BLACKSTONE LABS Eradicate 90 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

FENIX Ground Zero 90 kap.
FENIX Ground Zero 90 kap.
249,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

BLACKSTONE LABS Eradicate 90 kap.

Producent Blackstone Labs
Nasza cena: 179,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Blackstone Labs Eradicate - to jeden z najbardziej kompleksowych i skutecznych produktów dla mężczyzn którzy chcą cieszyć się znakomitą sylwetką oraz samopoczuciem i zdrowiem. Zawiera tylko i wyłącznie duże dawki składników o potwierdzonej skuteczności w niezależnych badaniach klinicznych.
 
  • Silny inhibitor aromatazy
  • Znacznie podnosi libido oraz funkcje seksualne
  • Nasila produkcję wolnego testosteronu
  • Usuwa nadmiar zatrzymanej wody podskórnej
  • Pozwala osiągnąć mocną waskularyzację
  • Korzystnie wpływa na pracę wątroby
  • Idealne rozwiązanie również podczas PCT
 
Eradicate to jeden z nielicznych na rynku produktów który mimo bardzo prostego składu cieszy się rewelacyjnymi opiniami wśród osób stosujących. Najważniejszym aspektem przy tworzeniu tego suplementu było zapewnienie realnego działania, a nie jak ma miejsce w wielu przypadkach połączenia jak największej ilości składników w nic nie znaczących dawkach. Wszystkie 3 substancje które wchodzą w skład produktu Blackstone Labs wykazują duży wpływ na organizm podczas regularnej suplementacji i mogą przynieść nam wiele korzyści. Jest to suplement stworzony z myślą o najbardziej wymagających dlatego wszystkie składniki są absolutnie najwyższej jakości, gdyż wykorzystano najlepsze dostępne na rynku surowce.
 
Produkt ten jest skutecznym boosterem libido oraz testosteronu co zapewnia zastosowanie bardzo rzadko spotykanego ekstraktu Safed Musli. To ceniony środek przez elitarnych producentów który wykazuje zdolność do regulowania pracy całego układu hormonalnego. Odpowiada także za Jego naprawę np. po stosowaniu środków dopingujących. W medycynie tradycyjnej znany jest również pod nazwą Cholorophytum Borivilanium gdzie jest regularnie wykorzystywany przy walce z impotencją bądź innymi zaburzeniami funkcji seksualnych. Według badań może korzystnie wpływać na zwiększenie naturalnej produkcji plemników u mężczyzn. Warto także podkreślić, że wiele osób sięga po niego w okresie najcięższych treningów bądź podczas dużego obciążenia psychicznego, gdyż bywa zaliczany do grupy adaptogenów. 
 
Arimistane jest kolejnym składnikiem Eradicate który od lat stosujemy w okresie pracy nad definicją sylwetki. Jest jednym z najskuteczniejszych środków na rynku prowadzących do szybkiego usuwania nadmiaru zgromadzonej wody wskutek wysokiego poziomu estrogenów. Przez wielu jest uważane za najskuteczniejszy inhibitor enzymu aromatyzującego i środek pozwalający w stosunkowo krótkim czasie osiągnąć suchą i gęstą sylwetkę. Blackstone Eradicate zawiera również znaczącą dawkę NAC przez co wspiera pracę wątroby oraz pełni szereg innych ważnych korzyści prozdrowotnych.
 
blackstone labs eradicate skład oraz sklep

Wielkość porcji: 1 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 90

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 kap. Blackstone Eradicate trzy razy dziennie, najlepiej rano, przed treningiem lub po południu oraz przed snem.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach BLACKSTONE LABS Eradicate 90 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 78 z 81 w kategorii Boostery testosteronu Następny produkt

Licznik odwiedzin: 12500352