BEAST Amphetalean 90 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

APS Mesomorph 388g
APS Mesomorph 388g
189,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

BEAST Amphetalean 90 kap.

Producent BEAST
Dostępność Wycofany z produkcji
Nasza cena: 199,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Amphetalean -  reprezentuje nową generację neuro-stymulujących spalaczy tłuszczu z chronionym prawem patentowym, kontrolowanym pH. Możesz być pewien potężnej dawki energii i intensywnego skupienia. Także termogeneza i zmniejszenie apetytu zostały zoptymalizowane dla jeszcze lepszego spalania tłuszczu i utraty obwodu brzucha.

  • Szybkie i efektywne działanie
  • Doskonale zwiększa poziom energii i skupienia
  • Pomaga kontrolować apetyt
  • Wspiera procesy myślowe i koncentrację
  • Doskonały dla "zabieganych" osób, aktywnych fizycznie oraz umysłowo

Beast Amphetalean  działa bardzo szybko, bo już po 20-30 minutach poczujesz jego moc, a jego efekty utrzymają się nawet do 6-8 godzin. 

Skuteczniejsza w działaniu, o potwierdzonym naukowo potencjale formuła Amphetalean została zawarta w unikalnej formie.
 
b.e.a.s.t. amphetalean opinie i działanie

Najnowszy system kontrolowanego pH w Amphetalean Extreme umożliwia lepszą absorpcję aktywnych składników, ponieważ żołądkowe pH zostaje czasowo podwyższone (zmniejszając wydzielanie soków żołądkowych), dzięki czemu zawartość Amphetalean Extreme nie zostaje rozłożona przez soki żołądkowe, czego efektem jest lepsza absorpcja i dużo skuteczniejsze działanie preparatu.
 
Amphetalean powinien być nieodłącznym elementem programu odchudzającego, który pomoże Ci w szybszym i efektywniejszym osiągnięciu celu. Jeżeli poczujesz, że brak Ci energii Amphetalean Extreme dostarczy Ci potrzebnego doładowania. Jeżeli jesteś studentem, Amphetalean Extreme pomoże Ci przyswoić większą ilość materiału, wzmagając koncentrację i procesy pamięciowe. 
 
beast amphetalean energetyk najlepszy

Formuła BEAST Amphetalean Extreme:

Węglan wapnia - forma wapnia buforująca pH poprzez zwiększanie zasadowości.

Tiamina (witamina B1) - wspiera przemianę komórkową węglowodanów w energię.

Niacyna (witamina B3) - redukuje cholesterol LDL (zły cholesterol) i jest niezbędna do konwersji pożywienia w energię.

Beta-fenyloetyloamina HCL - stymuluje uwalnianie biochemicznej norepinefryny, która z kolei aktywizuje uwalnianie glukozy z zapasów energetycznych. Uwalnia również dopaminę, która jest neurotransmitterem odpowiedzialnym za takie rzeczy jak sen, nastrój czy skupienie.

Kofeina (bezwodna) - najbardziej popularny stymulant Ośrodkowego Układu Nerwowego (OUN), ponieważ jest dobrze tolerowana, zwiększa energię, refleks i wydajność. Posiada delikatne właściwości diuretyczne. 

Deanol (DMAE) - jest biochemicznym prekursorem neurotransmittera acetylocholiny - zwiększa refleks, polepsza pamięć i poprawia nastrój.

Keton malinowy (Razberi - K) - wpływa na zmniejszenie zawartości tkanki tłuszczowej w dwojaki sposób: zmniejsza absorpcję tłuszczu z pożywienia oraz stymuluje lipolizę wywołaną przez norepinefrynę.

Gingko Biloba - Gingko jest najlepiej znany ze swoich właściwości poprawiających pamięć i koncentrację. Zbadano również jego wpływ na przepływ krwi oraz jego właściwości chroniące komórki przed szkodliwymi wolnymi rodnikami

Ewodiamina - jest bioaktywnym, alkaloidowym ekstraktem z rośliny o nazwie Evodiae Rutacarpae. Jest najlepiej znana ze swoich właściwości zwiększających temperaturę ciała (termogenezę) czego efektem jest większa ilość tłuszczu i kalorii spalanych na energię.

