OLIMP Massacra Episode 2

OLIMP Massacra Episode 2
Olimp Olimp
Proszek
Nowość

cena:149,00zł

- +

Porównaj produkt

 
Opis

Opis produktu

MASSACRA EPISODE 2 - to co doskonałe pozostawiliśmy bez zmian, reszta uległa tuningowi!
Znów zawiesiliśmy poprzeczkę znacznie NAD głowami konkurencji -wszystko z myślą o Waszej satysfakcji i najlepszych wynikach sportowych.
A oto co kryje nasz najdoskonalszy stack:

CREA-MAGNA POWER MATRIX

Kreatyna rozwozi po komórce bogatoenergetyczne rodniki fosforanowe – odbierając je z miejsc ich wytwarzania i transportując do skurczów włókienek mięśniowych i przebiegu procesów anabolicznych.
Bez udziału rodników fosforanowych, czyli też kreatyny, nie może przebiegać anabolizm, gdyż związki te kontrolują wszystkie etapy tego procesu:
 

syntezę hormonów anabolicznych,
  przekaz sygnałów anabolicznych od hormonów do genów,
  stymulację genów,
  syntezę kwasu rybonukleinowego (RNA),
  inicjację wiązania przez RNA aminokwasów w łańcuchy peptydowe,
  wydłużanie łańcuchów peptydowych,
  zwijanie łańcuchów peptydowych w przestrzenne struktury białek.


Crea-Magna Power Matrix to mieszanina najnowocześniejszych form kreatyny ze szczególnym uwzględnieniem chelatu kreatynowego magnezu - MagnaPower firmy Albion Laboratories oraz orotanu kreatyny substancji o aktywności anabolicznej. .Kreatyna może bowiem wypełniać przedstawione wyżej zadania anaboliczne – jedynie – przy niezwykle aktywnym współudziale magnezu. Magna Power zestawia oba te składniki w jednej molekule, co znacząco ułatwia kreatynie wypełnianie jej zadań anabolicznych.
Tutaj aż siedem różnych form kreatyny dostarcza w optymalnej ilości środków, by Twój trening był efektywniejszy, a Twoje rezultaty najlepsze z możliwych.

CREAMINO MAIZE-SORB Matrix
Ta formuła dostarcza tylko 2,4 g cukru w porcji!!

Węglowodany są niezbędne do optymalnej pracy mięśni jednak nadszedł czas na zmiany !
Koniec z prostą dekstrozą – przedstawiamy NOWATORSKIE ROZWIĄZANIE na polskim rynku ! – wysokocząsteczkową długołańcuchową woskową skrobię kukurydzianą (długa nazwa częściej można się zatem spotkać z angielskim odpowiednikiem – VAXY MAIZE) !
  prawie dwa razy szybsza dostępność węglowodanów dla Twoich spragnionych mięśni, dzięki błyskawicznemu przejściu przez żołądek
  zwiększona ilość krwi, dzięki skierowaniu jej z tkanki podskórnej do krwioobiegu – efekt - natychmiastowe zwiększenie objętości mięsni – znasz to MEGA POMPA (to hasło będzie się przewijało wiele razy w tym tekście)!
  pomoc w szybkim dostarczeniu wszystkich składników Massacra’y w najszybszym tempie do komórek mięśniowych.


Zadbaliśmy również o to, aby energia była dostępna w dłuższym okresie czasu – wszystko dzięki izomaltulozie – węglowodanowi o długim okresie wchłaniania !
Nie będziesz odczuwał huśtawki energii !

CREAMINO MAIZE-SORB Matrix to kompozycja trzech polimerów glukozy (długo-łańcuchowych węglowodanów) zestawionych w sposób zapewniający zróżnicowany – szybki, równomierny i długotrwały dopływ tego cukru do procesów energetycznych i anabolicznych oraz mechanizmów transportowych.

