PURE LABS Clomadex 60 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

FENIX Ground Zero 90 kap.
FENIX Ground Zero 90 kap.
249,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

PURE LABS Clomadex 60 kap.

Producent Pure Labs
Nasza cena: 149,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Clomadex - jest to jeden z najbardziej cenionych suplementów jakie możemy wykorzystać w terapii po cyklowej jak i również w okresie budowy beztłuszczowej masy mięśniowej. Wykazuje szerokie wpływ na wytwarzanie anabolicznych hormonów oraz poprawia komfort codziennego funkcjonowania.
 
  • Jedyny skuteczny zamiennik dla Clomidu
  • Zwiększa poziom wolnego testosteronu
  • Obniża aktywność kortyzolu
  • Zmniejsza produkcję estrogenów
  • Poprawia definicję i jakość umięśnienia
  • Korzystnie wpływa na libido
  • Zapewnia doskonałe samopoczucie oraz nastrój

Pure Labs Clomadex jest połączeniem najskuteczniejszych substancji na rynku odpowiedzialnych za regulację pracy naszego układu hormonalnego i zadbanie o idealny balans pomiędzy poszczególnymi hormonami. Przede wszystkim jest również suplementem który możemy zaliczyć do tzw. inhibitorów aromatazy, a więc związków odpowiedzialnych za obniżenie aktywności enzymu aromatyzującego. Ma on niekorzystny wpływ na wygląd naszego ciała i pozwala na konwertowanie cennego testosteronu do estrogenu. W wyniku spadku Jego aktywnością większa część męskiego hormonu płciowego może zostać wykorzystana jako tzw. wolny testosteron o najwyższej wartości dla naszego ciała. 
 
Skuteczność produktu zawdzięczamy obecności wyłącznie najbardziej cenionych składników na rynku. Kluczową rolę odgrywa Armistane – związek o potencjale anabolicznym oraz prowadzącym do idealnej pracy układu hormonalnego, nawet po zastosowaniu farmakologicznego dopingu. Świetnie sprawdza się w przypadku mężczyzn budujących wysokiej jakości masę mięśniową bądź dążących do maksymalnego obniżenia udziału tkanki tłuszczowej. Przyczynia się do usunięcia nadmiaru zatrzymanej wody podskórnej i odkrycie wyrzeźbionych mięśni. Dzięki obniżeniu estrogenów już po kilkunastu dniach suplementacji sylwetka nabiera całkowicie nowego kształtu i wyraźnej definicji.
 
Suplementy takie jak Clomadex są niezbędne w trakcie tzw. odbloku po cyklu sterydowym. Pomagają w znacznie szybszym czasie uzyskać tzw. homeostazę oraz odpowiadają także za komfort życia codziennego. Suplement ten zawiera kluczowe składniki odpowiedzialne za wzrost libido oraz pozwalające utrzymać wysoki poziom energii i witalności. Dostarcza też wiele związków dbających o prawidłową pracę naszego mózgu zwiększając ilość neuroprzekaźników.

PURE LABS Clomadex opinie i efekty oraz skład i sklep zamiennik clomifenu

Wielkość porcji: 1 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 60

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 kap. Clomadex'u dwa do trzech razy dziennie najlepiej przed snem i ewentualnie rano.Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowrzechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach PURE LABS Clomadex 60 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 74 z 80 w kategorii Boostery testosteronu Następny produkt

Licznik odwiedzin: 12085516