PES Shift 60 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

AMIX Monster Beef 2200g (wołowe!!)
AMIX Monster Beef 2200g (wołowe!!)
229,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

PES Shift 60 kap.

Producent PES
Nasza cena: 149,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
PES Shift - jest wzmacniaczem metabolizmu stworzonym w celu maksymalnej redukcji tkanki tłuszczowej bez stosowania substancji termogenicznych i pobudzających. Zapewnia realne efekty jakich od zawsze oczekiwaliśmy wybierając spalacze tłuszczu z absolutnie najwyższej półki. 
 
  • Redukuje uporczywą tkankę tłuszczową
  • Wspiera rekompozycję składu ciała
  • Nie stymuluje układu nerwowego
  • Przyspiesza metabolizm spoczynkowy
  • Działa również jako antyoksydant
  • Usuwa nadmiar zatrzymanej wody podskórnej
  • Wyostrza definicję sylwetki
 
Shift jest produktem dla zdecydowanych osób które ponad wszystko pragną zmienić swoją sylwetkę i nie mają chęci na przeżywanie kolejnych rozczarowań związanych z produktami o wątpliwej jakości. Okres redukcji tkanki tłuszczowej jest dla większości z nas bardzo wymagający. Wiele osób decyduje się na wsparcie swojej walki poprzez wykorzystywania związków o działaniu termogenicznym czy pobudzającym. Niestety wielu z nas ze względu na nietolerancje kofeiny bądź naturalnie podwyższone ciśnienie jest w tym zakresie ograniczona, jednak PES Shift należy do spalaczy tłuszczu najnowszej generacji które charakteryzują bezkompromisową skutecznością, a jednocześnie nie powodują żadnych skutków ubocznych. 
 
Booster metabolizu PES Shift nie jest jednak jedynie alternatywą dla suplementów o charakterystyce termogenicznej, ale może być dla nich również pełnowartościowym wsparciem i cennym uzupełnieniem. Dzięki wyjątkowo przemyślanej formule składników aktywnych produkt ten doskonale komponuje się z wieloma termogenikami dodatkowo nasilając ich podstawowy potencjał. Shift nie jest tylko i wyłącznie spalaczem tłuszczu, ale wysokiej jakości suplementem wspierającym harmonijny rozwój naszej sylwetki. Zawiera składniki o potwierdzonej skuteczności takie jak Forskolina które nasilają również syntezę białek mięśniowych i posiadają właściwości antykataboliczne.
 
pes shift skład sklep

Wielkość porcji: 1-2 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 30-60

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1-2 kap. PES Shift codziennie rano na pusty żołądek.UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach PES Shift 60 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 185 z 186 w kategorii Spalacze tłuszczu Następny produkt
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
EVOMUSE Epitome 60 kap.
    EVOMUSE Epitome 60 kap.  99,00 zł
EvoMuse Epitome - to spalacz tłuszczu z grupy najnowszej generacji suplementów, które korzystają z pomijanych wcześniej szlaków metabolicznych prowadzących do utraty tkanki tłuszczowej. Jego działanie opiera się między innymi na ... 

Licznik odwiedzin: 12628255