HYDRAPHARM Myogenesis 150 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

FENIX Ground Zero 90 kap.
FENIX Ground Zero 90 kap.
249,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

HYDRAPHARM Myogenesis 150 kap.

Producent Hydrapharm
Nasza cena: 239,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Hydraphar Myogenesis - jest zdecydowanie najskuteczniejszym naturalnym produktem wpływającym na atletyczny skład ciała. Pozwala na ciągłą poprawę sylwetki, niezależnie od tego w jakim okresie treningowym aktualnie się znajdujemy.
 
  • Wspiera rozwój beztłuszczowej masy ciała
  • Suplement oparty wyłącznie o całkowicie naturalne składniki
  • Zapobiega zanikowi mięśni
  • Pozwala na rekompozycje sylwetki w krótkim czasie
  • Wspiera tworzenie się nowych włókien mięśniowych
  • Realny przyrost siły i wytrzymałości mięśniowej
  • Ostateczna alternatywa dla środków hormonalnych
 
Myogenesis jest suplementem który wpływa w znaczącym stopniu na skład naszego ciała, a co za tym idzie warunkuje prezentację naszej sylwetki. Ułatwia wzrost masy mięśniowej poprzez znacznie szybszą i bardziej efektywną syntezę białek, a jednocześnie hamuje procesy kataboliczne. Dzięki kompleksowemu działaniu może utrzymywać wysoką syntezę protein oraz dodatni bilans azotowy przez cały czas. Dzięki substancjom zawartym w Hydrapharm Myogenesis ukierunkowanym na poprawę składu naszego ciała, Myogenesis doskonale sprawdza się w każdym rodzaju sportów sylwetkowych i siłowych. Naturalne anaboliki mogą działać skutecznie i przynosić realne korzyści, a jednocześnie nie wykazują one skutków ubocznych w przeciwieństwie do substancji hormonalnych.
 
Suplementy HydraPharm charakteryzują się absolutnie najwyższą jakością czego dowodem są opinie na temat wielu kultowych produktów takich jak Alchemy czy Adamantine. Również i tym razem mamy do czynienia z suplementem który znacznie przekracza możliwości tego, co do tej pory widzieliśmy na rynku. Jeśli zatem naszym priorytetem jest skuteczność w połączeniu z zachowaniem pełnej naturalności, to właśnie Myogenesis jest środkiem wspierającym nasz sportowy rozwój. Sprawdza się zarówno w przypadku mężczyzn, jak i również może być stosowany przez kobiety bez działań niepożądanych. Pozwala na przełamanie stagnacji oraz zapewnia stały progres nawet na wysokim poziomie zaawansowania. 


Składniki aktywne: Ilość w porcji (5 kap.)
Proprietary Blend 2 075 mg
Fructus Schisandrae Extarct  
ATP (Adenosine 5'-Triphosphate Disodium)  
Maslinic Acid  
Forskolin 95% Extract  


Wielkość porcji: 5 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 30

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 5 kap. Hydrapharm Myogenesis przed aktywnością fizyczną lub razem z głownym posiłkiem w dni wolne od treningu.UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach HYDRAPHARM Myogenesis 150 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 107 z 108 w kategorii Suplementy specjalne Następny produkt

Licznik odwiedzin: 12302912