OLYMPUS LABS Sup3r-Shred 60 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

APS Mesomorph 388g
APS Mesomorph 388g
189,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

OLYMPUS LABS Sup3r-Shred 60 kap.

Producent Olympus Labs
Nasza cena: 229,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Olympus Labs Sup3r Shred - zawiera ekstrakt z unikalnych i niezwykle rzadko spotykanych ziół Artemisia Iwayomogi które są źródłem wielu substancji aktywnych odpowiedzialnych między innymi za oczyszczenie organizmu z toksyn, zwiększające ilość mitochondriów oraz wspierające wykorzystywanie tkanki tłuszczowej.
 
  • W krótkim czasie obniża zawartość tkanki tłuszczowej
  • Jedyny naturalny aktywator PPAR-Delta
  • Zwiększa wrażliwość komórek na działanie insuliny
  • Przyczynia się do poprawy regeneracji
  • Zwiększa możliwości fizyczne organizmu
  • Działa korzystnie na ogólny stan zdrowia
  • Idealny przy wysiłku  wytrzymałościowym i tlenowym
  • W pełni naturalny suplement
 
Sup3r Shred zawiera fantastyczny związek dla sportowców dibromo-4-metoksybifenyl który w bardzo krótkim czasie może zmienić wygląd naszego ciała oraz wznieść nasze parametry treningowe na zupełnie inny poziom. Ekstrakt z rośliny które jest Jego źródłem korzystnie wpływa między innymi na nasz układ nerwowy, jednocześnie łagodząc sytuacje stresowe i ułatwiając zasypianie, jednak może również stymulować umysł i ciało do podejmowania wysiłku. Najważniejszym aspektem działania  dibromo-4-metoksybifenylu jest zdolność do aktywacji bardzo istotnych receptorów PPAR Delta. Objawia się to przede wszystkim zwiększonym zużyciem tkanki tłuszczowej na cele energetyczne oraz zmniejszonym poborem energii z glikogenu przez co drastycznie rośnie nasza wytrzymałość.  
 
Olympus Sup3r-Shred w żaden sposób nie jest suplementem hormonalnym, jednak przynosi efekty przewyższające nawet większość środków z tej grupy. Dzięki różnorodności związków i substancji których źródłem jest  Artemisia Iwayomogi możemy czerpać bardzo zróżnicowane korzyści i zaobserwować poprawę w niemal każdym aspekcie naszego sportowego życia, od wyglądu sylwetki, przez poprawę wyników, aż po znakomitą regenerację oraz nastrój. Niektóre badania potwierdzają również wpływ tej rośliny na zwalczanie stanów zapalnych, korzystny wpływ na poziom cukru we krwi oraz potencjalne działanie elminujące rozwój nowotworów.

 
Składniki aktywne: Ilość w porcji (2 kap.)
Ekstrakt z Artemisia Iwayomogi 300 mg

 
Wielkość porcji: 2 kap. (porcja dzienna)
Ilość porcji w opakowaniu: 30

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 kap. Olympus Super-Shred przed śniadaniem oraz 1 kap. przed posiłkiem przed treningowym lub wieczornym.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowrzechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach OLYMPUS LABS Sup3r-Shred 60 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 155 z 183 w kategorii Spalacze tłuszczu Następny produkt
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
FENIX Ground Zero 90 kap.
    FENIX Ground Zero 90 kap.  249,00 zł
Ground Zero - to najbardziej efektywne i skuteczne podejście do redukcji tkanki tłuszczowej jakie możemy znaleźć pośród setek suplementów odchudzających. Spełnia oczekiwania najbardziej wymagających osób, dla których nie ma miejsca na ... 
OLYMPUS LABS Assassinate 120 kap.
    OLYMPUS LABS Assassinate 120 kap.  249,00 zł
Assass1nate - najnowszy spalacz tkanki tłuszczowej, którego potencjał aspiruje do miana najlepszego spalacza tłuszczu bez stymulantów. Patrząc na Jego skład śmiało możemy nazwać go produktem przyszłości gdyż zawiera wyłącznie ... 

Licznik odwiedzin: 12081951