PRIMAFORCE Capros 30g - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

ANABOLIC INNOVATIONS Stoked XT 90 kap.
ANABOLIC INNOVATIONS Stoked XT 90 kap.
259,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

PRIMAFORCE Capros 30g

Producent Primaforce
Nasza cena: 119,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Primaforce Capros - jest to opatentowany związek, który posiada potwierdzoną skuteczność działania na dziesiątkach badań wykonanych z udziałem ludzi. Ekstrakt z owocu Amlaki jest jednym z najsilniejszy związków odpowiedzialnych za usuwanie toksyn i wolnych rodników oraz wspierających pracę narządów wewnętrznych.
 
  • Wyjątkowo silny i unikalny antyoksydant
  • Reguluje poziom cholesterolu
  • Wspiera agregację płytek krwi
  • Odpowiada za prawidłowy poziom  glukozy
  • Korzystnie działa również na  pracę serca
  • Aż 60 prawdziwych porcji w opakowaniu
 
Capros to nowe podejście do suplementacji prozdrowotnej o bardzo dużej skuteczności. Działa wielokierunkowo i każdy z nas jest w stanie czerpać z niego szereg korzyści dostosowanych do własnego organizmu. Związek ten jest oczywiście w pełni naturalnego pochodzenia gdyż jego źródłem są jadalne owoce Phyllanthus Emblica. Badanie przeprowadzone przez niezależne instytucje wykazały znacznie przyczynia się do poprawy funkcjonowanie śródbłonka oraz dba o dobry profil lipidowy krwi i wszystkie frakcję cholesterolu.
 
Suplementacja takimi środkami jak Primaforce Capros opartym o ekstrakt owocu Amlaki niesie ze sobą również wiele korzyści związanych z naszym życiem sportowym. Przede wszystkim suplement ten ma bardzo duży wpływ na naszą wydolność w zakresie tętna aktywnego przy wysiłku tlenowym. Ekstrakt Phyllanthus Emblica cba także o optymalne odżywienie wszystkich komórek w naszym ciele. Dzięki wygodniej formie proszku jest w pełni bezpieczny, stabilny, nie obciąża układu pokarmowego oraz wypada zdecydowanie bardziej ekonomiczniej.

 
Składniki aktywne: Ilość w porcji (1 miarka)
Capros® (Phyllanthus Emblica extract) 500 mg


Wielkość porcji: 500mg (1 miarka)
Ilość porcji w opakowaniu: 60

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 porcję (1 miarka) Primaforce Capros dwa razy dziennie.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowrzechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach PRIMAFORCE Capros 30g
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 101 z 123 w kategorii Prozdrowotne Następny produkt

Licznik odwiedzin: 12085589