PURE Amentoflavone 60 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

APS Mesomorph 388g
APS Mesomorph 388g
189,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

PURE Amentoflavone 60 kap.

Producent Pure
Nasza cena: 59,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Pure Amentoflavone - to ekstrkt Selaginella Tamariscina standaryzowany na zawartość aktywnych biologicznie substancji o wielokierunkowym wpływie na organizm człowieka. Wykazują zauważalny potencjał zarówno pod względem prozdrowotnym jak i również poprawiają osiągi sportowe.
 
  • Skuteczny inhibitor enzymu PDE-5
  • Korzystnie wpływa na pracę serca
  • Wykazuje potencjał w walce z nowotworami
  • Wspomaga utrzymywanie prawidłowej wagi
  • Nasila syntezę tlenku azotu
  • Skuteczny insulinomimetyk
  • Działa również przeciwalergicznie
  • Poprawia jakość umięśnienia
 
Amentoflawony to związki które niezwykle rzadko występują w przyrodzie stąd także wynika ich niewielka podaż na rynku suplementów. Obecnie jednak zaczyna się to stopniowo zmieniać gdyż coraz więcej osób jest zadowolonych z rezultatu ich przyjmowania, a dodatkowo mamy do dyspozycji coraz nowsze badania potwierdzające ich skuteczność na wielu płaszczyznach. Jedną z podstawowych zalet jest znaczny wpływ na odczuwanie tzw. pompy mięśniowej poprzez zwiększenie uwalniania wapnia z naszych mięśni. Amentowol jako inhibitor fosfodiesterazy rozszerza naczynia krwionośne i poprawia dopływ krwi oraz tlenu do pracujących mięśni. Efektem tego jest bardzo intensywna i długo utrzymująca się pompa mięśniowa której nie są w stanie zapewnić nam suplementy oparte np. o tradycyjną l-argininę.
 
amentoflawon opinie i efekty oraz sklep
 
Według wielu badań Amentoflawon korzystnie wpływa także na nasilenie lipolizy i rozpad tkanki tłuszczowej. Wiele osób zauważa także znaczną poprawę samopoczucia oraz komfortu psychicznego co może sugerować między innymi przeciwdepresyjne właściwości. W eksperymentalnych badaniach wykazano, że Amentoflawon może mieć bardzo podobne właściwości do leków z grupy benzodiazepin. Pozwalają na zachowanie idealnej równowagi fizycznej i psychicznej przyczyniając się do poprawy jakości codziennego funkcjonowania.


Skład: 1 kap. zawiera 200 mg ekstraktu z Selaginella Tamariscina (standaryzowany na zawartość 20% amentoflawonów).

Wielkość porcji: 1 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 60

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 kap. Amentoflawonów jeden do dwóch razy dziennie, najlepiej rano i po południu lub przed aktywnością fizyczną.UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach PURE Amentoflavone 60 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 103 z 109 w kategorii Suplementy specjalne Następny produkt
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
MIND NUTRITION NeuroStim 60 kap.
    MIND NUTRITION NeuroStim 60 kap.  119,00 zł
NeuroStim - jest silnym i skutecznym suplementem zwiększającym zdolności organizmu do podejmowania wysiłku psychicznego Doskonale sprawdza się u uczniów, studentów, przed egzaminami oraz u osób prowadzących stresujący tryb życia ... 
#RAW Sulbutiamine 120 kap.
    #RAW Sulbutiamine 120 kap.  79,00 zł
#RAW Sulbutiamine - to unikalna, wynaleziona w Japonii najbardziej wartościowa forma tiaminy, czyli witaminy B1. Według wielu badań niemal całkowicie przekracza barierę krew - mózg przez co jest najbardziej wartościowa i ... 

Licznik odwiedzin: 12628110