AMIX Probio Forte 60 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

ICONIC Dermacrine 234 ml
ICONIC Dermacrine 234 ml
289,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

AMIX Probio Forte 60 kap.

Producent Amix
Nasza cena: 89,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Amix Green Day Probio Forte - jest to jedna z najpotężniejszych mieszanek na rynku dostarczająca 7 kluczowych szczepów bakterii probiotycznych które wspierają nasz układ pokarmowy w najbardziej kompleksowy sposób.
 
  • Najlepszy kompleks probiotyków na rynku
  • Potężna dawka 7 szczepów przyjaznych bakterii
  • Zawiera najważniejsze przyjazne bakterie probiotyczne w opatentowanej formie
  • Rekordowa dawka jednostek probiotycznych
  • Przyczynia się do zdrowia jelit
  • Przywraca prawidłową mikroflorę
  • Usprawnia procesy trawienne
  • Wspierają układ immunologiczny
 
Green Day Probio Forte jest jednym z najbardziej przemyślanych produktów probiotycznych na rynku gdyż Jego skład obejmuje wszystkie kluczowe dla naszego zdrowia bakterie. Zawiera między innymi jeden z najdokładniej przebadanych szczepów Lactobacillus rhamnosus który odpowiada za produkcję nadtlenku wodoru co jest kluczowe dla hamowania wzrostu bakterii G+ oraz G-. Cała mieszanka doskonale wspiera florę bakteryjną jelit zwalczając w wielu przypadkach dyskomforty żołądkowe oraz trawienne. Ważną rolę odgrywa także popularny Acidophilus który zmniejsza rozwój patogenów oraz niweluje działanie grzybów z rodziny Candidia. 
 
Regularnie stosowanie Amix Green Day Probio Forte korzystnie wpływa na zwalczanie wymiotów czy biegunki, szczególnie w przypadku osób które poprzez wirusy często odczuwają te dolegliwości. Wiele z bakterii reguluje także wydzielanie śluzu w przewodzie pokarmowym oraz znajduje zastosowanie przy zespole Jelita drażliwego. Z chorobą tą zmaga się coraz większa liczba osób na całym świecie na co niewątpliwie ma wpływ zła dieta i niewłaściwy styl życia. Bakterie probiotyczne są coraz bardziej popularnym sposobem na utrzymanie dobrej kondycji układu pokarmowego.
 
amix green day probio forte opinie i efekty oraz skład i sklep

Wielkość porcji: 1 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 60

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 kap. Amix Probiotica Forte jeden do trzech razy dziennie z posiłkami.UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach AMIX Probio Forte 60 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 116 z 116 w kategorii Prozdrowotne  
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
CHAOS & PAIN Cannibal Inferno Apocalypse 90 kap.
    CHAOS & PAIN Cannibal Inferno Apocalypse 90 kap.  199,00 zł
Cannibal Inferno Apocalypse - to najmocniejszy spalaczjaki kiedykolwiek był produkowany, przeznaczony dla osób, dla których liczy się tylko maksymalne wyrzeźbienie swojej sylwetki i szukają najskuteczniejszego środka. Inferno topi ... 

Licznik odwiedzin: 11746791