MILLENIUM SPORTS Cordygen5 90 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

OMEGA SPORTS Burn24 180 kap.
OMEGA SPORTS Burn24 180 kap.
229,00 zł
199,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

MILLENIUM SPORTS Cordygen5 90 kap.

Producent Millenium Sports
Nasza cena: 149,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Millenium Sports Cordygen5 - to jeden z najskuteczniejszych suplementów przed treningowych odpowiadających za funkcjonowanie metabolizmu energetycznego. Wykorzystywany regularnie przez sportowców których celem jest maksymalna wydolność oraz wytrzymałość na sali treningowej.
 
  • Unikalny mieszanka najlepszych Cordycepsów
  • Znacznie zmniejsza odczuwanie zmęczenia
  • Aż 4 różne gatunki pochodzenia
  • Zwiększa moc mięśni podczas wysiłku
  • Przyspiesza regenerację i transport tlenu do mięśni
  • Działa korzystnie na układ immunologiczny
  • Szybsza produkcja ważnego ATP
 
Millenium Cordygen 5 jest absolutnym numerem jeden wśród wszystkich suplementów opartych o Cordycpes. Najlepszym argumentem który świadczy o Jego jakości jest fakt, że regularnie sięgają po niego zawodowi sportowcy z najwyższego poziomu. Od wielu lat potencjał tej rośliny jest wykorzystywany w suplementacji, zarówno w celach ściśle sportowych jak i również ze względu na długą listę korzyści prozdrowotnych. 
 
Suplementacja produktami Millenium Sports może znacznie przyspieszyć osiągnięcie wyznaczonych przez nas celów treningowych. Cordygen5 doskonale sprawdza się niemal w każdej dyscyplinie sportu przynosząc liczne korzyści. Regularnie sięgają po niego osoby intensywnie trenujące na siłowni, zawodnicy sportów walki, biegacze czy kolarze. Pozwala na znaczną poprawę funkcjonowania układu oddechowego poprzez zwiększanie absorpcji tlenu przez komórki. Skutkiem takiego procesu jest o wiele wydajniejsza praca całego organizmu co ma również związek z szybkością odnawiania się kluczowego źródła energii jakim jest ATP. Badania nad grzybami z rodziny Cordyceps cały czas trwają, jednak jednoznacznie wskazują na poprawę bilansu energetycznego organizmu jaki zachodzi przy ich stosowaniu.


millenium cordygen 5 opinie i efekty oraz działanie
 
Dla każdej osoby aktywnej fizycznej ogromną rolę odgrywa zdrowie. W czasie choroby jesteśmy wykluczeni z treningów przez co często wypracowane przez nas parametry ulegają znacznemu pogorszeniu. Millenium Sports Cordygen5 podnosi naturalną odporność poprzez wpływ na układ immunologiczny przez co pozwala nam cieszyć się doskonałą formą fizyczną przez długi czas. Nie tylko dbamy więc o jakość swojego treningu, ale także minimalizujemy ryzyko występowania chorób. Jak widać mechanizm działanie Cordygenu znacznie różni się od tradycyjnie używanych przed treningówek. Nie stymuluje on układu nerwowego, lecz korzysta z o wiele bardziej zaawansowanych metod by wydobyć z nas wszystko co najcenniejsze. Co ważne Jego działanie trwa znacznie dłużej niż w przypadku produktów przepakowanych silnymi stymulantami.
 
millenium sports cordygen5 skład i sklep

Wielkość porcji: 3 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 30

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 3 kap. Millenium Cordygen 5 na 45-120 minut przed aktywnością fizyczną.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach MILLENIUM SPORTS Cordygen5 90 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 145 z 157 w kategorii Boostery treningowe Następny produkt

Licznik odwiedzin: 12628214