LETHAL SUPPLEMENTS Cracken 240g - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

OMEGA SPORTS Burn24 180 kap.
OMEGA SPORTS Burn24 180 kap.
229,00 zł
199,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

LETHAL SUPPLEMENTS Cracken 240g

Producent Lethal Supplements
Nasza cena: 219,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Lethal Cracken - jest zaawansowanym suplementem skierowanym przede wszystkim dla osób dążących do przeniesienia swoich treningów na wyższy poziom intensywności. Zapewnia doskonałe działanie już od pierwszej porcji i sprawia, że już nigdy nie spojrzysz na suplementy przed treningowe w sposób jak do tej pory.
 
  • Jeden z najsilniej pobudzających suplementów na rynku
  • Potężna dawka stymulantów
  • Nieograniczona wytrzymałość i siła podczas wysiłku
  • Bardzo dobra koncentracja
  • Intensywna pompa mięśniowa
  • Promuje osiągnięcie suchej i twardej sylwetki
  • Brak cukrów i zbędnych wypełniaczy
 
Cracken jest jednym z najbardziej starannie zaplanowanych suplementów przed treningowych, tak aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej zaawansowanych użytkowników. Oparty jest o stymulanty najnowszej generacji które działają jeszcze mocniej niż mogłeś doświadczyć do tej pory. Zapewnia nam to najwyższy możliwy poziom energii na treningu, przez co z każdej jednostki treningowej możemy czerpać maksymalną satysfakcję i być pewni, że dajemy z siebie absolutnie wszystko.

lethal cracken opinie i efekty oraz działanie
 
Większość produktów energetyzujących na rynku opartych jest o proste składniki które nie działają na sporą grupę zawodników. Szybko także wzrasta tolerancje organizmu i po kilku pierwszych porcjach nie odczuwamy już niemal żadnych pozytywnych efektów. W przypadku Lethal Cracken mamy do czynienia z wieloma związkami pobudzającymi dlatego każda ostatnia porcja będzie działało na nas dokładnie tak samo jak ta pierwsza. Co najistotniejsza nie powoduje on charakterystycznego uczucia zmęczenia i zniechęcenia po kilku godzinach od spożycia, lecz stopniowo ogranicza swojej działanie nie powodując żadnych negatywnych skutków takich jak bezsenność czy stany niepokoju.
 
Suplementy przed treningowe mają bardzo szerokie zastosowanie, zarówno w sportach siłowych jak i wytrzymałościowych. Każdy z nas ma gorszy dzień, jednak chce zaakcentować go dobrym treningiem. To właśnie umożliwia nam Cracken, a ponadto o wiele więcej. Pozwala zwiększyć przepływ krwi w trakcie treningu, dzięki czemu otrzymujemy więcej składników odżywczych oraz dostarczamy większą ilość tlenu do pracujących mięśni. Efektem takiego procesu jest szybsza regeneracja po wysiłku oraz zwiększony anabolizm wewnątrz komórek mięśniowych.
 
lethal supplements cracken skład i sklep

Wielkość porcji: 8g
Ilość porcji w opakowaniu: 30

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 miarkę suplementu Lethal Cracken na 30 minut przed wysiłkiem fizycznym. Ze względu na mocne działanie zaleca się stosowanie połowy porcji przez pierwszych kilka treningów.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowrzechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach LETHAL SUPPLEMENTS Cracken 240g
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 129 z 151 w kategorii Boostery treningowe Następny produkt
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
OLYMPUS LABS Test1fy Pro 602g
    OLYMPUS LABS Test1fy Pro 602g  399,00 zł
Test1fy Pro - to najsilniejszy i najbardziej złożony booster testosteronu jaki pojawił się na rynku w ciągu ostatnich kilku lat, choć jest to wyjątkowo unikalny suplement którego nie można przypisać do jednej kategorii. Jego rola obejmuję ... 
AMIX IsoPrime CFM 2000g
    AMIX IsoPrime CFM 2000g  239,00 zł
Amix IsoPrime CFM - to kolejny technologiczny przełom wśród białkowych odżywek. Jest on przeznaczony dla profesjonalnych kulturystów i wyczynowych sportowców, którzy chcą rozbudować i wzmocnić masę mięśniową, co pozwoli na bardzo ... 
AMIX Creatine Monohydrate HPLC 500g
    AMIX Creatine Monohydrate HPLC 500g  59,00 zł
Amix Creatine Monohydrate - to monohydrat kreatyny o najwyższej czystości na rynku, wolny od metali ciężkich i tiazydów, których znaczne ilości znajdują się w tanich kreatynach kiepskiej jakości, których surowiec najczęściej pochodzi z ... 
AMIX Monster Beef 2200g (wołowe!!)
    AMIX Monster Beef 2200g (wołowe!!)  229,00 zł
Monster Beef - to utworzony z 90% zhydrolizowanej enzymatycznie albuminy wołowej, która jest bezwzględnie najbardziej wartościowym źródłem białka na rynku. Hydroliza enzymatyczna zauważalnie skraca czas potrzebny na trawienie ... 
DEDICATED Epic V2 550g
    DEDICATED Epic V2 550g  149,00 zł
Dedicated EPIC V2 - to złożony suplement którego unikalna mieszanka składników aktywnych pozwala na szybkie i znacznie bardziej efektywne budowanie wysokiej jakości masy mięśniowej. Zawiera bardzo duże dawki składników aktywnych które ... 

Licznik odwiedzin: 12170665