ANTAEUS LABS Lipomorph 90 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

DRIVEN SPORTS Frenzy 325g
DRIVEN SPORTS Frenzy 325g
149,00 zł
129,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

ANTAEUS LABS Lipomorph 90 kap.

Producent Antaeus Labs
Nasza cena: 239,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Anateus Labs Lipomorph - jest to idealny spalacz tłuszczu dla osób szukających skutecznego środka umożliwiającego utratę zbędnych kilogramów w szybkim czasie, jednak bez efektu nadmiernego pobudzenia czy innych skutków ubocznych. 
 
  • Doskonale zwalcza każdy rodzaj tłuszczu
  • Zawiera innowacyjną formułę składników
  • Nasila procesy odpowiedzialne za utratę wagi
  • Nie stymuluje układu nerwowego
  • Brak kofeiny i innych pobudzaczy
  • Zwiększa wydatek energetyczny w formie tłuszczu
  • Trwałe efekty suplementacji
 
Antaues Lipomorph jest pierwszym na rynku środkiem działającym na tak wielu płaszczyznach odpowiedzialnych za redukcję tłuszczu, a jednocześnie nie zawiera kofeiny ani żadnych innych substancji energetyzujących. To najlepsze rozwiązanie dla osób które dążą do redukcji nadmiaru kilogramów jednak nie chcą korzystać ze schematu działania klasycznych termogeników. Doskonale sprawdza się zarówno na początku redukcji, jak i również w trakcie walki z najbardziej uporczywym rodzajem tkanki tłuszczowej. Zawiera zróżnicowane składniki aktywne odpowiedzialne za utratę tkanki brunatnej pokrywającej większość naszego ciała, jak i również wyizolowane substancje działające miejscowo na trudną tkankę białą. Pokrywa ona wyjątkowo uporczywe obszary jak pas, talia czy biodra.
 
Spalacze tłuszczu takie LipoMorph od Anateus Labs są najskuteczniejszym podejściem do tematu redukcji. Dla większości osób, zarówno sportowców jak i ćwiczących rekreacyjnie odchudzanie to najtrudniejszy okres wymagający wielu wyrzeczeń i poświęcenia. Największą zaletą suplementu jest znaczne skrócenie czasu jaki potrzebujemy do wypracowania dla nas idealnej formy. Świetnie sprawdza się u osób zmagających się z brakiem motywacji czy też są już wyczerpane brakiem oczekiwanych efektów. Antaeus Labs Lipomorph posiada bardzo zróżnicowane składniki aktywne które dobrane są w taki sposób aby wzajemnie uzupełniały swoje działanie. Jednak co najważniejsze odpowiadają one za redukcję każdego rodzaju tkanki tłuszczowej, nawet tej która jest obojętna na potencjał większości spalaczy.  Dużym plusem produktu jest możliwość jego przyjmowania nawet w okresie późnej aktywności fizycznej czy też problemów z nietolerancją kofeiny, gdyż nie zawiera jej nawet minimalnych ilości.
 
antaeus labs lipomorph skład oraz sklep

Wielkość porcji: 1 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 90

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 kap. Antaues Labs dwa do trzech razy dziennie, najlepiej przed śniadaniem, przed aktywnością fizyczną lub przd obiadem oraz opcjonalnie przed kolacją.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach ANTAEUS LABS Lipomorph 90 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 172 z 186 w kategorii Spalacze tłuszczu Następny produkt
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
OPTIMUM Platinum Hydrowhey 1590g
    OPTIMUM Platinum Hydrowhey 1590g  269,00 zł
259,00 zł
HydroWhey - jest najszybszym, najczystszym i najbardziej zaawansowanym hydrolizatem białka serwatki jakie kiedykolwiek stworzono, dodatkowo wzbogacone enzymami trawiennymi. Jest jednym słowem... DOSKONAŁE. Stworzony w skutek ... 

Licznik odwiedzin: 12512196