PRIMAFORCE BHB Beta Hydroxybutyrate 255g - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

FENIX Ground Zero 90 kap.
FENIX Ground Zero 90 kap.
249,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

PRIMAFORCE BHB Beta Hydroxybutyrate 255g

Producent Primaforce
Nasza cena: 189,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Primaforce BHB Beta Hydroxybutyrate - jest idealnym suplementem dla osób będących zwolennikami diet o niskim udziale węglowodanów. Pozwala na szybkie przekierowanie naszego ciała w stan ketozy, w którym to głównym źródłem paliwa dla naszego organizmu stają się tłuszcze, a co za tym idzie również zbędna tkanka tłuszczowa.
 
  • Duża dawka najważniejszych BHB
  • Wyizolowane substancje o potwierdzonej skuteczności
  • Brak zbędnych wypełniaczy i cukrów
  • Doskonałe wsparcie przy najcięższych treningach
  • Produkt całkowicie wolny od stymulantów
  • Podnosi sprawność umysłową
  • Zapewnia zwiększoną wydolność tlenową
 
Primaforce BHB to absolutnie najwyższej jakości produkt będący źródłem wyjątkowo cenionych związków które wykazują się skutecznością we wszystkich testach, a ilość publikacji na ich temat ciągle się zwiększa. Egzogenne ciała ketonowe coraz chętniej są wykorzystywane przez osoby dążące do osiągnięcia atletycznej sylwetki, ponieważ w odróżnieniu od wielu innych suplementów mają realne działanie na nasz organizm. Osiągnięcie ketozy jest bardzo trudne i wymaga poświęcenia dużej ilości czasu. 
 
Okres w którym nasze ciało uczy się w pewien sposób korzystać z tłuszczy jest bardzo wymagający. Dotyczy to nie tylko fizycznej strony naszego organizmu, ale także jest to ściśle powiązane z naszym codziennym samopoczuciem. Jeśli nasze ciało czerpało przez długi czas energię z cukrów, po ich nagłym odstawieniu jest w stanie lekkiego szoku i cierpimy na tzw. deficyt energetyczny. Skutkiem tego jest zmniejszona motywacja do treningów, słabsza sprawność umysłowa, pogorszenie nastroju oraz osłabione zdolności kognitywne. Dostarczenie egzogennych ciał ketonowych pozwala nam pominąć niemal całkowicie etap adaptacyjny i przejść od razu do stanu w którym nasze ciało chętniej będzie korzystało z tłuszczy.

primaforce bhb beta hydroksymaślan opinie i efekty oraz działanie
 
Według wielu testów i niezależnych opinii sole BHB mają bardzo pozytywny wpływ na komfort treningowy. Pozwalają osiągnąć znacznie wyższy poziom wydolności i opóźniają efekty pojawienia się zmęczenia. Dzięki zdolności do wykorzystywania lipidów organizm oszczędza także w okresie treningowym bardzo cenne dla nas aminokwasy. Oznacza to, że podczas redukcji tkanki tłuszczowej mamy o wiele większą szansę zachować dużą ilość beztłuszczowej masy mięśniowej.
 
primaforce bhb beta hydroxybutyrate skład oraz sklep

Wielkość porcji: 8,5g (1 miarka)
Ilość porcji w opakowaniu: 30

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 miarkę Primaforce BHB codziennie rano lub przed aktywnością fizyczną.


UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach PRIMAFORCE BHB Beta Hydroxybutyrate 255g
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 102 z 109 w kategorii Suplementy specjalne Następny produkt

Licznik odwiedzin: 12503594