#RAW L-Dopa 25g - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

FENIX Ground Zero 90 kap.
FENIX Ground Zero 90 kap.
249,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

#RAW L-Dopa 25g

Producent #RAW
Nasza cena: 49,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
#RAW L-Dopa - to wysokiej klasy suplement pozwalający znacznie podnieść komfort codziennego funkcjonowania. Stabilizuje układ hormonalny oraz zwiększa poziom najważniejszego neuroprzekaźnika - dopaminy.
 
  • Prekursor dla neuroprzekaźników
  • Zapewnia optymalną produkcję hormonu wzrostu
  • Korzystnie wpływa na obniżenie poziomu tkanki tłuszczowej
  • Zwiększa naturalną odporność
  • Pozwala łagodniej przechodzić stan choroby
  • Zapewnia długi i stabilny sen
  • Regeneruje układ nerwowy oraz mięśniowa
  • Optymalizuje pracę mózgu
  • Idealna przy zwiększonym wysiłku umysłowym
 
Lewodopa jest niezbędnym prekursorem dla dopaminy. Jej wysoki poziom jest bardzo ważny zarówno z punktu widzenia naszego zdrowia jak i również samopoczucia. Liczne badania wykazały, że jej niedobór może prowadzić między innymi do rozwoju choroby Parkinsona czy problemów z zapamiętywaniem. Osoby o dużym wysiłku umysłowym i nadmiernie obciążonym układzie nerwowym bardzo szybko odczują pozytywny wpływ l-dopy na codzienny komfort życia. Suplement ten zapewnia również szybszy i stabilny przepływ sygnałów nerwowych.
 
L-dopa jest naturalnie produkowana przez organizm dlatego jest środkiem w pełni bezpiecznym. Coraz chętniej sięgają po nią między innymi sportowcy gdyż wykazano jej wpływ w kierunku zwiększenia testosteronu i poziomu hormonu wzrostu. Może mieć ona także wpływ na uzyskanie korzystnego środowiska anabolicznego dla budowania mięśni. Bardzo ważną zaletą l-dopy jest szybsza regeneracja, bardzo dobry sen oraz zwiększenie sił witalnych. Przez swoje wielokierunkowe działanie stała się niezwykle popularna zarówno przez osoby aktywne fizycznie jak i umysłowo.


Skład: 100% ekstraktu Świerzbowca Właściwego (Mucuna Pruriens) standaryzowanego na zaawartość 99% L-Dopy.
Bez dodatku cukru, środków konserwujących, środków słodzących i barwników.


Wielkość porcji: 100 mg
Ilość porcji w opakowaniu: 250

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 porcję L-dopy jeden do dwóch razy dziennie.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach #RAW L-Dopa 25g
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 99 z 115 w kategorii Umysł i koncentracja Następny produkt

Licznik odwiedzin: 12500445