W mitochondriach komórek mięśniowych – glukoza ulega spaleniu a jej energia przekształceniu w bogatoenergetyczne rodniki fosforanowe, rozwożone następnie przez kreatynę do skurczów włókienek mięśniowych i procesów anabolicznych.
Jak dowodzą badania – aby zbudować 1 cząsteczkę białka, mięsień potrzebuje przynajmniej 10-ciu cząsteczek glukozy.

Rezerwa jej cząsteczek zostaje przekształcona w glikogen mięśniowy – związek tworzący zapas węglowodanów, uruchamiany w przypadku wzrastającego zapotrzebowania na glukozę.
Glukoza – czy to sama, czy w formie glikogenu – wiąże cztery razy większą objętość wody, co znacząco przyczynia się do uzyskania właściwej jędrności mięśni i do rozwoju ich masy.

Glukoza jest też podstawowym stymulatorem najsilniejszego hormonu anabolicznego – insuliny. Kiedy wnika do organizmu – pobudza go do produkcji i uwalniania tego hormonu.
Insulina nie tylko stymuluje anabolizm białek mięśniowych, ale jednocześnie transportuje do wnętrza komórek mięśniowych składniki niezbędne do przebiegu tego procesu – szczególnie glukozę, kreatynę i inne aminokwasy, przez co wspomaga przyswajanie wszystkich składników MASSACR’y.

Suplementacja czystej glukozy (dekstrozy) na jednak tę wadę, że - po nagłej zwyżce poziomu cukru we krwi - następuje równie gwałtowny jego spadek. Ponieważ zjawisko to – nazywane „huśtawką glikemiczną” – wpływa niekorzystnie na zdolności wysiłkowe, dlatego wciąż poszukiwane są takie źródła glukozy, które uwalniają ją zarówno szybko, ale też równomiernie i długotrwale.
Ostatnim „owocem” tych poszukiwań a jednocześnie światowym „hitem” wspomagania jest wysoko-cząsteczkowa woskowa skrobia kukurydziana, stanowiąca podstawę składu Creamino Maize-Sorb Matrix.

Arg-NOx Shot 2

Arg-NOX Shot 2 - to nowej generacji mieszanka substancji umożliwiających odpowiednie ukrwienie, odżywienie i pobudzenie Twoich mięśni – dzięki temu będziesz przygotowany na doskonały trening.
Połączyliśmy bowiem najnowsze formy argininy z najnowszymi formami jej prekursora – cytruliny!
Do koktajlu dodaliśmy również l-norwalinę, sprawdzoną i chwaloną substancję znaną z KnockOut’a !
Zadbaliśmy o to, aby Twoim mięśniom nie zabrakło tlenku azotu (NO), a Tobie odczucia Mega Pompy (MEGA POMPA do kwadratu!)

Jest to niezwykle aktywna kompozycja prekursorów tlenku azotu (NO) – wysoko zaawansowanych form (estrów i amidów) argininy i cytruliny – w połączeniu z najsilniejszym stymulatorem jego syntezy – L-norwaliną.

Arginina jest aminokwasem o silnych właściwościach anabolicznych. Posiada własne receptory (SRF) we wnętrzu komórek, poprzez które stymuluje syntezę białek mięśniowych. Przemienia się też w inne związki o aktywności anabolicznej – kreatynę, agmatynę, poliaminy, tlenek azotu i nadtlenoazotyn.

Tlenek azotu jest hormonem gazowym, rozszerzającym naczynia krwionośne, ułatwiającym właściwe ukrwienie i unaczynienie tkanki mięśniowej oraz maksymalne zaopatrzenie jej w niezbędne składniki – między innymi – tlen, glukozę, kreatynę i inne składniki aktywne MASSACR’y. Na tym polu – tlenek azotu znakomicie współpracuje z monostearynianem glicerolu.
Jak się okazuje – tlenek azotu jest też jednym z najważniejszych hormonów anabolicznych dla tkanki mięśniowej...
Posiada własne szlaki sygnałowe, prowadzące do syntezy białek w komórkach mięśniowych.
Jest niezbędny przy:
  tworzeniu płytek motorycznych – styków komórek mięśniowych z układem nerwowym,
  dojrzewaniu komórek mięśniowych,
  zlewaniu się „młodych” komórek mięśniowych ze „starymi” - w celu ich regeneracji,
  zasilaniu komórek mięśniowych nowymi, dodatkowymi jądrami komórkowymi, intensywnie prowadzącymi procesy anaboliczne.

