HPN N(r) Niagen 60 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

FENIX Ground Zero 90 kap.
FENIX Ground Zero 90 kap.
249,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

HPN N(r) Niagen 60 kap.

Producent HPN
Nasza cena: 239,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
HPN N(R) Niagen - jest to jeden z najbardziej przełomowych produktów ostatnich lat zawierający związek nazywany rybozydem nikotynamidu. Związek ten występuje w śladowych ilościach w pożywieniu i jest jednych z najbardziej wartościowych źródeł witaminy B3.
 
  • Wysoce biodostęny prekursor NAD
  • Korzystnie wpływa na metabolizm
  • Zwiększa sprawność umysłową
  • Jedno z najbardziej wartościowych źródeł niacyny
  • Przeciwdziała starzeniu się organizmu
  • Normalizuje profil lipidowy krwi
  • Przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej
  • Aktywuje białka z grupy Sirturin
 
Niagen to jeden z najciekawszych produktów na rynku pod względem usprawnienia metabolizmu energetycznego oraz wsparciu dla gospodarki insulinowej w organizmie. Jest to zaawansowany suplement dla najbardziej wymagających osób który poprzez szerokie działanie prozdrowotne przyczynia się także do poprawy estetyki naszej sylwetki. Jest wsparciem dla wielu narządów wewnętrznych, a także prowadzi do odmłodzenia komórek czego efektem jest świetny i zdrowy wygląd. Życie naszych komórek zostaje wydłużone i są one utrzymywane we wspaniałej kondycji. 
 
Dinukleotyd nikotynoamidoadeninowy występuje w różnych formach pełniąc rolę dawcy elektronów w wielu procesach zachodzących w ludzkim organizmie. Dotyczą one między innymi funkcjonowania mitochondriów, metabolizmu energetycznego czy innych biologicznych procesów. HPN N(r) Niagen bierze także udział w aktywacji wyjątkowo specyficznych białek nazywanych Sirturinami. Odpowiadają one za naprawę uszkodzonych struktur DNA, regulują gospodarkę insulinową oraz bezpośrednio przyczyniają się do wydłużenia żywotności komórek. W ten sposób nie tylko spowalniamy starzenie się całego organizmu, ale także zachowujemy świetną kondycję fizyczną.
HPN N(R) Niagen opinie i efekty oraz sklep
Wielkość porcji: 2 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 30

Dawkowanie i sposób użycia: stosować codziennie 1 porcję (2 kap.) Niagen N (r) podczas lub po pierwszym posiłku.UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach HPN N(r) Niagen 60 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 104 z 109 w kategorii Suplementy specjalne Następny produkt
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
HPN M(6) AnthOrigin 60 kap.
    HPN M(6) AnthOrigin 60 kap.  259,00 zł
HPN M(6) AnthOrigin - jest najbardziej zaawansowanym boosterem metabolizmu na rynku który wspiera okres odchudzania i redukcji masy ciała pozwalając osiągnąć nam najlepsze możliwe rezultaty. Przywraca na optymalny poziom wszystkie procesy ... 
LECHEEK NUTRITION P-X4 60 kap.
    LECHEEK NUTRITION P-X4 60 kap.  99,00 zł
Lecheek Nutrition P-X4 - Jest to nowoczesny suplement nowej generacji skierowany dla osób dążących do maksymalnego rozwoju beztłuszczowej masy mięśniowej. Stanowi cenną alternatywę dla prohormonów i innych środków dopingujących, które ... 

Licznik odwiedzin: 12500451