OLYMPUS LABS K1ngs Slayer 180 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

APS Mesomorph 388g
APS Mesomorph 388g
189,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

OLYMPUS LABS K1ngs Slayer 180 kap.

Producent Olympus Labs
Nasza cena: 289,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Olympus Labs Kings Slayer - to przełomowy suplement wśród boosterów hormonu wzrostu który zapewnia efektywność jakiej oczekujemy. Stworzony by przełamać nasze genetyczne ograniczenia i umożliwić rozwój bez żadnych granic.
 
  • Jedyna alternatyw dla dopingu oraz Sarmów
  • Działanie potwierdzone w badaniach
  • Wpływa na najważniejszy czynnik IGF-1
  • Wzrost wytrzymałości nawet ponad 250 %
  • Umożliwia budowę beztłuszczowej masy ciała
  • Przyspiesza regenerację
  • Aktywuje grelinę
 
K1ngs Slayer jest absolutnie unikatowym suplementem którego od lat poszukują osoby dążące do zwiększenia naturalnego wyrzutu hormonu wzrostu. Jego rola w naszym organizmie jest bardzo szeroka, jednak szczególnie osoby wykonujące intensywne treningi siłowe i wytrzymałościowe starają się maksymalnie zoptymalizować Jego produkcję. Somatotropina pozwala na wykorzystywanie większej ilości tkanki tłuszczowej, budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej oraz w znacznie krótszym czasie regenerować nasze ciało, nawet przy bardzo dużych obciążeniach. Wpływa również na wydłużenie wartościowej fazy snu R.E.M. Przez co jeszcze mocniej nasila produkcję kluczowych hormonów i pozwala na regenerację układu nerwowego. 
 
Według wielu badań suplementy zawierające między innymi Rikkunshito w standaryzowanej formie pozwalają na znaczną poprawę wyników w dyscyplinach gdzie dużą rolę odgrywa wytrzymałość mięśniowa. Dotychczas tego typu właściwości przypisywano wyłącznie syntetycznym środkom takim jak Ibutamoren, jednak obecnie możemy tego rodzaju efekt uzyskać poprzez związki pochodzenia naturalnego. Co ważne Rikkunshito posiada również liczne walory prozdrowotne wpływając korzystnie między innymi na kondycję układu pokarmowego. 
 
Hormony decydują o tym jak się czujemy i prezentuje się nasza sylwetka. Są one naszym fundamentem dlatego ich poziom jest tak istotny. Estrogen, testosteron, kortyzol, insulina czy hormon wzrostu należą do najważniejszych ze sportowego punktu widzenia. Stanowią dla nas możliwość wejścia na nowy poziom treningowy i pozwalają osiągnąć znacznie więcej w wielu aspektach życia. Na rynku istnieje wiele mimetyków insuliny czy boosterów hormonu wzrostu o potwierdzonym działaniu, jednak jak dotychczas większość boosterów IGF-1 nie wykazywało bezpośredniej skuteczności. Śmiało możemy więc przyznać, że Olympus Labs Kings Slayer wyznacza nowe standardy i jest przełomowym produktem w zakresie suplementacji boosterami hormonu wzrostu.
 
olympus labs kings slayer opinie i efekty oraz skład k1ngs slayer

Wielkość porcji: 6 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 30

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 porcję (6 kap.) Olympus Kings Slayer codziennie przed snem.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach OLYMPUS LABS K1ngs Slayer 180 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 23 z 23 w kategorii Boostery hormonu wzrostu  

Licznik odwiedzin: 12170621