SNS Vaso6 30 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

AMIX Monster Beef 2200g (wołowe!!)
AMIX Monster Beef 2200g (wołowe!!)
229,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

SNS Vaso6 30 kap.

Producent SNS
Nasza cena: 139,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
SNS Vaso6 - to unikalny związek który w bardzo niewielkiej ilości występuje w zielonej herbacie. Obecnie to prawdopodobnie najsilniejsza substancja na rynku o charakterze pompującym oraz zwiększającym wytrzymałość mięśniową przy niemal każdym rodzaju wysiłku.
 
  • Intensywna oraz trwała pompa mięsniowa
  • Znaczy wzrost wytrzymałości
  • Ułatwia rozwój siły i budowę czystej masy mięsniowej
  • Bardzo duży udział aktywnych katechin
  • Rozszerza światło naczyń krwinośnych
  • Tworzy idealne środowisko anaboliczne
  • Podnosi jakość umięśnienia
 
Vaso6 jest suplementem skierowanym dla bardzo wymagających osób gdzie skuteczność oraz najwyższa jakość użytych surowców odgrywa najważniejszą rolę. Co ważne firma SNS jest znana z produkcji wyłącznie suplementów topowej klasy o realnym działaniu. Związek ten to opatentowany oligorem występujący w zielonej herbacie który wyróżnia przede wszystkim bardzo duży udział katechin, najcenniejszych substancji jakie w niej znajdziemy. Według wielu badań posiadają one potwierdzoną skuteczność w zakresie zwiększania produkcji tlenku azotu co jest szczególnie cenne dla osób uprawiających sporty siłowe oraz sylwetkowe. Czym jednak VASO-6 różni się od innych związków pompujących ?
 
sns vaso6 opinie i efekty
 
Według badań wazodylatacja przy stosowaniu tego związku jest niemal 20 krotnie wyższa niż ma to miejsce w przypadku klasycznej l-argininy. Znacznie także skraca czas niezbędny na przepływ krwi do pracujących mięśni podczas treningu. Stymuluje syntezę tlenku azotu także znacznie skuteczniej niż o wiele większe dawki cytruliny która uważana jest przez wielu za doskonały suplement w tym zakresie. Te cechy sprawiają, że z pewnością jest to jeden z najciekawszych produktów jakie możemy stosować przed aktywnością fizyczną, szczególnie jeśli zależy nam na unikaniu stymulantów, bezsenności i wielu innych skutków ubocznych które występują przy związkach pobudzających.
sns vaso 6 skład oraz sklep
Wielkość porcji: 1 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 30

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 kap. Vaso 6 na 30-60 minut przed wysiłkiem fizycznym.UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach SNS Vaso6 30 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 72 z 72 w kategorii Boostery pompujące  

Licznik odwiedzin: 12500438