ANABOLIC XTREME Stimulant X 84 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

DRIVEN SPORTS Frenzy 325g
DRIVEN SPORTS Frenzy 325g
149,00 zł
129,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

ANABOLIC XTREME Stimulant X 84 kap.

Producent Athletic Xtreme
Dostępność Wycofany z produkcji
Nasza cena: 199,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Stimulant X - jest to kultowa wersja suplementu który ma za zadanie maksymalnie zwiększyć energie do niespotykanego dotychczas poziomu nawet do 12 godzin. Zawiera tylko i wyłącznie skuteczne substancje o potwierdzonym działaniu. Stimulant-X poza zwiększeniem energii działa targetowo na tkankę tłuszczową , mocno hamuje łaknienie oraz poprawia skupienie oraz koncentrację.
 
 • Jedna porcja to źródło energii na 12 godzin. 
 • Wspomaga proces redukcji tkanki tłuszczowej 
 • Dodaje potężnej energii 
 • Wzmaga koncentracje i skupienie
 • Pozwala ciężej  i intensywnietrenować 
 
Po raz kolejny najbardziej innowacyjna firma w branży stworzyła produkt nowej generacji w dziedzinie spalania tłuszczu i dostarczania energii - Anabolic Xtreme Stimulant-X Bez znaczenia czy używasz go w celu pobudzenia przed treningiem czy jako spalacz tłuszczu, jeżeli choć raz wypróbujesz jego działanie to już nigdy nie będziesz chciał powrócić do stosowania innych środków. 
 
Jesteśmy pewni, że kiedy spróbujesz Stimulant-X zgodzisz się z nami, że jest to najczystsze źródło niekończącej się energii i najlepszy sposób na zredukowanie tkanki tłuszczowej. Żaden inny suplement nie może równać się z Stimulant-X. 
 
Co jest sekretem StimulantX
Stimulant-X jest jedynym suplementem zawierajacym w sowim składzie jednocześnie Cocoalean i Aneurin DBE. Dzięki połączeniu tych opatentowanych substancji doświadczyć dużo lepszego samopoczucia oraz będziesz pełen energii. 
 
Czego można się spodziewać stosując Stimulant X
Działanie Stimulant-X poczujesz już od pierwszego dnia... Natychmiast poczujez przypływ energii oraz mniejszy apetyt. Z dnia na dzien będziesz wyglądał i czuł się lepiej, pełen energii i chęci do życia.

stimulant x opinie działanie
 
W formule Stymulant X zawarto wiele przełomowych i najnowszych rozwiązań w celu stworzenia suplementu dostarczającego jak największą ilość energii ograniczając apetyt. Więc, co tak naprawdę kryje się w składzie?
 
Cocoalean™ - jest to opatentowany wyciąg z kakaowca – (uwaga! Nie należy mylić z Chocomine™). Nasza wyjątkowa formuła standaryzowana jest na prawie 98% substancji aktywnych. Cocoalean™ zawiera w sobie całe korzystne działanie ciemnej czekolady dzięki kilku naturalnym związkom takim jak metylksantyny, biogeniczne-aminy, minerały i parę innych przeciw-utleniaczy.

Aneurin DBE™ (Ester Propionowy Dwusiarczku Tiaminy) jest nową klasą substancji podobnych do witaminy B-1, dzięki właściwościom lipolubnym może ona łatwo przekraczać barierę krew-mózg pobudzając, poprawiając długookresową pamięć, skracając czas reakcji zwiększaja odporność na stres. Dodatkowo, związek ten poprawia samopoczucie-podobnie jak kawa jednakże bez jej skutków ubocznych. Efekt tan odczuwalny jest przez cały dzień a nie jak w przypadku kofeiny jedynie przez krótki okres zaraz po spożyciu.

Zielona Kawa zawiera niewielkie ilości Metylksantyn takich jak metyl kofeina. Przeprowadzone badania sugerują, że metyl-kofeina jest 10 razy silniejsza niż forma bezwodna, przez co nasza formuła jest bezkonkurencyjna.
 
 
Skład:
Caffeine [Bio-Armored Time Release and Absorption Technology, Protected/Anhydrous 2:1 ratio (200mg/cap)], N-Acetyl-l-tyrosine, Rhodiola rosea root extract (Standardized to 3% Rosavins & 1% Salidroside), Zingiber officinale root extract (Standardized to 5% Phenylpropanoids), Erythroxylum vacciniifolium bark 4:1 extract (Standardized for Catuabines), Hordenine HCl, Griffonia simplicifolia seed extract (Standardized to 95% 5-Hydroxy-l-tryptophan), 1-MeTIQ (1-Methyl-1,2,3,4- tetrahydroisoquinoline), Rauwolscine HCl.

ax stimulant x działanie
 
Korzyści stosowania AX Stimulant-X
 
 • Energia przez Cały Dzień 
 • Zwiększona Wytrzymałość 
 • Dużo Więcej Spalanych Kalorii 
 • Tłumienie Uczucia Głodu 
 • Lepsze Samopoczucie i Wygląd 
 • Sprawniejsza Praca Mózgu

Wielkość porcji: 1-2 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 4-842

Dawkowanie i sposób użycia: Ponieważ Anabolic Xtreme Stimulant X jest bardzo silnym środkiem, niektóre osoby mogą być na początku zbyt wrażliwe na jego działanie. Zalecane jest zastosowanie się do poniższych uwag, aby w pełni wykorzystać działanie StimulantX.

