużej mierze odpowiadają za nadmiar zatrzymanej wody podskórnej, a także mogą powodować gromadzenie się tkanki tłuszczowej w newralgicznych punktach naszego ciała. Doskonale sprawdza się również jako dodatek do cyklu opartego o testosteron bądź suplementy nasilające jego produkcję gdyż zapobiega negatywnych skutkom i przekształceniom jakie wynikają z jego nadmiaru. Inhibitory aromatazy takie jak Formestan są kluczowe w okresie budowania formy startowej lub w czasie budowania masy mięśniowej o nieskazitelnej jakości co tyczy się przede wszystkim osób które pragną pozostawać cały czas w znakomitej formie.

Brawn Formestane to suplement nie tylko nadając naszej sylwetce jakości, ale również prowadzi do nasilenia procesów anabolicznych. Bardzo istotną cechą jest również wpływ na zwiększenie poziomu wolnego, kluczowego dla sportowców testosteronu za sprawą obniżenia stężenia białek SHBG. Lentaron, czyli inaczej Formestan to obecnie najskuteczniejszy środek dla mężczyzn na rynku który pozwala poczynić realne postępy w walce o atletyczną sylwetkę.


Skład: 1 kap. zawiera 50 mg Formestane (4-Hydroxyandrostedione).

Wielkość porcji: 1 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 90

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 kap. Formestane jeden do trzech razy dziennie.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach BRAWN Formestane 90 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 33 z 33 w kategorii Inhibitory aromatazy  

Licznik odwiedzin: 12500556