BPS Combustion 90 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

AMIX Monster Beef 2200g (wołowe!!)
AMIX Monster Beef 2200g (wołowe!!)
229,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

BPS Combustion 90 kap.

Producent BPS
Dostępność Wycofany z produkcji
Nasza cena: 189,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Combustion - to nowoczesny i skuteczny spalacz tłuszczu, który jako jeden z niewielu efektywnie przeciwdziała zwrotnemu otłuszczaniu się organizmu, zachowując wszelkie istotne aspekty najlepszych tego typu środków na rynku. Jest agonista receptora adrenergicznego b2, działa więc na tej samej zasadzie co kultowy clenbuterol.

  • Jedyna legalna alternatywa dla clenbuterolu (agonista receptora b2)
  • Przeciwdziała ponownemu otłuszczeniu się
  • Skutecznie nasila lipolizę tłuszczy
  • Oparty wyłącznie o składniki mające potwierdzoną skuteczność
  • Żadnych mieszanek zastrzeżonych - gwarancja skuteczności

BPS Combustion w sposób efektywny zwiększa lipolizę i adrenergiczną stymulację, przy jednoczesnym zapobieganiu ponownego odkładania się tłuszczu w organizmie, czy zapobiega efektowi jo-jo.

Alstonia Scholaris jest źródłem agonisty receptora adrenergicznego b2, działa więc na ten sam receptor komórek tłuszczowych co clenbuterol. Dzięki temu rozszerza oskrzela, działa przeciwastmatycznie i przeciwkaszlowo. Wiele badań potwierdziło że b2-AR pośredniczy również w procesu modulowania tlenku azotu z prostaglandyn, dzięki czemu jest solidnym wsparciem nie tylko w spalaniu tłuszczu, ale i poprawie wydolności.
 
Ostatnie badania przeprowadzone nad ekstraktem z Alstoni Scholaris wykazały iż posiada ona właściwości adaptogenne, niwelując negatywne skutki stresu poprzez regulację katecholamin i neuroprzekaźników. Posiada także potencjale właściwości nootropowe dzięki swojej zdolności do poprawy pamięci. Wykazano ponadto zdolności przeciwdziałania samotrawieniu białek i powrocie do homeostazy podczas stresu wywołanego elewacją cholesterolu. Najnowsze badania sugerują wysoki potencjał obniżający poziom cukru we krwi poprzez działanie insulinomimetyczne.

Higenamina zawarta w BPS Combustion to alkaloid uzyskiwany z bulw rośliny Aconiti, stosowanej w tradycyjnej  chińskiej medycynie. Przyspiesza lipolize (proces utleniania kwasów tłuszczowych), stymuluje receptory beta2. Receptory beta-2 po związaniu z odpowiednim agonistą np. adrenaliną, mobilizują zapasy tłuszczowe do rozpadu. Tak wiec zwiazanie z receptorem beta-2 cząsteczki adrenaliny znacznie przyspieszają uwalnianie wolnych kwasów tłuszczowych z tkanki tłuszczowej.
 
Forskolina działa przez aktywację cyklazy adenylowej. Lipolityczne hormony takie jak epinefryna (adrenalina) również aktywują cyklazę adenylową. Forskoliny nie mają takiej samej OUN a więc zasadniczo omijają niepożądane efekty uboczne (nerwowość, niepokój). Również inne czynniki wpływają na utratę tłuszczu poprzez zwiększenie lipolitycznego poziomu hormonów. Kiedy cyklaza adenylowa jest aktywna, konwertuje się do cyklicznego adenozynomonofosforanu (cAMP). 
 
Wzrost poziomu cAMP ma duży wpływ na organizm, który jest najbardziej zainteresowany utratą tłuszczu. Aktywuje to cAMP kinezy białkowej, co z kolei aktywuje formę lipazy wrażliwej na hormon (HSL), która ostatecznie rozpada się w tłuszcz i uwalnia ją jako wolne kwasy tłuszcze we krwi. Ten proces jest powszechnie określany jako "kaskady cAMP" lub "kaskady lipolityczne". Dodatkowo forskoliny działają jako środek pobudzający tarczycę.
 
Kofeina bezwodna jest błyskawicznie wyłapywana z układu pokarmowego i wraz z krwioobiegiem szybko dociera do układu nerwowego. Następnie przenika przez barierę krew/mózg i wykorzystując swoją analogię w budowie do adenozyny, łączy się ze specyficznymi dla niej receptorami na powierzchni błon komórek nerwowych trwale je blokując. Ponieważ adenozyna przenosi w mózgu sygnał o zmęczeniu organizmu, kofeina blokuje ten przekaz i niweluje jego pierwsze objawy. Dzięki suplementacji czystą kofeiną bezwodną przed treningiem możesz zwiększyć swoja motywację i na długo oddalić odczucie fizycznego i psychicznego wyczerpania, utrudniające jego kontynuacją. Kofeina nasila wydzielanie epinefryny (adrenaliny), która stymuluje układ krwionośny i oddechowy oraz mięśnie do intensywniejszej i bardziej wydajnej pracy. W wyniku działania tego hormonu w tkance mięśniowej nasila się metabolizm węglowodanów, a w tkance tłuszczowej proces lipolizy (początkowy etap spalania tłuszczu).
 
