HI-TECH PHARMACEUTICALS Osteo-Rx 120 tab. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

ANABOLIC INNOVATIONS Stoked XT 90 kap.
ANABOLIC INNOVATIONS Stoked XT 90 kap.
259,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

HI-TECH PHARMACEUTICALS Osteo-Rx 120 tab.

Producent Hi-Tech Pharmaceuticals
Nasza cena: 119,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Hi-Tech Pharmaceuticals Osteo-Rx – Jest to najskuteczniejszy na rynku suplement zapewniający znakomitą kondycję naszych kości i stawów. Doskonale sprawdza się u osób podejmujących zwiększony wysiłek fizyczny oraz zmagających się z przewlekłymi dolegliwościami związanymi z układem kostno-szkieletowym.
 
  • Najlepszy produkt przeciwdziałający osteoporozie na rynku
  • Zawiera wapń o największej biodostępności
  • Idealny element profilaktyki przy ciężkich treningach
  • Opatentowany związek OsteoBlast-4
  • Innowacyjny system Explotab 
  • Spowalnia procesy starzenia się kości i stawów
 
Osteo-Rx jest wyjątkowym produktem w którym każdy, nawet najbardziej minimalistyczny detal został bardzo dokładnie przemyślany. Suplement ten dostarcza nam jedynej w pełni wartościowej formy wapnia jaką jest hydroksyapatyt. Posiada on proporcja 2:1 w stosunku wapnia do fosforu co idealnie odwzorowuje skład utworzony przez nasze ciało. Wyróżnia się ona również bardzo krótkim czasem wchłaniania, a w konsekwencji bardzo szybkim działaniem i zminimalizowanym ryzykiem strat w przewodzie pokarmowym. Hydroksyapatyt wapnia jest również źródłem innych naturalnych substancji które tworzą zdrową kość jak np. białka macierzy, czynniki organiczne czy glikozoaminoglikany. 
 
Bardzo ważnym związkiem wchodzącym w skład produktu jest ipriflawon będący jednym z ważnych izoflawonów spowalniających aktywność osteoklastów. Jest to bardzo ważne gdyż komórki budujące masę kostną mogą łatwiej zwiększać swoją masę. Dodatkowo warto podkreślić również potencjał suplementu w zakresie uzupełnienia cennej matrycy zawierającej biodostępny kwas hialuronowy czy też naturalnie występujący kolagen oraz krystaliczny chlorowodorek glukozaminy. 
 
Hi-Tech Pharmaceuticals Osteo-Rx to suplement zaprojektowany zgodnie z najnowszą technologią marki Explotab która jest znacznie lepszą i zdrowszą alternatywą dla kapsułek. Specjalna budowa zapewnia pęknięcie już w klika minut po spożyciu dlatego wszystkie składniki aktywne transportowane są błyskawicznie.
 
hi-tech pharmaceuticals osteo-rx opinie i efekty

Wielkość porcji: 1 tab.
Ilość porcji w opakowaniu: 120

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1-4 tab. Osteo-Rx dwa razy dziennie z posiłkami.UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach HI-TECH PHARMACEUTICALS Osteo-Rx 120 tab.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 30 z 30 w kategorii Ochrona stawów  

Licznik odwiedzin: 12627984