OLIMP Reanimator Pro 1425g - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

FENIX Ground Zero 90 kap.
FENIX Ground Zero 90 kap.
249,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

OLIMP Reanimator Pro 1425g

Producent Olimp
Nasza cena: 139,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Olimp Reanimator Pro - jest kompleksowym produktem do stosowania po zakończeniu intensywnego wysiłku fizycznego. Pozwala na szybkie przywrócenie sił, rozpoczęcie procesów anabolicznych oraz zapoczątkowuje procesy regeneracyjne.
 
  • Jeden z najlepszych produktów potreningowych
  • Odbudowuje uszkodzone włókna mięśniowa
  • Szybkie uzupełnienie utraconego glikogenu
  • Silne działanie anaboliczne oraz antykataboliczne
  • Miks szybko wchłanialnych protein
  • Węglowodany o łatwiej przyswjalności
  • Nie obciąża układu trawiennego
  • Znakomity smak oraz rozpuszczalność
 
Reanimator Pro to najbardziej bezkompromisowe i przemyślane podejście do tematu suplementacji potreningowej. Każda osoba która poważnie podchodzi do swoich treningów doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, jak ważne procesy zachodzą w naszym organizmie bezpośrednio po wysiłku fizycznym. Sam trening jest dla naszego ciała okresem w którym zachodzą liczne zmiany i zwiększone wydzielanie wielu hormonów. Po jego zakończeniu poziom rezerw energetycznych jest mocno uszczuplony, a struktury które tworzą włókna mięśniowa pod wpływem treningu doznają uszkodzeń. Nasze ciało znajduje się zatem w stanie tzw. naturalnego katabolizmu. Poprzez dostarczenie właściwych składników odżywczych jesteśmy w stanie zatrzymać ten proces, a dodatkowo rozpocząć proces odbudowy i regeneracji naszych mięśni. Reanimator Pro od Olimp jest produktem który zawiera wszystkie grupy kluczowych składników które umożliwiają nam powrót do znakomitej formy, nawet po najbardziej wyczerpującym treningu.
 
Olimp Reanimator Pro to kompleksowa odżywka typu All in One która dostarcza mieszankę łatwo przyswajalnych węglowodanów oraz najwyższej jakości białek pochodzenia serwatkowego i wołowego. W jej skład wchodzi między innymi Hydrolizat białka serwatkowego którego czas wchłaniania wynosi raptem kilkanaście minut. Dzięki błyskawicznej możliwości uzupełnienia aminokwasów, węglowodanów oraz kreatyny w jednym produkcie skracamy czas niezbędny do regeneracji przed kolejnym ciężkim treningiem.

olimp reanimator pro skład oraz sklep i opinie

Wielkość porcji: 95g
Ilość porcji w opakowaniu: 15

Dawkowanie i sposób użycia: stosować1 porcję Reanimator Pro bezpośrednio po wysiłku fizycznym.UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach OLIMP Reanimator Pro 1425g
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 9 z 9 w kategorii Po treningowe  

Licznik odwiedzin: 12500374