EVOMUSE Epitome 60 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

ICONIC Dermacrine 234 ml
ICONIC Dermacrine 234 ml
289,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

EVOMUSE Epitome 60 kap.

Producent EvoMuse
Nasza cena: 99,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
EvoMuse Epitome - to spalacz tłuszczu z grupy najnowszej generacji suplementów, które korzystają z pomijanych wcześniej szlaków metabolicznych prowadzących do utraty tkanki tłuszczowej. Jego działanie opiera się między innymi na zwiększeniu wrażliwości na działanie leptyny.

  • Jeden z najskuteczniejszych blokerów apetytu
  • Prowadzi do rozpadu tkanki tłuszczowej
  • Utrzymuje prawidłowe wartości leptyny
  • Stymuluje nasz mózg do nieodczuwania głodu
  • Stymuluje zwiększony wydatek energetyczny
  • Nie zawiera żadnych stymulantów

Epitome jest doskonałym spalaczem tłuszczu skierowanym dla osób które odczuwają trudny codziennej diety, duży nadmiar apetytu i chęć podjadania, a przy tym unikają suplementów opartych o składniki pobudzające. Jak dotąd większość produktów dostępnych na rynku które wspierały kontrolę apetytu zawierały również liczne stymulanty takie jak kofeina. Dla wielu z nas był to kluczowy czynnik gdyż nie każdy toleruje odpowiednio substancje energetyczne. Wraz z pojawieniem się Epitome możemy doświadczyć jeszcze skuteczniejszego hamowania apetytu niż w przypadku klasycznych termogeników, a przy tym brak charakterystycznych skutków jakie im towarzyszą.

Nadmierny apetyt to jedna z najczęstszych przyczyn nieudanych redukcji. Nawet kilka dni odpuszczenia i objadania są w stanie znacznie popsuć efekt naszej redukcji i zabrać nam motywację do dalszej pracy. Aby tego uniknąć warto jest zadbać by głód nie uderzył już nigdy wystarczająco mocno by nas przełamać. EvoMuse Epitome jest pierwszym spalaczem tłuszczu który tak skutecznie zwiększa naszą wrażliwość na leptynę, a jej sygnały wysyłają informację do mózgu o odczuwaniu sytości. Epitome wykazuje także zdolności przyspieszające metabolizm przez co nasze zapotrzebowanie na energię znacznie się podnosi, a przy jednoczesnym obniżonym apetycie skutecznie pozwala czerpać energię ze zgromadzonej tkanki tłuszczowej.


Składniki aktywne: Ilość w porcji ( kap.)
Birch Bark Extract 20:1 500 mg
Orthosiphon Staminus Ethanol Extract 100 mg
Queen Bee Acid 125 mg


Wielkość porcji: 1 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 60

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 kap. Evomuse Epitome dwa razy dziennie, najepiej rano oraz przed aktywnością fizyczną lub wieczorem.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach EVOMUSE Epitome 60 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 184 z 186 w kategorii Spalacze tłuszczu Następny produkt
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
PES Shift 60 kap.
    PES Shift 60 kap.  149,00 zł
PES Shift - jest wzmacniaczem metabolizmu stworzonym w celu maksymalnej redukcji tkanki tłuszczowej bez stosowania substancji termogenicznych i pobudzających. Zapewnia realne efekty jakich od zawsze oczekiwaliśmy wybierając spalacze ... 

Licznik odwiedzin: 12628158