O nas - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

FENIX Ground Zero 90 kap.
FENIX Ground Zero 90 kap.
249,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

O nas

Poświęć chwilę na przeczytanie tego tekstu, warto!

NASZA MISJA:

Od chwili założenia do dzisiaj nasza firma prowadzona jest przez zespół młodych innowacyjnych ludzi, ludzi posiadających szeroką wiedzę z zakresu dietetyki, suplementacji, treningu oraz biochemii ludzkiego organizmu. Nasza pasja rozwijana od lat jest podstawą ideologii naszej firmy- ideologii, którą pragniemy propagować wśród naszych Klientów.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Przede wszystkim nasza rola nie ogranicza się tylko na podawaniu towaru z półek czy pakowaniu paczek i wysyłaniu ich do klientów.
Profesjonalnie doradzamy jaki wybrać indywidualny zestaw skutecznych suplementów dostosowany do celu każdego klienta. Sugerujemy co i kiedy jeść oraz  jak trenować, aby to wszystko przynosiło WYMIERNE efekty.

Doradzamy i tłumaczymy na jakiej zasadzie działa konkretny produkt, jakich efektów można się spodziewać po jego stosowaniu, a także czym się różni od innego suplementu z tej samej kategorii.

Nie wmawiamy, iż każdy suplement czy odżywka jest złotym środkiem na wszystko, że każdy produkt przynosi spektakularne efekty. Mimo to staramy się dokładnie selekcjonować nasz asortyment oferując tylko i wyłącznie sprawdzone i skuteczne produkty. Nie posiadamy często popularnego, ale jednak chłamu jakiego pełno jest na naszym rynku.

To czy polecamy jakiś konkretny produkt nie zależy od tego jak bardzo jest reklamowany lub jak bardzo podoba nam się jego opakowanie, lecz wyłącznie na podstawie składu oraz opinii klientów, którzy zapłacili za niego i jeśli byliby niezadowoleni - pierwsi by nas o tym poinformowali.

Wszystkie zakupione przez klientów produkty uwzględniamy w tabelach firmowych, gdzie dokładnie rozpisujemy kiedy i w jakich ilościach je stosować, uwzględniając parametry osoby stosującej. Nie powielamy uniwersalne, często nieskuteczne sugerowane dawkowanie z etykiet produktów jak to robią inni. Dzięki temu klient wychodząc ze sklepu nie musi biegnąć do komputera i pytać na forach internetowych jak stosować dany produkt, bądź lecieć na siłownie wypytując o to wszystkich.

Sprzedajemy tylko i wyłącznie oryginalne produkty renomowanych firm, które przechowywane są w odpowiednich warunkach.

Klient dokonując zakupu wie co kupuje i czego może się spodziewać po danych suplementach, gdyż wczesniej tłumaczymy na jakiej zasadzie on działa oraz dlaczego wybrał taki, a nie inny produkt do realizacji swojego celu.
Każda osoba może też zdać się na nas i wybrać ktoryś z promowanych przez Best Body skutecznych zestawów dobranych odpowiednio do konkretnych celów.

Stale analizujemy rynek suplementów i nieżależne badania nad konkretnymi produktami, jeśli okazuje się, że jakiś produkt nie spełnia norm, np. zgodności z tym co pisze na etykiecie - wycofujemy go od razu.
W przeciwieństwie do konkurencji, produkty firm które w przeszłości posiadały w składzie jakiekolwiek niedozwolone substancje w ogóle nie posiadamy w ofercie. Mając stały nadzór Sanepidu oferujemy wyłącznie bezpieczne odżywki i suplementy diety, dbając tym samym o bezpiczeństwo i zdrowie kupujących.

Nasze doradztwo z zakresu metod treningowych, dietetyki i suplementacji opieramy o aktualny stan wiedzy na dany temat, nie promujemy archaicznych metod odżywiania, sposobów suplementacji czy nieskutecznych programów treningowych.

Nawet po zakupie odżywek i suplementów nie zostawiamy klienta samego sobie, zawsze może liczyć na naszą pomoc w czasie ich stosowania, odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości. Zawsze jesteśmy do dyspozycji.

Jeśli nie rozumiesz dlaczego ćwicząc codziennie brzuszki nie spalsz tłuszczu z brzucha, jedząc tylko 2 posiłki dziennie nadal masz oponkę lub z drugiej strony jedząc ogromne ilości jedzenia nie przybierasz na masie - napisz lub przyjdź do nas, uzyskasz rzetelną i fachową pomoc.


NASZA OFERTA:

Nasza oferta kierowana jest do osób w wieku od 16 do 116 lat, który cenią sobie dobry wygląd, aktywność fizyczną i zdrowie. W skład oferty wchodzą produkty o działaniu:
  • redukującym tkankę tłuszczową,
  • zdrowotnym, często o jakości i działaniu lepszym niż te w obrocie aptecznym, przeznaczone dla kobiet, młodzieży, mężczyzn oraz seniorów,
  • polepszającym kondycję oraz zwiększającym energię,
  • polepszającym koncentrację, wskazane również przy wysiłku umysłowym,
  • zwiększające odporność organizmu,
  • poprawiające kondycję paznokci, włosów, skóry przeznaczone głownie dla kobiet,
  • działające korzystanie na stawy (regenerujące i ochronne),
  • zwiększającym libido,
  • powodującym przyrost siły oraz masy mięśniowej,
  • zastępujące posiłki, dla osób zapracowanych lub prowadzących aktywny tryb życia.


My nie tylko sprzedajemy suplementy, ale GWARANTUJEMY CI EFEKTY- to nasz CEL. W jaki sposób? W naszym sklepie uzyskasz pomoc specjalisty w doborze właściwego indywidualnego zestawu suplementów, dzięki któremu osiągniesz wymarzone cele.

Zainwestuj w swoje zdrowie i ciało, nic bardziej się nie opłaca.


Nasz sklep Best Body jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę , 7 dni w tygodniu, przez cały rok pod adresem www.BestBody.com.pl. W większości przypadków natychmiastowo udzielamy odpowiedzi na Państwa pytania rozstrzygając wszelkie wątpliwości związane z funkcjonowaniem sklepu oraz doborem suplementów.UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez Trade Nutrition Ltd. © 2015. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
Powrót

Licznik odwiedzin: 12500460