PERFORMAX FitMax 210g - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

ICONIC Dermacrine 234 ml
ICONIC Dermacrine 234 ml
289,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

PERFORMAX FitMax 210g

Producent Performax
Nasza cena: 149,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Performax FitMax - jest złożonym suplementem przyspieszającym redukcję każdego rodzaju tkanki tłuszczowej opartym o składniki mające potwierdzoną skuteczność w zakresie redukcji masy ciała. Dzięki wygodnej formie proszku działa już po kilkunastu minutach po spożyciu nie powodując najmniejszego dyskomfortu dla układu pokarmowego.
 
  • Jeden z najlepszych spalaczy tłuszczu w formie proszku
  • Gwarantuje stały spadek poziomu tkanki tłuszczowej
  • Mniejsze łaknienie i chęć podjadania
  • Zwiększa energię oraz wytrzymałość
  • Poprawia skupienie oraz koncentracje na treningu
  • Przyspiesza metabolizm w naturalny sposób
  • Zmniejsza udział zatrzymanej wody podskórnej
 
Performax Labs FitMax to obecnie jeden z najlepszych spalaczy tłuszczu w formie proszku. Posiada znaczącą ilość składników aktywnych w każdej porcji które znakomicie uzupełniają swoje działanie i doprowadzają do aktywacji złożonych procesów odpowiedzialnych za transportowanie kwasów tłuszczowych do komórek w których dochodzi do ich całkowitej redukcji. Synergistyczne działanie składników znacznie podnosi ich efektywność i przyspiesza zauważenie oczekiwanych rezultatów. Już po pierwszej porcji możemy zaobserwować nasilenie termogenezy, wzrost motywacji oraz zwiększenie naszej fizycznej wytrzymałości.

performax labs fitmax opinie i efekty oraz działanie spalacza tłuszczu w proszku
 
Linia suplementów Performax Labs cieszy się znakomitymi recenzjami wśród osób które je stosują co jest potwierdzeniem użycia składników jedynie absolutnie najwyższej jakości. Aby kompleksowo walczyć z tkanką tłuszczową należy również zadbać o wywołanie tzw. deficytu energetycznego. Spalacz tłuszczu FitMax pozwala to osiągnąć na kilka sposobów między innymi poprzez przyspieszenie metabolizmu, a tym samym zwiększenie naszego codziennego wydatku energetycznego. Drugim bardzo ważnym krokiem jest jest zatrzymanie nadmiernego apetytu który jest bardzo częstym wrogiem wielu z nas i trudną przeszkodą na naszej drodze do szczupłej sylwetki. 
 
Stosowanie termogeników takich jak Performax FitMax znacznie przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej i pozwala na przełamanie stagnacji która prędzej czy później dosięga większość z nas. Odpowiednio szybkie jej przełamanie pozwala na na efektywną redukcję bez długiego zastoju który często jest źródłem braku motywacji. FitMax dzięki formie wygodnego napoju działa bardzo szybko i może być stosowany również jako energetyk przed treningami znacznie poprawiając ich efektywność.
 
performax labs fit max skład oraz sklep

Wielkość porcji: 3,75g (1 miarka)
Ilość porcji w opakowaniu: 60

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 porcję (1 miarka) Performax Fit Max dwa razy dziennie, najlepiej rano i po południu lub przed treningiem, zachowując odpowiedni odstęp między porcjami.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach PERFORMAX FitMax 210g
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 180 z 182 w kategorii Spalacze tłuszczu Następny produkt
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
EvoLab Alphaburn 90 kap.
    EvoLab Alphaburn 90 kap.  169,00 zł
Evolab Alphaburn - to pierwszy na rynku suplement dedykowany dla osób walczących z najtrudniejszym rodzajem uporczywej tkanki tłuszczowej. Jest to najskuteczniejszy spalacz tłuszczu białego, który gromadzi się wokół brzucha, bioder oraz ... 

Licznik odwiedzin: 11879656