MUSCLE GEEK Roxidex 90 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

AMIX TestoFUEL 100 tab.
AMIX TestoFUEL 100 tab.
119,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

MUSCLE GEEK Roxidex 90 kap.

Producent Muscle Geek
Cena promocyjna: 149,00 zł
99,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Roxidex -  jest spalaczem tłuszczu wspierającym redukcję tkanki tłuszczowej, skierowanym dla wymagających osób, które doskonale wiedzą czego szukają. Działa poprzez korzystanie z wielu szlaków metabolicznych odpowiedzialnych za utratę wagi co zapewnia maksymalną skuteczność w krótkim czasie. 
 
  • Szybko redukuje nadmierne kilogramy
  • Usuwa trudną tkankę tłuszczową brzuszną
  • Mocno hamuje apetyt
  • Zwiększa poziom energii
  • Zabija chęć na podjadanie
  • Opóźnia rozwój zmęczenia
  • Stymuluje metabolizm spoczynkowy
 
Muscle Geek Roxidex należy do grupy spalaczy tłuszczu o bardzo szerokich właściwościach którą główną siłą jest wykazywanie wielokierunkowego działania na organizm i korzystanie z wiele dróg prowadzących do obniżenia masy ciała. Doskonale sprawdza się zarówno na początku jak i również w ostatnim etapie redukcji gdzie pomaga zwalczać najtrudniejszą tkankę tłuszczową przy utrzymaniu wysokiego poziomu energii, nawet jeśli stosujemy dietę z dużym deficytem kalorycznym. Codzienna suplementacja przeciwdziała zmęczeniu, pozwala na przeprowadzenie regularnych treningów oraz zwiększa naszą chęć do pozostawania aktywnym fizycznie.

musclegeek roxidex opinie i efekty spalacza tłuszczu

Brak motywacji, zmęczenie, nadmierny głód to najczęstsze przyczyny nieudanych redukcji. Większość spalaczy tłuszczu jakie znajdziemy na rynku działają termogenicznie lub lipotropowo, jednak nie oznacza to że przyniosą nam oczekiwane efekty. Należy przede wszystkim zadbać o odpowiednie nastawienie do całego procesu redukcji co zapewnia nam Roxidex, najbardziej przemyślany spalacz tłuszczu jaki pojawił się na rynku w ostatnim czasie. Warto również podkreślić, że zabija on chęć na podjadanie pomiędzy posiłkami i na długie godziny zapewnia niskie, stabilne łaknienie nie powodując przy tym negatywnego samopoczucia.
 
Muscle Geek Roxidex zawiera wszystkie grupy kluczowych składników odpowiedzialnych za utratę tkanki tłuszczowej. Znajdziemy między innymi substancje odpowiedzialne za redukcję nie tylko tłuszczu którym pokryta jest większość naszego ciała, ale również takie które odpowiadają za redukcję trudnej tkanki brzusznej. Jest ona o wiele słabiej ukrwawiona i w przypadku większości z nas dopiero w ostatnich tygodniach zaczyna zmniejszać swoją objętość. Możemy jednak poprzez suplementacje przyspieszyć ten proces i szybciej zyskać tak długo oczekiwaną estetykę tych partii.


Muscle Geek Roxidex skład i sklep


Wielkość porcji: 1 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 90

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 kap. spalacza Roxidex jeden do dwóch razy dziennie, najlepiej rano i przed aktywnością fizyczną lub w godzinach po południowych między posiłkami.Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowrzechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach MUSCLE GEEK Roxidex 90 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 166 z 176 w kategorii Spalacze tłuszczu Następny produkt

Licznik odwiedzin: 11510741