MET-RX Amped 907g - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

ANABOLIC INNOVATIONS Stoked XT 90 kap.
ANABOLIC INNOVATIONS Stoked XT 90 kap.
259,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

MET-RX Amped 907g

Producent MET-RX
Dostępność Wycofany z produkcji
Cena promocyjna: 159,00 zł
129,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu


Amped - dzięki specjalnie opracowanej formule jest od lat najskuteczniejszym boosterem przed treningowym na rynku. Swoje niezwykłe działanie zawdzięcza wieloletnim badaniom oraz współpracy z najlepszymi kulturystami w USA.

  • Doskonale poprawia komfort treningu
  • Zwiększa siłę i pompę mięśniową
  • Wspiera regenerację i transport tlenu
  • W pełni bezpieczny suplement
  • Booster stosowany przez czołowych kulturystów z USA

Met-Rx Amped jest tym czego na prawdę oczekujesz od doskonałej przed treningówki. Jeśli chcesz formuły, która bez przerwy będzie nagradzać Twój czas na siłowni widocznymi rezultatami, Amped jest doskonałym wyborem.. Ten naukowo wypracowany produkt nie jest podobny do żadnego innego dostępnego na rynku.

Odżywianie sportowe w nowym wymiarze.
Amped na prawdę wprowadza odżywanie sportowe w nowy wymiar, oferując formułę "multi action", która wspomaga najintensywniejsze treningi. Aped daje Ci więcej energii, większą koncentrację i większą wytrzymałość w najbardziej wyczerpujących ćwiczeniach. Razem z mieszanką odpowiednich formuł, które wspierają  ekstremalną energię i cyrkulacje składników odżywczych do komórek, ten niesamowity napój przed-treningowy dostarczy Ci wspaniały smak i sytość.
 
Fosforan sodowy estru kreatyny, monohydrat kreatyny i N-acetylocysteina (NAC) to baza tej mieszanki. Pracując razem, te składniki wspierają siłę, moc i regenerację. Ethyl ester jest obecnie najbardziej zaawansowaną formą kreatyny. Proces estryfikacyjny pozwolił na maksymalne zwiększenie stabilności kreatyny w kwaśnym środowisku soku żołądkowego, dzieki czemu znaczna ilość przyjętej kreatyny dostaje się do krwiobiegu w niezmienionej formie i nie ulega przemianie do nieaktywnej kreatyniny. Ponadto ester etylowy kreatyny posiada dużą większą rozpuszczalność w środowisku lipidowym niż monohydrat kreatyny co bezpośrednio wpływa na znacznie wydajniejszy transport kreatyny przez błonę komórkową do wnętrza komórki mięśniowej. Efektem globalnym jest dużo lepsze wykorzystanie przyjętej kreatyny, możliwość stosowania mniejszych dawek substancji czynnej oraz całkowite zahamowanie gromadzenia wody poskórnej w trakcie stosowania cyklu kreatynowego. Kreatyna stanowi istotny element systemu zaopatrującego komórkę w energię. Zwiększa ona szybkość resyntezy ATP i fosfokreatyny podczas intensywnego treningu siłowego, dzięki czemu umożliwia utrzymanie ATP na optymalnym poziomie.
 
met rx amped opinie i dzialanie
 
Met Rx Amped zawiera ponad 1200 mg tych niezbędnych aminokwasów rozgałęzionych (BCAA). One właśnie budują mięśnie i pomagają podnieść poziom azotu. Wspomaganie organizmu BCAA jest bardzo ważne w sporcie wyczynowym i to zarówno w dyscyplinach siłowych jak i wytrzymałościowych. Podczas treningu wytrzymałościowego dochodzi do wyczerpania zapasów glikogenu i mięśnie zaczynają pozyskiwać dodatkową energię ze źródeł białkowych wykorzystując właśnie te trzy aminokwasy. Można powiedzieć, że mięśnie spalają same siebie. Dostarczenie BCAA zapobiega temu procesowi i powstrzymuje degradację białek. Natomiast w sportach siłowych, zapasy glikogenu są co prawda wystarczające na potrzeby trwania treningu, ale podczas intensywnej pracy mięśni powstają w organizmie wolne rodniki tlenowe. Uszkadzają one błony komórkowe w lizosomach, co w efekcie wywołuje degradację wewnętrznych struktur białkowych w komórkach mięśniowych i również dochodzi do energetycznego wykorzystania aminokwasów.
 