Hordenina - stymuluje uwalnianie norepinefryny, która bezpośrednio przyspiesza tętno i stymuluje uwalnianie glukozy z zapasów energetycznych.

cAMP - cykliczny adenozynomonofosforan i bezpośrednio stymuluje lipolizę (proces uwalniania tłuszczu z komórek tłuszczowych). Suplementowanie cAMP efektywnie zwiększa lipolizę.
 
amphetalean sklad spalacza

Wielkość porcji: 1-2 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 45-90

Dawkowanie i sposób użycia: jako suplement diety, należy spożyć 1 kap. 1-2 razy dziennie przez 3 pierwsze dni stosowania. Następnie kontynuować stosowanie 2 kap. 1-2 razy dziennie. Należy dostosować spożycie suplementu do własnych preferencji. Nie należy przekraczać  nigdy 2 porcji  po 2 kap. dziennie. Dla uzyskania najlepszych wyników należy przestrzegać odpowiedniej diety i uprawiać aktywność fizyczną.Opis produktu zgodny z najnowszymi przepisami GIS'u.
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowrzechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2010. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach BEAST Amphetalean 90 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 55 z 186 w kategorii Spalacze tłuszczu Następny produkt
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
ACCUFITNESS BMI Easy Measure
    ACCUFITNESS BMI Easy Measure  29,00 zł
BMI Easy Measure - to taśma miernicza dla kulturystów i wszystkich tych którzy regularnie kontrolują obwody swoich mięśni. Dzięki stałemu napięciu taśmy można dokonywać pomiarów każdej części ciała i wysoką precyzją. Urządzenie ... 
AMIX Smart Shaker 600ml + Pill Box
    AMIX Smart Shaker 600ml + Pill Box  29,00 zł
Shaker Smart - innowacyjny shaker składający się z kilku części umożliwiającego zarówno idealne mieszanie odżywek jak i przechowywanie kapsułek dzięki zintegrowanemu pill boxowi. Amix Shaker Smart można przechowywać w ... 
SEQUOIA FITNESS Fałdomierz Kaliper Defender
    SEQUOIA FITNESS Fałdomierz Kaliper Defender  89,00 zł Towar sprzedany
Kaliper Defender - to pierwszy mechaniczny fałdomierz czyli przysząd do pomiaru tkanki tłuszczowej, który posiada wskaźnik stopnia nacisku na fałd skórny.    Dokładny i prosty pomiar tkanki tłuszczowej Wiarygodny ... 
POWER SYSTEM Pas Kulturystyczny Nylonowy Professional
    POWER SYSTEM Pas Kulturystyczny Nylonowy ...  99,00 zł
POWER SYSTEM Pas Nylonowy - to najlepszy materiałowy pas na rynku. Znakomicie przylega do ciała usztywniając odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Chroni kręgosłup oraz plecy przed kontuzjami,urazami, dyskopatią, polecany do treningu ... 
OLIMP Smart Shake Black Label 400+200 ml
    OLIMP Smart Shake Black Label 400+200 ml  39,00 zł
OLIMP Smart Shake BLACK LABEL - NAJNOWOCZEŚNIEJSZY I NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANY SHAKER NA ŚWIECIE JUŻ W OFERCIE FIRMY OLIMP! TO NIESAMOWITA PRAKTYCZNOŚĆ, UNIWERSALNOŚĆ I WYGODA STOSOWANIA! PRZYGOTUJESZ Z NIM NAJBARDZIEJ WYKWINTNE ... 
DORIAN YATES - Nox Pump 30 sasz.
    DORIAN YATES - Nox Pump 30 sasz.  169,00 zł
Dorian Yates Nox Pump w oryginalnej wersji to legendarny suplement przedtreningowy opracowany przez najlepszych specjalistów w branży pod okiem 7-krotnego zdobywcy Mr Olympia  Doriana Yates'a. Suplement uważany za jeden z najlepszych w ... 

Licznik odwiedzin: 12503707