NUTRACLIPSE Heart Pro 120 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

DRIVEN SPORTS Frenzy 325g
DRIVEN SPORTS Frenzy 325g
149,00 zł
129,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

NUTRACLIPSE Heart Pro 120 kap.

Producent Nutraclipse
Nasza cena: 199,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Nutraclipse Heart Pro - jest suplementem dla osób które ponad wszystko cenią sobie swój ogólny stan zdrowia, kondycję fizyczną oraz pewność doskonałej profilaktyki przed wieloma dolegliwościami. Znakomicie sprawdza się zarówno w przypadku sportowców, jak i również osób o zmniejszonej aktywności fizycznej.
 
  • Najlepszy suplement na poprawę naszego zdrowia
  • Wspiera serce i układ krążenia
  • Zmniejsza ilość cukru we krwi
  • Podnosi wartościowy cholesterol HDL
  • Zabezpiecza przed pojawieniem się zakrzepów krwi
  • Reguluje ciśnienie tętnicze
  • Zmniejsza ryzyko wystąpienia cukrzycy i chorób serca
 
Heart Pro to najszybsza i najbezpieczniejsza droga do zdrowia poprzez odpowiednią suplementację. Posiada wyjątkowo szerokie możliwości działania dzięki zastosowaniu zróżnicowanych składników aktywnych. Nie jest skierowany wyłącznie dla osób cierpiących na konkretną dolegliwość, lecz spełni oczekiwania niemal każdego z nas. Jest to produkt dla osób oczekujących najwyższej jakości, jednak przy zachowaniu pełnej skuteczności co zostało wielokrotnie potwierdzone przez badania kliniczne.
 
Wiele suplementów na rynku które teoretycznie powinny wspierać nasz organizm posiadają działanie jedynie reklamowane przez swoich producentów. Suplement Nutraclipse Heart Pro posiada składniki na których przeprowadzono szereg niezależnych badań z uwzględnieniem ludzi, tak aby mieć pewność, że zmniejszamy ryzyko występowania jakichkolwiek chorób w pełni naturalny, nietoksyczny sposób. W dzisiejszych czasach narażenie na bakterie, wirusy czy inne nabyte choroby jest ogromne. Przyczynia się do tego między innymi nadmiar pracy, stres który się z tym wiąże oraz nieracjonalne odżywianie. Często zapominamy o uzupełnianiu naszej diety w to co jest naprawdę wartościowe i tracimy naszą naturalną odporność w znaczącym stopniu.
 
Otyłość, wiążące się z nią choroby serca i cukrzyca są przyczynami śmierci niezliczonej liczby ludzi na całym świecie. Głównym problemem jest zbyt późna reakcja na zagrożenie oraz bierne działania związane z profilaktyką. Suplementacja takimi produktami jak Heart Pro jest zbawienna dla naszego serca i wielokrotnie obniża wpływ stresu na nasze ciało, zapewnia prawidłowe funkcjonowanie w każdych warunkach oraz elminuje możliwość rozwoju wielu chorób takich jak cukrzyca, miażdżyca lub nawet arytmia.

 
Składniki aktywne: Ilość w porcji dziennej (4 kap.)
Niacyna 500 mg
Pantethine 900 mg
Nattokinase 200 mg
Kora Wierzby Białej 400 mg
Chlorowodorek Berberyny 500 mg
Ekstrakt z liści Banaba 24 mg


Wielkość porcji: 4 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 30

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1-2 kap. Heart Pro z pierwszym posiłkiem oraz 1-2 kap. z ostatnim posiłkiem w ciągu dnia.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowrzechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach NUTRACLIPSE Heart Pro 120 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 87 z 118 w kategorii Prozdrowotne Następny produkt

Licznik odwiedzin: 11884906