Amped zawiera kwas alfa-ketoglutarowy, L-glutaminę i L-argininę, które razem wspierają syntezę tlenku azotu - momentu gdy uwalnia się tlen i składniki odżywcze są transportowane do komórek mięśniowych. To podstawowy substrat w biosyntezie tlenku azotu (NO), który wykazuje szerokie spektrum działania na śródbłonek naczyń krwionośnych, wywołując ich rozszerzenie i w efekcie gwałtownie zwiększa przepływ krwi przez mięśnie poprawia to zaopatrzenie mięśni w tlen i składniki odżywcze, a także nasila przepływ hormonów anabolicznych stymulujących mięśnie do wzrostu i wzmacniających efektywność nawet kilkugodzinnego wysiłku sportowego. Zwiększa sekrecję hormonu wzrostu i nasila anabolizm białek mięśniowych. Pośrednio wpływa na wzrost mięśni poprzez zwiększenie siły i wytrzymałości, a przez to objętości treningowej. Może pozytywnie wpływać na poprawę życia intymnego i utrzymanie wysokiej sprawności seksualnej. U mężczyzn badania pokazują, iż długoterminowe podawanie L-argininy dodatkowo poprawia stan układu krążenia, redukuje ciśnienie tętnicze oraz korzystnie moduluje ogólnoustrojową odporność organizmu.
 
MetRx Amped zawiera aminokwas L-tyrosynę, tauryne i kofeinę, które dają Ci psychiczne i fizyczne "napompowanie" potrzebne do twardego, długiego treningu.


met-rx amped

Składniki aktywne: Ilość w porcji (20g):
Creatine Ethyl Ester Phosphate Sodium plus N-Acetyl Cysteine 1500 mg
L-arginine 1000 mg
L-glutamine 1000 mg
Creatine Monohydrate 1000 mg
Taurine 1000 mg
L-leucine 700 mg
L-tyrosine 500 mg
L-valine 250 mg
L-isoleucine 250 mg
Caffeine anhydrous 100 mg
Alpha Ketoglutaric Acid 330mcg
Carbohydrates 9,6 g
Vitamin B6 125 mg
Vitamin B12 700 mcg
Folic Acid 1000 mcg
Magnesium 504 mg
Phosphorus 1525 mg
Potassium 2,3 mg
Sodium 0,83 g


Wielkość porcji: 20g
Ilość porcji w opakowaniu: 45

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1-2 porcje Amped na 30 minut przed treningiem siłowym lub wytrzymałościowym.Opis produktu zgodny z najnowszymi przepisami GIS'u.
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowrzechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2010. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach MET-RX Amped 907g
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 6 z 157 w kategorii Boostery treningowe Następny produkt
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
TESTED NUTRITION D-Aspartic 120 kap.
    TESTED NUTRITION D-Aspartic 120 kap.  119,00 zł
Tested DAA - D-Aspartic czyli kwas dwu asparaginowy w sposób odczuwalny podnosi naturalnie poziom wolnego testosteronu. Ponad to jest bardzo silnym stymulantem seksualnym, podnosi libido, poprawia jakośc erekcji, wytrysku oraz przedłuża czas ... 
PHF 6-Bromo 30g
    PHF 6-Bromo 30g  159,00 zł
PHF 6-Bromo - to skuteczny inhibitor enzymu aromatazy, łączy się z enzymem Aromatazy, pozostając z nim aż do jego biologicznej degradacji. Dzięki temu zapobiega konwersji testosteronu do estrogenu, a tym samym ogranicza ilość ... 
SAN MyoTest 90 kap.
    SAN MyoTest 90 kap.  179,00 zł
MyoTest - jest następcą kultowego  boostera testosteronu Novedex'a XT. Posiada  kompleksowe dzialanie uzyskane za sprawa zastosowania największych ilosci poszczególnych substancji aktywnych o najwyższej jakości, co czyni go ... 
TREC Gripad
    TREC Gripad  45,00 zł
Gripad - to innowacyjna alternatywa dla rękawiczek treningowych, która pomoże Ci w pełni zapanować nad podnoszonym ciężarem. Trec Gripad dzięki specjalnej, anatomicznej konstrukcji i użyciu doskonałej jakości szybko schnącej pianki ... 
TESTED NUTRITION Zinc 250 kap.
    TESTED NUTRITION Zinc 250 kap.  49,00 zł
Tested Zinc - najbardziej wydajny cynk na rynku w wysoko przyswajalnej formie - zinc gluconate. Niezbędny mikroelement w syntezie białka, produkcji testosteronu oraz tworzeniu insuliny. Wysokie stęzenie, aż 30mg Najlepiej ... 
SCITEC MONSTER PAK 60 sasz.
    SCITEC MONSTER PAK 60 sasz.  219,00 zł
Monster PAK - to najsilniejszy pakiet treningowy na świecie! Każdy zawodnik dobrze zna Animal Pak, który reklamowany był jak numer jeden wśród pakietów treningowych. Tak było do niedawna, dzisiaj jego miejsce zajął Scitec Monster 100 ... 

Licznik odwiedzin: 12628017