Ma też znaczący udział w wynoszeniu siły skurczów włókienek poza komórkę mięśniową oraz w ochronie komórki przed samo-destrukcją na skutek działania tej siły. W ten sposób – zwiększa efektywność pracy mięśniowej oraz zapobiega wysiłkowym uszkodzeniom mięśni, przez co dodatkowo przyczynia się do rozwoju ich masy.
Kolejny, antykataboliczny efekt działania tlenku azotu zachodzi na drodze hamowania aktywności enzymów katabolicznych.

Tlenek azotu przekształca się częściowo w nadtlenoazotyn – związek stymulujący kinazy – enzymy o silnej aktywności anabolicznej, przekazujące w komórkach mięśniowych bodźce od hormonów anabolicznych do procesu syntezy białek.

Dodatek wysokiej dawki L-norwaliny do tego blendu daje pewność, że większość zestawionej w nim argininy i cytruliny ulegnie przekształceniu w najsilniejszy anabolicznie produkt tych aminokwasów - tlenek azotu.

Aminobolic Shot 2

Twoje mięśnie jeszcze lepiej chronione!
Zapewniamy silne zabezpieczenie przed katabolizmem, a nawet więcej – umożliwiamy pobudzenie anabolizmu (budowania mięśni) dzięki formule Aminobolic Shot 2.
Świat nauki przyjmuje obecnie, iż leucyna (teraz jako l-leucyna oraz ester etylowy leucyny) ma samodzielnie zdolność pobudzania anabolizmu białek, a jej metabolit HMB w połączeniu z glutaminą (w jej najefektywniejszej formie) tworzą świetną parę antykatabolików.
Jednocześnie umożliwiamy Twoim mięśniom dłuższą pracę dbając o zmniejszenie zakwaszenia komórek mięśniowych!
Dzięki uzupełnieniu poprzedniej formuły (beta-alaniny i betainy) i dodaniu kwasu guanidynopropionowego – stworzyliśmy - Aminobolic Shot 2.
I znów zadajemy prowokacyjne pytanie - Czegoż więcej trzeba?!

AMINOBOLIC SHOT 2 to miks hydroksymetylomaślanu (HMB) i kompleksu aminokwasów o najwyższej aktywności antykataboliczno-anabolicznej w postaci wysoko zaawansowanych form – estrów i amidów.

HMB hamuje aktywność enzymów katabolicznych, bierze udział w inicjacji anabolizmu białek mięśniowych i produkcji steroidów anabolicznych oraz stymuluje kinazę mTOR - enzym o niezwykle wysokiej aktywności anabolicznej.

Betaina jest jednym z prekursorów kreatyny oraz związkiem stymulującym anabolizm białek mięśniowych na etapie tego procesu – nazywanym inicjacją.

Leucyna należy do grupy aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach węglowych (BCAA), uznawanych za związki o silnej aktywności antykatabolicznej. Bardzo silnie wpływa na produkcję i uwalnianie insuliny oraz aktywność enzymu anabolicznego – kinazy mTOR.

Beta alanina tworzy w komórkach mięśniowych tzw. peptydy beta alaninowe – związki odkwaszające, hamujące rozpad białek mięśniowych i umożliwiające długotrwałe wykonywanie bardzo ciężkiej pracy.

Glutamina uznawana jest za jeden z najskuteczniejszych antykatabolików, gdyż tworzy pulę azotu poza-białkowego dla tkanek poza-mięśniowych, przez co hamuje rozpad białek mięśniowych dla pozyskania azotu i zaspokojenia zapotrzebowania azotowego innych tkanek.

