PLATINUM LABS Black OPS 30 serv. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

AMIX Monster Beef 2200g (wołowe!!)
AMIX Monster Beef 2200g (wołowe!!)
229,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

PLATINUM LABS Black OPS 30 serv.

Producent Platinum Labs
Nasza cena: 149,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Platinum Labs Black OPS - jest jednym z najbardziej rozbudowanych suplementów na rynku odpowiedzialnych za zwiększenie produkcji tlenku azotu. Oparty jest o najskuteczniejsze substancje działające w tym zakresie oraz promujące rozwój najważniejszych parametrów treningowych.
 
  • Znacząco poprawia jakość i twardość sylwetki
  • Zwiększa ukrwienie mięśni oraz wydolność
  • Pozwala na osiągnięcie maksymalnej pompy
  • Wyraźnie podnosi komfort treningowy
  • Nie zawiera żadnych stymulantów
  • Idealny zarówno podczas budowy masy jak i redukcji

Black Ops jest jednym z najbardziej zaawansowanych suplementów do stosowania przed wysiłkiem fizycznym który jednak nie wpływa na ciśnienie lub układ nerwowy. Nie zawiera nawet minimalnych dawek substancji energetyzujących co sprawia, że doskonale nadaje się dla osób trenujących w późnych godzinach u których produkty na bazie kofeiny mogą powodować problemy z zasypianiem. Doskonale sprawdza się także w przypadku osób które dążą do maksymalnej pompy przy każdej wykonywanej serii oraz gęstość i pękatość umięśnienia.

platinum labs black ops efkety oraz opinie
 
Suplementy przed treningowe takie jak Platinum Black OPS są wyjątkowo istotne z punktu widzenia progresji treningowej. Pozwalają one na wykorzystanie naszego maksymalnego potencjału w każdej jednostce treningowej, nawet wtedy gdy odczuwamy większe zmęczenie niż zazwyczaj. Mimo braku klasycznych stymulantów Black Ops znakomicie zwiększa poziom koncentracji oraz umożliwia skupienie się wyłącznie na danym treningu dzięki obecności cenionej przez sportowców Choliny. Doskonale zdaje egzamin także w przypadku sportów polegających na dużej intensywności pracy gdyż znakomicie poprawia parametry wydolnościowe i szybko transportuje składniki odżywcze oraz tlen do komórek mięśniowych.
 
platinum black ops skład i sklep

Wielkość porcji: 6,7g (1 miarka)
Ilość porcji w opakowaniu: 30

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 miarkę Black OPS przed treningiem siłowym lub wydolnościowym.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach PLATINUM LABS Black OPS 30 serv.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 68 z 69 w kategorii Boostery pompujące Następny produkt

Licznik odwiedzin: 11884851