BLACK MARKET LABS Fit 30 serv. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

AMIX Monster Beef 2200g (wołowe!!)
AMIX Monster Beef 2200g (wołowe!!)
229,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

BLACK MARKET LABS Fit 30 serv.

Producent Pozostali producenci
Nasza cena: 179,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Black Market Labs Fit - zaawansowany i dogłębnie przemyślany suplement przed treningowy, który przyczynia się do poprawy naszych parametrów. Świetnie sprawdza się przy treningach ukierunkowanych na sylwetkę, crossfitowych oraz innych o charakterze wytrzymałościowym.
 
  • Wyłącznie realnie działające składniki w dużych dawkach
  • Pozwala na znaczny wzrost energii i skupienia psychicznego
  • Podnosi parametry wydolnościowe
  • Opóźnia pojawienie się oznak zmęczenia
  • Dodaje motywacji w trudnych chwilach
  • Przygotowuje ciało i umysł do największego wysiłku
  • Pozwala kontrolować poziom tkanki tłuszczowej
 
BlackMarket Labs Fit nie jest z pewnością kolejnym mało wartym produktem przedtreningowym opartym wyłącznie o stymulanty i aminokwasy. Jest to produkt pozwalający osiągnąć przewagę w Twoich treningach i zapewniający ciągły rozwój, niezależnie od uprawianej dyscypliny sportu. Skład tego produktu jest wyjątkowo starannie przemyślany i nie ma tutaj miejsca na przypadek, a dodatkowym atutem jest uniwersalność jego zastosowania. Świetnie sprawdza się zarówno przy treningach siłowych jak i również funkcjonalnych formach treningu typu crossfit. Pozwala wprowadzić nas w klimat treningu w absolutnie innowacyjny sposób. Dzięki mieszance wyjątkowych składników takich jak Alpha GPC umożliwia osiągnięcie bardzo dużej koncentracji, skupienia oraz nieograniczonej chęci do działania i bicia własnych rekordów.
 
Suplementy takie jak Black Market Labs Fit cieszą się rewelacyjnymi recenzjami zarówno u osób początkujących jak i również mocno zaawansowanych. Każdy kto jest fanem suplementów przedtreningowych doskonale rozpoznaje działanie produktów z najwyższej półki. Jest ono wielokierunkowo i realnie odbija się na naszych efektach. Pozwala nam na osiągnięcie przewagi na samym starcie i walkę nie tylko z przeciwnikami, ale przede wszystkim z samym sobą. Jeśli podchodzimy do naszych treningów w wyjątkowy sposób to z pewnością warto również zadbać o wyjątkową suplementację.
 
BlackMarket Labs Fit skład oraz opinie

Wielkość porcji: 12,5g (1 miarka)
Ilość porcji w opakowaniu: 30

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 miarkę BlackMarket Labs Adrenolyn Fit na 30 minut przed aktywnością fizyczną.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach BLACK MARKET LABS Fit 30 serv.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 153 z 156 w kategorii Boostery treningowe Następny produkt

Licznik odwiedzin: 12500345