Badania prowadzone u ćwiczących osób sugerują, że wydzielająca się podczas wysiłku fenyloetyloamina może wywoływać fenomen euforii biegacza, objawiający się poprawą nastroju oraz zwiększeniem wytrzymałości i odporności organizmu na ból. Wyniki badań wskazują, że umiarkowane ćwiczenia podnoszą poziom fenyloetyloaminy u większości ludzi, który zwiększa się ze wzrostem intensywności ćwiczeń.
 
Dopamina, nazywana "cząsteczką szczęścia", odpowiada za chemiczne procesy w mózgu kontrolujące ruch i zdolność odczuwania przyjemności. Razem dopamina i PEA wywołują doznania, które ludzie odczuwają jako miłość. Poza tym dopamina w reakcji na zdarzenia lub zachowania wywołujące przyjemność, np. seks, pobudza obszar mózgu zwany "ścieżką nagrody". Zależności między PEA i dopaminą sprawiają, że przebywanie z kochaną osobą wywołuje takie same uczucia, jakie towarzyszą odbieraniu nagród i wyróżnień.

A Ty co wybierzesz?

bps combustion opinie i działanie

Piperyna sprawia, że zwiększa się przyswajalność aktywnych składników preparatów – ich siła działania zostaje zwielokrotniona. Wspomagające bioprzyswajalność właściwości bioperiny potwierdzone są badaniami klinicznymi, a metoda jej pozyskiwania chroniona patentem, bioperina jest jedyną formą piperiny o udowodnionej skuteczności i bezpieczeństwie.
Zawartość serum np. metioniny selenu wzrasta o 30%, witaminy B6 do 152%. Początkowo wchłanianie substancji ulega przyspieszeniu, co stanowi zaletę dla osób przyjmujących stymulatory energii o szybkim działaniu jak np. wysokodozowana witamina B12.
 
Piperyna zwiększa dopływ krwi do przewodu trawienia, zmniejsza produkcję kwasu żołądkowego, dba o dokładne rozprowadzenie zawartości w żołądku i jelicie cienkim, podnosi aktywność enzymów transportujących np. aminokwasy (gamma-glutamyl-transpeptydaza). Zwiększenie biologicznej dostępności substancji witalnych jest szczególnie ważne dla osób ze złym wchłanianiem substancji odżywczych. To np. seniorzy, osoby po chemoterapii, alkoholicy, osoby na diecie głodowej. Bioperyna przynosi korzyści także sportowcom, spożyte składniki żywnościowe są optymalnie wykorzystane.
 
Morwa Biała zawiera substancje hamujące działanie enzymów, które odpowiadają za rozkład węglowodanów. Ograniczenie metabolizmu cukrów złożonych w glukozę powoduje, że węglowodany nie są rozkładane tylko wydalane z organizmu. Dzięki temu łatwiej można regulować poziom cukru we krwi.
 

Składniki aktywne: Ilość w porcji (1 kap.)
Higenamina 22 mg
Alstonia Scholaris 40% 125 mg
Kofeina 125 mg
Piperyna 5 mg
b-PEA 125 mg
Morus Alba 20:1 200 mg
Forskolina 40 mg


Wielkość porcji: 1 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 90

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 kap. Combustion przed śniadaniem i 1 kap. przed treningiem lub 6-8h po pierwszej porcji.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowrzechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2014. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach BPS Combustion 90 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 107 z 185 w kategorii Spalacze tłuszczu Następny produkt
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
METABOLIC NUTRITION Synedrex 45 kap.
    METABOLIC NUTRITION Synedrex 45 kap.  249,00 zł
Synedrex - najbardziej radykalny środek dostępny na rynku, zawiera potężną dawkę składników aktywnych w jednej specjalnie zaprojektowanej kapsułce która uwalnia energię aż do 12 godzin. Poza potężnym zastrzykiem niespotykanej ... 
BPS Maca Pro 60 kap.
    BPS Maca Pro 60 kap.  109,00 zł
Maca Pro - to zdecydowanie najmocniejsza i najskuteczniejsza Maca na rynku o niezwykłym stopniu koncentracji. Maka stymuluje metabolizm, daje efekt energetyzujący, zwiększa witalność i wytrzymałość organizmu, reguluje wydzielanie ... 
BPS Endosurge Turbo 180 kap.
    BPS Endosurge Turbo 180 kap.  169,00 zł
Endosurge Turbo - jeden z najlepszych suplementów stymulujących wytwarzanie jednocześnie testosteronu jak i hormonu wzrostu. Oparty o dwa naukowo opracowane składniki o potwierdzonej klinicznie skuteczności. Czego chcieć więcej? ... 
BPS Adrenosurge 60 kap.
    BPS Adrenosurge 60 kap.  189,00 zł
Adrenosurge - został zaprojektowany, jako jedyny produkt na rynku, w celu optymalizowania zarówno aktywności nadnerczy oraz układu nerwowego.   Doskonały wielokierunkowy adaptogen Pozytywnie oddziałuje na nadnercza oraz ... 
HI-TECH PHARMACEUTICALS Lipodrene Xtreme 90 tab.
    HI-TECH PHARMACEUTICALS Lipodrene Xtreme 90 tab.  249,00 zł
Lipodrene Xtreme - ekstremalnie silny spalacz tkanki tłuszczowej i energetyk w jednym produkcie. Ukierunkowany na walkę z każdym rodzajem tkanki tłuszczowej, niezależnie od tego czy mamy do czynienia z dużym nadmiarem kilogramów, czy też z ... 

Licznik odwiedzin: 12302851