MOLECULAR NUTRITION X-Factor 100 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

AMIX TestoFUEL 100 tab.
AMIX TestoFUEL 100 tab.
119,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

MOLECULAR NUTRITION X-Factor 100 kap.

Producent Molecular Nutrition
Nasza cena: 289,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Molecular Nutrition X-Factor - to suplement o olbrzymim potencjale anabolicznym pozwalającym na stały rozwój siły i masy mięśniowej. Opatentowany kwas arachidonowy ARASYN jest wykorzystywany przez zawodowych sportowców sportów siłowych oraz sylwetkowych od wielu lat.
 
  • Znacznie przyspiesza syntezę białek
  • Prawdopodobnie najsilniejszy naturalny anabolik na świecie
  • Prowadzi do podniesienia poziomu testosteronu
  • Wspiera poprawę parametrów treningowych
  • Nadaje sylwetce dużą gęstość i jakość
  • Korzystnie działa na definicję mięśni
  • Wspiera syntezę tlenku azotu
 
X-Factor jest suplementem po który sięgają od lat osoby dążące do maksymalnego rozwoju swojego działa, chcąc przełamywać nasze naturalne ograniczenia i nie ulegać stagnacji która jest największym wrogiem każdego kulturysty. Kwas Arachidonowy marka Molecular Nutrition wykorzystała po raz pierwszy kilkanaście lat temu przy współpracy z taką postacią jak William Llewellyn co było wówczas prawdziwym szokiem. Szybko jednak mogliśmy się przekonać o skuteczności tej substancji, a niedługo potem ukazywały się kolejne badania potwierdzające jej skuteczność u ludzi. Kwas Arachidonowy jest naturalną substancją która występuje w naszym organizmie i możemy doprowadzić do jej aktywacji poprzez intensywny wysiłek fizyczny. Jest on ściśle powiązany z wieloma anabolicznymi hormonami stąd może wynikać Jego olbrzymi potencjał anaboliczny.
 
MOLECULAR NUTRITION X-Factor skład

Osoby stosujące Arachidonic Acid mogą zauważyć dużą zmianę w sylwetkę w stosunkowo niedługim czasie. Nie mamy na myśli wyłącznie realnego składu naszego ciała, ale również znaczne obniżenie poziomu zatrzymanej wody oraz efekt nabicia naszych mięśni przez co możemy poczuć się niemal jak zawodnicy sportów sylwetkowych przed wyjściem na scenę. Cykliczne jego przyjmowanie w roku zapewnia nieustanną progresję oraz harmonijny rozwój sylwetki bez zbędnego zwiększania poziomu tkanki tłuszczowej. Możemy więc śmiało ocenić, że jest to jeden z najskuteczniejszych związków mogących wejść w skład suplementacji osób trenujących bez wspomagania farmakologicznego.

MOLECULAR X-Factor kwas arachidonowy
 
Molecular Nutrition to najwyższej klasy producent, dlatego też każdy produkt musi spełniać wymagania nawet absolutnych perfekcjonistów. Dlatego właśnie w X-Factor nie znajdziemy surowców niepewnego pochodzenia, a każda kapsułka to opatentowany ARASYN, czyli najwyższej jakości kwas arachidonowy. W skład całego suplementu wchodzi również naturalne źródło tej substancji które dostarcza nam wszystkiego co niezbędne do całkowitego jej wykorzystania. Arachidonic Acid to jedna z niewielu substancji która posiada potwierdzoną skuteczność w niezależnych badaniach przeprowadzonych na osobach wytrenowanych, co jest tak naprawdę jedynym wiarygodnym wyznacznikiem skuteczności produktu.


Skład: 1 kap. zawiera 250mg Arachidonic Acid (ARASYN™)
Pozostałe składniki: Mortierella Alpina Oil (Source of arachidonic acid), Kosher Gelatin, Kosher Glycerin, Natural Caramel Color, Purified Water. Contains: Soy.
Wielkość porcji: 4 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 25

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 4 kap. przez okres 4-8 tygodni.UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach MOLECULAR NUTRITION X-Factor 100 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 109 z 109 w kategorii Suplementy specjalne  

Licznik odwiedzin: 12627985