OLYMPUS LABS Test1fy 240 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

OMEGA SPORTS Burn24 180 kap.
OMEGA SPORTS Burn24 180 kap.
229,00 zł
199,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

OLYMPUS LABS Test1fy 240 kap.

Producent Olympus Labs
Nasza cena: 319,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Test1fy - to środek zaliczany do królów boosterów wolnego testosteronu oraz zaawansowany suplement poprawiający kondycję niemal całego organizmu. Doskonale sprawdza u wszystkich mężczyzn pragnących poprawić fizyczne możliwości swoje ciała w każdym aspekcie.
 
  • Najbardziej anaboliczny booster testosteronu
  • Wpływa na przyrost suchej masy mięśniowej
  • Reguluje gospodarkę insulinową
  • Wspiera poprawę estetyki sylwetki
  • Nasila rozpad trójglicerydów
  • Podnosi poziom libido i sprawność seksualną
  • Idealny środek do budowy atletycznej sylwetki
  • Zmniejsza ból mięśni po wysiłku
 
Olympus Testify posiada działanie którego zawsze oczekujemy od tak zaawansowanego pod kontem składu suplementu. Nie możemy tego produktu nazwać klasycznym boosterem testosteronu jakich na rynku znajdziemy bardzo wiele, lecz kompletnym pod każdym względem produktem który pozwoli nam na przeprowadzenie prawdziwej metamorfozy naszej sylwetki. Testosteron to męski hormon płciowy który od wielu lat kojarzony jest ze wzrostem mięśni, siły oraz cechami powszechnie uważane za męskie. Jest to oczywiście prawda, jednak warto podkreślić, że takie odczucia zapewnia jedynie Jego wolna forma, tymczasem zdecydowana większość całkowitego testosteronu we krwi związana jest z białkiem zwanym SHBG. Oznacza to, że hormon ten staje się dla nas niemal całkowicie bezużyteczny i warto zadbać przede wszystkim o jak największą ilość występującą w formie wolnej.
 
Suplement Olympus Labs Test1fy zawiera również bardzo cenne związki nazywane Inhibitorami aromatazy których główną rolą jest kontrola poziomu estrogenów które w stosunkowo krótkim czasie mogą mocno przyczynić się do pogorszenia jakości naszej muskulatury. Odpowiedzialne są one również między innymi za nadmierne gromadzenie się wody podskórnej czy gromadzenie tkanki tłuszczowej w newralgicznych miejscach takich jak np. problematyczna klatka piersiowa. Prawidłowo stosunek estrogenów do testosteronu zapewnia suchą, twardą i świetnie zdefiniowaną sylwetkę. Jest również ważnym czynnikiem poprawiającym bilans azotowy który optymalizuje szereg złożonych procesów anabolicznych.
 
Boostery testosteronu takie jak Test1fy zdobywają coraz większą popularność na rynku suplementów co oczywiście nie jest przypadkowe. Składniki stanowiące o skuteczności tego suplementu posiadają potwierdzoną skuteczność na wielu płaszczyznach, mają realne działanie poprawiające nasz wygląd oraz osiągi sportowe, a także działają prozdrowotnie co ma olbrzymie znaczenie dla sportowców. Doskonałe samopoczucie, pewność siebie, wysokie libido oraz witalność i energia przez cały dzień to tylko niektóre cechy jakie są powiązane ze składnikami Test1fy. Jego regularna suplementacja może prowadzić w krótkim czasie do znacznej zmiany w sylwetce i codziennym życiu.
 
olympus labs testify skład i sklep

Wielkość porcji: 8 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 30

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 4 kap. Testify codziennie ze śniadaniem oraz 4 kap. z kolacją.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowrzechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach OLYMPUS LABS Test1fy 240 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 69 z 78 w kategorii Boostery testosteronu Następny produkt
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
OLYMPUS LABS Assassinate 120 kap.
    OLYMPUS LABS Assassinate 120 kap.  249,00 zł
Assass1nate - najnowszy spalacz tkanki tłuszczowej, którego potencjał aspiruje do miana najlepszego spalacza tłuszczu bez stymulantów. Patrząc na Jego skład śmiało możemy nazwać go produktem przyszłości gdyż zawiera wyłącznie ... 

Licznik odwiedzin: 11884897