SPARTA NUTRITION Keto Shred 400g - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

ANABOLIC INNOVATIONS Stoked XT 90 kap.
ANABOLIC INNOVATIONS Stoked XT 90 kap.
259,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

SPARTA NUTRITION Keto Shred 400g

Producent Sparta Nutrition
Nasza cena: 249,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Sparta Nutrition Keto Shred - jest pierwszym na rynku suplementem który zapewnia idealne połączenie niezwykle cenionych ciał ketonowych wraz z substancjami o charakterze termogenicznym w celu maksymalnego zwiększenia potencjału spalającego tkankę tłuszczową.
 
  • Poteżna porcja kluczowych soli BHB
  • Umożliwia szybie przejście w stan ketozy
  • Promuje efektywną redukcje tkanki tłuszczowej
  • Zwiększa poziom energii
  • Znacznie podnosi parametry wysiłkowe
  • Znakomite samopoczucie nawet na restrykcyjnych dietach
  • Skuteczny suplement antykataboliczny
 
Keto Shred to zaawansowany suplement dostarczający cenione sole BHB, które w ostatnim czasie stały się obiektem zainteresowania wielu sportowców oraz również osób trenujących rekreacyjnie dla poprawienia własnej formy fizycznej i sylwetki. Umożliwiają one bardzo szybkie wprowadzenie naszego ciała w stan tzw. ketozy. Wiele osób ma olbrzymie problemy w osiągnięciu tego procesu gdyż konieczna jest niemal zerowa podaż węglowodanów przez wiele dni oraz spożywanie dużej porcji tłuszczy. W tym czasie nasze ciało przechodzi swego rodzaju metamorfozę energetyczną i na skutek braku zamagazynowanego glikogenu uczy się korzystać z tkanki tłuszczowej jako źródła energii. Niestety okres adaptacyjny dla wielu staje się barierą nie do pokonania, gdyż odczuwamy wtedy bardzo duże zmęczenie, brak sił oraz motywacji oraz pogorszone samopoczucie czy problemy z koncentracją.


sparta keto shred opinie i efekty
 
Suplementy oparte o sole BHB pozwalają nam niejako na pominięcie najtrudniejszego etapu adaptacyjnego dzięki dostarczaniu egzogennych ciał ketonowych. W ten sposób szybciej przechodzimy do etapu korzystania z tkanki tłuszczowej i znacznie skracamy czas niezbędny nam na uzyskania zakładanego rezultatu. Co ważne powodują również bardzo duży skok wydolności i wytrzymałości co umożliwia nam przeprowadzania nawet bardziej intensywne treningi niż spożywając duże ilości węglowodanów. 


sole bhb sklep działanie ketoshred od sparta nutrition
 
Sparta KetoShred w odróżnieniu od wielu innych produktów dostarczających egzogenne ciała ketonowe jest o wiele bardziej kompletny ponieważ zawiera również liczne składniki promujące zwiększony wydatek energetyczny i bezpośrednio wpływające na utratę tkanki tłuszczowej. Mamy więc nie tylko znakomitą wydolność przy wysiłku, ale dzięki obecności między innymi kofeiny dużą dawkę czystej energii która jeszcze bardziej przyczyni się do redukcji tłuszczu. Jest to obecnie jeden z najlepszych suplementów na rynku pozwalający na przeprowadzenie krótkiej i bardzo efektywnej redukcji.
 
sparta nutrition keto shred skład i sklep


Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1-2 porcje Keto Shred dziennie, najepiej przed aktywnością fizyczną lub rano po przebudzeniu.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach SPARTA NUTRITION Keto Shred 400g
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 101 z 109 w kategorii Suplementy specjalne Następny produkt
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
HI-TECH PHARMACEUTICALS Stimerex Hardcore 90 kap.
    HI-TECH PHARMACEUTICALS Stimerex Hardcore 90 kap.  249,00 zł
Stimerex Hardcore - to bezkonkurencyjny suplement w swojej kategorii, jest to nie tylko najsilniejszy produkowany obecnie spalacz tłuszczu, lecz także suplement nie ustępujący działaniem nieprodukowanych już kultowych spalaczy. ... 
EVOMUSE Clear Edge 240 kap.
    EVOMUSE Clear Edge 240 kap.  299,00 zł
Evomuse Clear Edge - to prawdopodobnie najskuteczniejszy suplement na rynku wzmacniający rozwój funkcji poznawczych, zwiększający zdolności umysłowe oraz usprawniający pracę naszego mózgu w każdych, nawet najbardziej obciążających ... 

Licznik odwiedzin: 12500343