Guanidynopropionian (GPA) jest analogiem kreatyny, który jednak nie działa dokładnie – jak ona, tylko silnie stymuluje kinazy – enzymy anaboliczne, przekazujące sygnały od hormonów do procesu syntezy białek mięśniowych.

Ogólnie – zwiększenie podaży aminokwasów w diecie prowadzi do wzmożenia eliminacji kortyzolu (hormonu katabolicznego) przez nerki, co przyczynia się do hamowania procesów katabolicznych i stymulacji procesów anabolicznych w komórkach tkanki mięśniowej.

Energy Shot 2

Jeszcze więcej energii dla Ciebie!
Więcej kofeiny oraz dodatek glukuronolaktonu sprawił, że to co się świetnie sprawdziło w pierwszej Massacra’rze (Energy Shot) stało się jeszcze lepsze!
Więcej pobudzenia, lepsza koncentracja podczas wysiłku, mogą sprawić, że Twój trening podniesie się nie o jeden, a o kilka poziomów!
Znów przychodzimy do Ciebie z zastrzykiem energii tym razem jeszcze większym – a zwie się on – Shot, Energy Shot 2!

Energy Shot 2 to wysoka dawka kofeiny zestawiona z kompleksem aminokwasów wspomagających jej aktywność anaboliczną i psychoenergizującą.
Kofeina podnosi poziom wtórnego przekaźnika informacji – cAMP.
Wzrost poziomu cAMP prowadzi do:
  stymulacji anabolizmu białek w komórkach mięśniowych,
  intensyfikacji lipolizy (rozpadu tłuszczu) w komórkach tłuszczowych,
  pobudzenia przewodnictwa w ośrodkowym układzie nerwowym i efektu psychoenergizującego.

Tauryna wykazuje również umiarkowany efekt psychoenergizujący, gdyż należy do grupy aminokwasów pełniących funkcje transmiterów w ośrodkowym układzie nerwowym.
Jednocześnie ogranicza katabolizm białek mięśniowych oraz stymuluje syntezę białek spalających kwasy tłuszczowe w podskórnej tkance tłuszczowej.

Tyrozyna jest prekursorem dwóch grup hormonów - amin katecholowych i hormonów tarczycy.
Aminy katecholowe oddziałują za pośrednictwem cAMP, więc efekty ich działania są podobne do efektów działania kofeiny.
Hormony tarczycy wzmacniają aktywność amin katecholowych, jak również – działając poprzez własne, niezależne mechanizmy receptorowe – stymulują lipolizę w tkance tłuszczowej i anabolizm białek w komórkach mięśniowych.

Acetylokarnityna (ALC) jest stymulatorem syntezy acetylocholiny – przekaźnika neuronalnego, aktywizującego funkcje umysłowe oraz inicjującego skurcze włókienek mięśniowych i generację impulsów siłowych.

GLYCERO PLASMATRIX

ZUPEŁNA NOWOŚĆ!
Jako pierwsi w Polsce przedstawiamy matrix zawierający w składzie monosterynian glicerolu!
HYPERNAWODNIENIE!
Woda, która pomogła przy tworzeniu drinka opartego o Massacra’ę pozostaje w ciele dopóki glicerol nie zostanie w pełni wykorzystany lub wydalony (zawodnicy sportów wytrzymałościowych znają ten efekt od dawna)!
Przekłada się to na tworzenie ‘optymalnego komórkowego środowiska anabolicznego’ !
Woda i glicerol pomagają w szybszym dostarczeniu wszystkich aktywnych składników zawartych w Massacra’rze do komórek mięśniowych!
A dodatkowo przed Tobą nowe doznania:
  większe mięśnie (pełne nawodnie)
  niespotykana dotąd pompa – musisz sam spróbować, aby wiedzieć o czym mówimy (MEGAPOMPA po raz trzeci !) !
  żyły doskonale widoczne (głównie przy niższym poziomie tkanki tłuszczowej)
  możliwość szybszej regeneracji, lepszych treningów i większego wzrostu mięśni


W skład GLYCERO PLASMATRIX’u wchodzą również minerały i witaminy umożliwiające optymalną pracę i przyrost mięśni: wapń, magnez, fosfor i potas oraz witamina B6 i tiamina – i nie są to puste miejsca w tabeli - wszystkie podane są w odpowiednich - znacznych ilościach !