Należy rozpocząć od przyjmowania 1 kapsułki rano w trakcie posiłku. 
Jeżeli okaże się, że 1 kapsułka to za mało, należy spróbować z 2 kapsułkami. Należy wziąć pod uwagę fakt, że działanie StimulantX ,może wpływać na zaburzenia snu. Kluczem jest dostosować odpowiednią dawkę dla siebie wtedy będziesz w stanie odkryć i wykorzystać całkowite działanie tego niewiarygodnego suplementu. 
Jeśli 2 kapsułki to za dużo a 1 to za mało należy przyjmować 1 kapsułkę na przemiennie z 2 kapsułkami dziennie. 
Jeżeli Twój organizm odporny jest na substancje pobudzające, dawkę można zwiększyć do 4 kapsułek. Należy pamiętać, aby dawkę zwiększać stopniowo.Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowrzechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2010. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach ANABOLIC XTREME Stimulant X 84 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 45 z 186 w kategorii Spalacze tłuszczu Następny produkt
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
OLIMP Thermo Speed Extreme 120 kap.
    OLIMP Thermo Speed Extreme 120 kap.  59,00 zł
Thermo Speed Extreme - to z całą pewnością najpopularniejszy spalacz tkanki tłuszczowej na rynku, działa termogenicznie przez co nasila spalanie tkanki tłuszczowe. Thermo speed extreme to również energetyk, o umiarkowanej mocy działania ... 
HI-TECH PHARMACEUTICALS Stimerex Hardcore 90 kap.
    HI-TECH PHARMACEUTICALS Stimerex Hardcore 90 kap.  249,00 zł
Stimerex Hardcore - to bezkonkurencyjny suplement w swojej kategorii, jest to nie tylko najsilniejszy produkowany obecnie spalacz tłuszczu, lecz także suplement nie ustępujący działaniem nieprodukowanych już kultowych spalaczy. ... 
SCITEC 100% Whey Protein Professional 30g
    SCITEC 100% Whey Protein Professional 30g  4,49 zł
Scitec 100% Whey Protein Professional 2350g Koncentrat białka serwatkowego wzmocniony Aminogen, wolny od aspartamu. Przyrost suchej masy mięśniowej Redukcja tkanki tłuszczowej Szybka regeneracja potreningowa 5g ... 
SCITEC 100% Whey Isolate 4000g
    SCITEC 100% Whey Isolate 4000g  369,00 zł
Scitec 100% Whey Isolate - tworzeniu tego idealnego białka przyświecały dwa cele: dostarczyć bardzo wysokiego stężenia białka w formule o pysznym smaku oraz umożliwić spożywanie białka dającego najszybszy, maksymalny wzrost stężenia ... 
OLIMP RedWeiler 480g
    OLIMP RedWeiler 480g  139,00 zł
109,00 zł
RedWeiler - został opracowany dla osób uprawiających kulturystykę, sporty siłowe i wytrzymałościowo-siłowe, w których maksymalna siła, koncentracja i wydolność fizyczna determinują postępy. Aż 80 porcji w jednym ... 
UNS Raspberry Ketones 1200 120 kap.
    UNS Raspberry Ketones 1200 120 kap.  99,00 zł
Raspberry Ketones - suplement zawierający wyłącznie ketony malin o naukowo potwierdzonej skuteczności w redukcji tkanki tłuszczowej. Jest stworzony dla osób których głównym celem jest zredukowanie nadmiaru kilogramów,  produkt ... 
PURE L-Dopa 90 kap.
    PURE L-Dopa 90 kap.  119,00 zł
Pure Labs L-Dopa - to produkt zawierający najwyższą dawkę L- Dopy na rynku, zwiększającej poziom dopaminy w mózgu, jednocześnie obniżając poziom prolaktyny. Podnosimy poziom dopaminy w mózgu, jednego z najważniejszych ... 
PURE L-Arginine 90 kap.
    PURE L-Arginine 90 kap.  29,00 zł
Pure L-Arginine - to najczystsza l-arginina, która jest kluczowym składnikiem w ścieżce syntezy tlenku azotu (NO) - cząsteczki niezwykle istotnej w procesie budowania masy mięśniowej. Na skutek skomplikowanych reakcji enzymatycznych ... 
ATHLETIC XTREME Lean FX 84 kap.
    ATHLETIC XTREME Lean FX 84 kap.  189,00 zł
179,00 zł
Lean Fx -  to trzeciej generacji, redukująca poziom kortyzolu, wspomagająca pracę tarczycy, odchudzająca formuła sprawiająca, że proporcje Twojej masy ciała ulegną zupełnej odmianie. Przygotowana za pomocą nano technologii, ... 
OLIMP ISO Plus 1505g
    OLIMP ISO Plus 1505g  49,00 zł
Iso Plus - to starannie skomponowany koncentrat w proszku do przyrządzania napoju izotonicznego, który intensywnie i w maksymalnym stopniu nawadnia organizm, przywracając mu równowagę wodno-elektrolitową podczas i po wysiłku. ... 

Licznik odwiedzin: 12512516