MILLENIUM SPORTS Cordygen Elite NanO2 60 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

OMEGA SPORTS Burn24 180 kap.
OMEGA SPORTS Burn24 180 kap.
229,00 zł
199,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

MILLENIUM SPORTS Cordygen Elite NanO2 60 kap.

Producent Millenium Sports
Nasza cena: 159,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Millenium Sports Cordygen NanO2 - to doskonały suplement dla osób które stawiają maksymalne wymagania wybieranym przez siebie produktom. To w pełni naturalny produkt o ponad przeciętnych możliwościach poprawiających stan naszego zdrowia oraz efektywność intensywnych treningów.
 
  • Reguluje stężenie cukrów we krwi
  • Zapewnia stabilny poziom energii
  • Cordyceps certyfikowany przez USDA Organic
  • Zwiększa osiągany przez nas pułap tlenowy
  • W krótkim czasie podnosi wytrzymałość naszego ciała
  • Umożliwia przeprowadzanie bardziej intensywnych treningów
  • Technologia przyspieszająca wchłanianie składników aktywnych
 
Codygen NanO2 jest elitarnym suplementem skierowanym dla sportowców przede wszystkim o charakterystyce wytrzymałościowej oraz siłowo-wytrzymałościowej. Warto wspomnieć że dołożono wszelkich starań aby suplement ten mógł być stosowany przez każdego z nas dlatego nie zawiera żadnych ilości glutenu oraz jest w całości pochodzenia roślinnego – także dla wegetarian.
Podstawowym założeniem przy suplementacji zaawansowanymi formami Cordycepsu jest zwiększenie dostępnej energii metabolicznej co bezpośrednio wpływa na wytrzymałość naszego ciała podczas wysiłku.
 
Intensywne treningi bardzo często już po stosunkowo krótkim czasie prowadzą do przetrenowania oraz bardzo mocno obciążają nasz organizm. Efektem takiego działania jest nie tylko stagnacja, ale także nawet osłabienie organizmu czego efektem może być pojawienie się różnego rodzaju chorób. NaNO2 jest suplementem których poza dbaniem o nasz prawidłowy sportowy rozwój zabezpiecza nas przed chorobami wywoływanymi przez czynniki zewnętrzne. Ma ogromny wpływ na układ immunologiczny, a także działa jako antyoksydant zwalczając przy tym nadmiar wolnych rodników.

Millenium Sports Cordygen NanNO2 opinie i efekty oraz działanie
 
Millenium Sports Cordygen NanO2 jest produktem dla osób które szukają bezkompromisowego rozwiązanie w zakresie poprawy możliwości fizycznych organizmu, jednak chcąc przy tym zachować najwyższą jakość, naturalność oraz pełne bezpieczeństwo stosowania. Stanowi niezwykle cenne uzupełnienie diety i treningów na każdym etapie treningowych przyczyniając się do szybkiego wejścia na kolejny, wyższy poziom.
 
 Millenium Sports Cordygen NanO2 skład oraz sklep

Wielkość porcji: 2 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 30

Dawkowanie i sposób użycia: stosowac 2 kap. na 30-60 minut przed aktywnością fizyczną, w dni wolne od treningu stosować 2 kap. Cordygen Nano2 rano.UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach MILLENIUM SPORTS Cordygen Elite NanO2 60 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 146 z 157 w kategorii Boostery treningowe Następny produkt

Licznik odwiedzin: 12628019