GLYCERO PLASMATRIX to blend różnych form glicerolu o wysokiej gęstości odżywczej, wzbogacony odpowiednimi witaminami i minerałami.

Glicerol – wcześniej stosowany jedynie we wspomaganiu długodystansowców – wchodzi ostatnio przebojem do diety siłaczy.
Molekuły glicerolu skupiają wokół siebie znaczne ilości cząsteczek wody uporządkowanych na wzór sieci krystalicznej. Ponieważ tego typu „ciekłe kryształy” przybierają zazwyczaj monstrualne rozmiary, dlatego glicerol zatrzymuje w organizmie ogromne ilości tego życiodajnego składnika. Zjawisko to nazywane jest nad-nawodnieniem – hiperhydratacją.

Z uwagi na te właściwości – glicerol znacząco zwiększa objętość krążącej krwi, co sprzyja właściwemu ukrwieniu i unaczynieniu mięśni oraz zwiększa napływ tlenu, wody, glukozy, kreatyny i innych aminokwasów oraz wszelakich składników energetycznych i budulcowych (w tym – składników MASSACR’y) do tkanki mięśniowej.
Glicerol ułatwia też przenoszenie tych składników z krwi do komórek mięśniowych – zmniejszając napięcie na granicy fazy wodno-tłuszczowej błon komórkowych. Jego rola jest tutaj na tyle istotna, że np. tlen w ogóle nie przenika - bez jego udziału – z krwiobiegu do tkanki mięśniowej.

Pod wpływem glicerolu dochodzi więc do zwiększonego nawodnienia komórek mięśniowych i lepszego zaopatrzenia ich w niezbędne składniki, co tworzy optymalne środowisko do intensywnego przebiegu wzmożonych procesów anabolicznych.
Właściwe nawodnienie ma szczególną wagę dla funkcjonalności białek, takich jak dystrofina czy proteoglikany, wynoszących siłę skurczów włókienek mięśniowych poza komórkę i przenoszących ją na bierne elementy aparatu ruch – a w konsekwencji – na dźwigane ciężary. Fakt wzrostu siły kurczliwości mięśni pod wpływem suplementacji glicerolu znany był już nauce ponad pół wieku temu...

Oprócz wpływu na nawodnienie tkanek – glicerol bierze również udział w licznych procesach metabolicznych, ważnych dla fizjologii wysiłku, gdzie ściśle współpracuje – podobnie jak kreatyna – z fosforem i magnezem. Na przykład - podobnie jak kreatyna – dowozi rodniki fosforanowe (przy współudziale magnezu) do skurczów włókienek i anabolizmu białek mięśniowych. Dlatego też jednym z ważnych składników Plasmatrix’u jest glicerofosforan magnezu.

Jeszcze skuteczniej, aniżeli czysty glicerol, nawadniają tkankę mięśniową i zaopatrują ją w składniki anaboliczne – monoacyloglicerole - związki tworzone przez jedną molekułę glicerolu i jedną cząsteczkę kwasu tłuszczowego. Szczególnie wysoką aktywność wykazuje tutaj monstearynian glicerolu – podstawowy składnik Plasmatrix’u.
Związek ten łączy w sobie hiperhydratacyjną i proanaboliczną aktywność glicerolu z anaboliczną aktywnością kwasu sterynowego... Kwas sterarynowy jest bowiem jednym z najsilniejszych, znanych nauce stymulatorów PPAR – wewnątrzkomórkowych białek receptorowych, podobnych do receptorów steroidowych, odpowiedzialnych między innymi za rozwój masy mięśniowej.

Miej zawsze przy sobie swoją MASSACRA’ę!

