BPS Convert 60 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

AMIX TestoFUEL 100 tab.
AMIX TestoFUEL 100 tab.
119,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

BPS Convert 60 kap.

Producent BPS
Nasza cena: 169,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
BPS Convert - jest kompleksowym produktem odpowiadającym za prawidłowe funkcjonowanie gospodarki hormonalnej. Prowadzi do optymalizacji w wytwarzaniu estrogenów oraz blokuje przekształcanie się testosteronu w estrogeny. Pozwala to na szybką i trwałą poprawę estetyki naszego ciała oraz promuje utrzymanie dobrego samopoczucia.  
 
  • Idealna optymalizacja hormonów płciowych
  • Reguluje metabolizm estrogenów
  • Ogranicza aktywność enzymu aromatazy
  • Usuwa nadmierne ilości zgromadzonej wody podskórnej
  • Naturalne i skuteczne działanie
  • Największa dawka DIM na rynku
 
BPS Convert jest doskonałym, w pełni naturalnym i bezpiecznym suplementem o właściwościach regulujących przemiany metaboliczne związane z estrogenem. Jest to hormon płciowy który znajduje się w organizmie każdego człowieka, a w umiarkowanej ilości jest całkowicie niezbędny do prawidłowego funkcjonowania. Jednak obecnie bardzo wiele osób zmaga się z Jego nadmiarem, co wiąże za sobą różnego rodzaju konsekwencje zarówno zdrowotne, jak i estetyczne.  
 
U niektórych z nas nadmierne stężenie estradiolu może być przyczyną znacznie przekroczonej masy ciała, ponieważ sprzyja gromadzeniu się zbyt dużej ilości tkanki tłuszczowej oraz wody, która obciąża nasze ciało i utrudnia nam codziennego funkcjonowanie powodując bardzo duży dyskomfort. Istnieje na rynku wiele suplementów które mogą być skuteczne w obniżeniu estradiolu, niestety bardzo często powodują one jego gwałtowny i radykalny spadek co kończy się wieloma skutkami ubocznymi takimi jak bardzo niskie libido, fatalne samopoczucie oraz bóle stawów i mięśni.
 
BPS Convert jest produktem wyjątkowo przemyślanym zawierającym w swym składzie takie związki jak DIM które nie są wrogami estrogenów lecz sojusznikami całego naszego ciała i dbają o przywrócenia wartości tego hormonu to idealnej, która zapewni nam znakomity wygląd oraz nastrój. Układ hormonalny jest niezwykle wrażliwy na zmiany i wszelkie działania związane z Jego lepszą pracą powinny być odpowiednio przemyślane. Wszystkie składniki zawarte w Convert muszą po prostu działać gdyż jest to absolutnie podstawowym warunkiem ich obecności, podobnie jak bezpieczeństwo. Suplement ten jest również skutecznym inhibitorem aromatazy przez co możemy się cieszyć wysokim libido, łatwością progresji w sporcie oraz idealnym składem ciała.

 
Składniki aktywne: Ilość w porcji (2 kap.)
Diindolylmethane (DIM) 300 mg
Grape Seed Extract (95% Proanthocyanidins) 200 mg
Calcium-D-Glucarate 500 mg


Wielkość porcji: 2 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 30

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 porcję BPS Convert (2 kap.), najlepiej przed posiłkiem. W celu maksymalizacji efektów można zwiększyć dawkę do 3 kap. dziennie.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowrzechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach BPS Convert 60 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 28 z 32 w kategorii Inhibitory aromatazy Następny produkt
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
BRAWN ATD 90 kap.
    BRAWN ATD 90 kap.  139,00 zł
Brawn ATD - farmaceutycznej jakości ATD posiadające bardzo mocne właściwości antyestrogenowe. Surowiec użyty przez Brawn pochodzi z tej samej fabryki co kultowy Inhibit-E. Farmaceutycznej jakości ATD Obniża poziom estrogenu ... 

Licznik odwiedzin: 11884908