ATHLETIX Division 1 120 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

AMIX Monster Beef 2200g (wołowe!!)
AMIX Monster Beef 2200g (wołowe!!)
229,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

ATHLETIX Division 1 120 kap.

Producent Athletix
Dostępność Wycofany z produkcji
Nasza cena: 129,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Division 1 -  przeciętny człowiek ma około 98% ich całkowitego testosteronu krążącego  związanego z białkami osocza zwanej seks-globuliny wiążącej hormony, które czyni testosteron całkowicie nieaktywne. Oznacza to, że jedynie 2% testosteronu jest dostępna dla twojego ciała, aby wykorzystać do odzysku wzrostu i masy mięśniowej. Na szczęście dla nas wszystkich ten proces jest całkowicie odwracalna i jest używany do utrzymywania organizmu w homeostazie. Niestety dla niektórych, twoje ciało może czuć się jakby homeostazy dla "wolnego testosteronu" poziomie jest mniejsza niż to, co chcecie go mieć, a zatem zdezaktywować znaczną ilość swojego całkowitego testosteronu, pozbawiając cię wyników sportowych i odzysku.

  • Zwiększa poziom wolnego testosteronu
  • Wzrost libido i masy mięśniowej
  • Idealny na PCT
  • Silnym inhibitor globuliny wiążącej hormony płciowe (SHBG)

Athletix Division 1 powszechnie uważa się, że testosteron, że mamy w naszym organizmie krąży swobodnie w naszej krwi i Twój całkowity poziom testosteronu jest skorelowany z możliwości uzyskiwania mięśni. Wszystkich poziom testosteronu jest dokładnie, że łączna kwota krążących w danym momencie, ale to tylko połowa informacji na temat możliwości swojego ciała, aby wykorzystać ten niezbędny mięśni budynek steryd.
 
Co to jest 3,4-divanillyltetrahydrofuran?
 
3,4-divanillyltetrahydrofuran (3,4-D) jest składnik w piekący ekstraktów korzenia pokrzywy i jest bardzo silnym inhibitorem SHBG. 3,4-D jest konkurencyjnym inhibitorem a więc konkuruje z testosteronem w miejscu wiązania. Od 3,4-D jest także silniejsze ligand dla miejsca wiązania SHBG wiąże silniejsze i przez dłuższy okres czasu, zwiększając prawdopodobieństwo, że stanie się związany i zapobiec cząsteczki testosteronu z coraz związany.
 
Innym paradoksem proces zainteresowania w stosunku do 3,4-D jest to, że w odpowiedzi na coraz wyższy poziom testosteronu poziom SHBG rzeczywiście spadła powodując pozytywne sprzężenie zwrotne, które prowadzi do większego procentu hamowania danego taką samą dawkę.
 
Czy Wydział I być stosowany w PCT?
 
Wydział I to doskonały produkt do zastosowania w PCT jako krążący poziom testosteronu są bardzo niskie i SHBG jest często bardzo wysokie. Dla maksymalnych rezultatów w PCT stosu Wydział I tytanem XL + / - inhibitor aromatazy takie jak PES usunąć.
 
Czy Wydział I być łączony z innymi produktami?
 
Tutaj w Sport Athletix rozwijamy wszystkie nasze produkty, które mają być ułożone w stosy. Wydział mogę być używane wraz z fantastycznych wyników, ale przez układanie się "całkowitego testosteronu" Zwiększenie agenta takich jak Formula X lub Titanium XL można zwiększyć poziom wolnego testosteronu wolnego.
 

Skład: 1 kap. zawiera szerokie spektrum ekstraktu z pokrzywy zwyczajnej zawierającej  3,4-divanillytetrahydrofuran

Wielkość porcji: 2 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 60

Dawkowanie i sposób użycia: stosować codziennie 2 kap. Athletix Division One rano na czczo oraz 2 kap. przed snem.Opis produktu zgodny z najnowszymi przepisami GIS'u.
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowrzechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2010. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach ATHLETIX Division 1 120 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 20 z 78 w kategorii Boostery testosteronu Następny produkt
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
ACTIVLAB Whey Protein 95 700g
    ACTIVLAB Whey Protein 95 700g  69,00 zł
Whey Protein 95 - zdecydowanie najsmaczniejsze białko wyprodukowane w Europie. Zawiera wszystkie najważniejsze frakcje białka serwatkowego: laktoglobuliny, laktoalbuminy, immunoglobuliny i laktoferrynę, wspomagające m.in. układ ... 
OLIMP Vita-Min Plus 30 kap.
    OLIMP Vita-Min Plus 30 kap.  24,00 zł
VITA-MIN Plus– połączenie witamin i minerałów, stworzone z myślą o osobach aktywnie uprawiających sport. DZIAŁA PROZDROWOTNIE WZMACNIA SYSTEM ODPORNOŚCIOWY REGULUJE PRZEMIANY METABOLICZNE POPRAWIA ... 
OLIMP BCAA Mega Caps 1100 30 kap. - Blistr
    OLIMP BCAA Mega Caps 1100 30 kap. - Blistr  9,90 zł
Olimp BCAA Mega Caps Suplement diety zawierający kompleks aminokwasów rozgałęzionych w formie kapsułek. Kompozycja krystalicznych aminokwasów rozgałęzionych BCAA (leucyny, waliny i izoleucyny) w stosunku 2:1:1 wzbogacona dodatkowo witaminą ... 

Licznik odwiedzin: 11884819