Dla Twojej wygody przygotowaliśmy nasz najnowszy stack w formie praktycznych saszetek, które możesz zawsze wepchnąć nawet do kieszeni i zabrać z sobą na trening – nie tylko NAJNOWOCZEŚNIEJSZY I NAJLEPSZY nasz stack przedtreningowy, ale jednocześnie maksimum poręczności, tak abyś nie miał wytłumaczenia, że Twoje mięśnie nie rosną!  

 

 

 

SKŁADNIKI AKTYWNE:MASSACRA EPISODE 2   
Porcja:65g  
Ilość porcji w opakowaniu:20  
Opakowanie:1300g  
Zawartość:w 1 porcji (65g)zaw:% DZ
 CREA-FUSSION POWER BLEND48,1 g 
 w tym:  
 CREA-MAGNA POWER MATRIX7,0 g 
 Jabłczan kreatyny [TRCRM]  
 Chelat kreatynowy magnezu [CREATINE MAGNA POWER™]  
 Alfa ketoglutaran kreatyny [CAKG]  
 Ester etylowy kreatyny HCl [CEE]  
 Orotan kreatyny [CO]  
 Jabłczan estru etylowego kreatyny [CEEM]  
 Pirogronian kreatyny [CREAPURE™]  
 CREAMINO MAIZE-SORB Matrix34,7 g 
 WAXY MAIZE wysokocząsteczkowa, długołańcuchowa woskowa skrobia kukurydziana  
 Kompleks poli- i oligosacharydów  
 Izomaltuloza  
 GLYCERO PLASMATRIX6,4 g 
 Monostearynian glicerolu  
 Wapń (jako wodorofosforan wapnia)850 mg 
 Fosfor (jako wodorofosforan wapnia, glicerofosforan potasu, glicerofosforan magnezu)900 mg 
 Magnez (jako glicefosforan magnezu)300 mg 
 Potas (jako glicefosforan potasu)100 mg 
 Witamina B64 mg 
 Tiamina1,4 mg 
 ENERGY PUMP MATRIX15,8 g 
 w tym:  
 Arg-NOx Shot 2:5 g 
 Jabłczan argininy  
 L-arginina (jako l-arginina HCI & ester etylowy argininy HCI)  
 Alfa ketoglutaran argininy (AAKG)  
 Jabłczan cytruliny  
 Ester etylowy cytruliny HCI  
 L-norwalina  
 Energy Shot 2:5,8 g 
 Tauryna  
 L-tyrozyna  
 Glukuronolakton  
 Acetyl L-karnityna  
 Kofeina120 mg 
 Aminobolic Shot 2:5,0 g 
  β-hydroksy-β-metylomaślan wapnia (CaHMB)  
 Betaina  
 N-acetyl L-glutamina [NAG]  
 L-leucyna (jako L-leucyna HCI & Ester etylowy L-leucyny HCI)  
 L-glutamina (jako ester etylowy glutaminy HCI [GEE])  
 Alanina (jako ester etylowy β-alaniny HCL [BAEE])  
 Kwas guanidynopropionowy [GPA]  Napisz opinię

  OLIMP Massacra Episode 2

  MASSACRA EPISODE 2 - to co doskonałe pozostawiliśmy bez zmian, reszta uległa tuningowi!
  Znów zawiesiliśmy poprzeczkę znacznie NAD głowami konkurencji -wszystko z myślą o Waszej satysfakcji i najlepszych wynikach sportowych.

  Napisz opinię

   
  Opinie(1)

  Opinie o OLIMP Massacra Episode 2

  Produkt z ogromną zawartością węglwodoanów bez ani jednego ciekawego składnika aktywnego, na redukcji zdecydowanie odpada

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

  Najpopularniejsze suplementy w tej kategorii

  Alternatywny lepszy produkt

  Twój koszyk

  Brak produktów

  Do ustalenia Wysyłka od
  0,00zł Razem

  Zobacz koszyk

  Menu

  Zawartość schowka

  Brak produktów

  Zobacz schowki